bugün

özel msj kutuma, "meraba ben şu şu, şu yaştayım, şurda şunu okuyorum" şeklinde attığı mesajla beni hayretler içinde bırakmıştır. sonradan öğrendim ki herkese teker teker atıyormuş..

ilginç arayışlar peşinde galiba, dişi gibi..
kendisini tanıtması karşısında nezaketine teşekkür ettiğim nesildaş. ama ben tanıtmadım orası ayrı.*
egosunu tatmin ettirtmek amacı ile ona buna özelden göz kırpıp sonrasında da ismi altındaki yorumları muhtemelen gülerek ve büyük keyifle okuyan zat-ı muhterem insan kişisi.
medeni cesaretini kutladığım herhangi bir yapaylığa ve gereksiz süse ihtiyaç duymadan kendini tanıtmış , "merhaba" demiş bir arkadaş.

özel mesajı vesile oldu da belki de biz hoşgeldin dedik kendisine.
bir acaip eleman herkesle tanişmak için teker teker mesaj atiyor. iyide kardeşim burasi bilgi paylaşım sitesi tanişipta ne yapacaksın anlşamadim ki? diye sormadan edemiyorum..
''20 m ist'' şeklinde cevap vermek istediğim yazar arkadaş. ve türk insanının girişimci ruhuna müstesna bir örnek. ama yine de bu tanışma isteğine bi' anlam veremedim o ayrı. eğer illa da insanlarla kaynaşmak istiyorsa zirvelere gitsindir eğlensindir, coşsundur. bu arada bayan arkadaşlar '' 20 m ist'' demiş miydim? *mesajlarınızı bekliyorum.

(bkz: seksi resimlerim için tıklayınız) *
aşık olduğum adam. ayrıca selam 21m istanbul diye de özelliklerimi belirtmek isterim.
nihayet beklediğim mesajı gelen kişi. sanki mesajın sonunda yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum diyecek gibi bir havası var. *
dikkatleri üzerine çekmek isteyen ve başaran yazardır.
(bkz: bu sözlük bunlardan çok gördü)
attığı samimi mesaja vücut hatlarımı bildiren bir mesajla karşılık verdiğim kişidir kendileri. hala mesajıma yanıt vermemesi tarafımdan çok büyük bir üzüntüyle karşılanmıştır, en azından neremi beğenmediğini söylemesini beklerdim.
özel mesajında kendisini tanıttığını görünce şaşırdığım ve insanlara kendini tanıtma heveslisi biri olarak gördüğüm yazar...

ama yine de kendisine hoşgeldin diyorum ve tanıştığıma memnun oldum her ne kadar kendimi tanıtmasamda. ayıp mı ettim yoksa?
şahsıma çok soğuk ve mesafeli bir mesajla 'merhaba' demiş yazardır.. bizim zamanımızda sözlüğe ilk giren yazar herkese hayattan beklentileri, boş zamanlarda yaptıkları, ıssız bir adaya düşse yanına alacağı üç şeyi falan bir bir yazıp mesaj atardı..
yazıklar olsun..
gayet medeni şekilde, yeni geldiği ortamda bulunanlara kendini tanıtan yazar. aslında hepimizin yapması gerekeni yapıyor.

(bkz: memnun oldum)
macera olsun diye kendini bana da tanıtan yazardır. sözlükte bir ilke imza atmıştır.
slm. nbr? asl?

üçlüsünü kullanmadan hakkında bolca bilgi sahibi olmuşuzdur. yalnız ismi unisex bir isim olduğundan dişi mi eril mi olduğunu anlayamadık orası ayrı tabi.
ulu oscar ödül törenlerinde yılın adamı ödülünü alacak bünyedir.
(bkz: ulu oscar ne lan)
(bkz: salla gitsin bende bilmiyom)
(bkz: macerayisevenadamı seven yazar)
(bkz: hoşgelmişler)
(bkz: not alone)
hoşgelmiş sefa getirmiş 5. nesil yazarlardan biri daha..
hakkında yazılanları duyunca mesaj kutuma bakmamı sağlayan yazar. neyseki ben şanslılardan biriymişim bana msj göndermemiş. aslında üzüldüm. ama fazla üzülmedim. sevindim de diyemem. ama desemde kimse bişey diyemez. aslına bakarsanız benim hiç özel mesajım olmadıki. neyseh

son olarak 5. nesil tertip'tir kendileri.
evet kardeş? hayırdır? şeklinde mesaj attığım, amacının ne olduğunu anlamadığım yazardır. evet sol frame de bi şekilde yer almış kişidir. ne güzel. abaza yazarların mıknatısı olma yolunda hızla ilerlemektedir. tebrik ederim.
kısa adı "m.s.a." olan çizgi karakter.
(bkz: merhabayı seven adam)
cok zeki bir yazar.
olbia'dan çıkıp, yurdun önünden geçerken, yurt kapısından çıkan kızlara bakıp, hin bir gülücük attıktan sonra "benim vizelerim var, ben üniversitede okuyorum" demesini sonra da "hasktir ya, ulan burası kampüs ya, herkes üniversiteli, onların da vizesi var" diyerekten hayıflanmasını beklediğim uuser...

sanıyorum, 10 gün önce antalya'da havalar 27 dereceye vurduğunda başına güneş geçmiş...
tarafına (#3174947) "numaralı" entryimde durup dururken ve seviyesizce saldırmış olduğum yazardır.

ayrıca kendisi fena halde kaşındığımı iddia etmektedir. beni kaşımasını ayrıca eli değmişken omuzlarımı da ovmasını talep etmekteyim kendisinden.
güncel Önemli Başlıklar