bugün

tek derdi düzüşmek olan yazarmış. mutlu bir cinsellik, sağlıklı bir yaşam dileğiyle. beline kuvvet yiğidim.

(#3256874)
5. nesil yazar ve bir cengiz üstün klasiği.

" hoop bilader gemiye kaçak bindim ben,kaçmasana bilader kaptana söyle ben burdayım ! "
" aha macera merdivenden tıkırtılar geliyor. "
zirvede bungee jumping yapalım diyerek beni koparan 5. nesil yazardır.
(bkz: 3581729) entrysinde insan dövdüğünü açıkça ve övünecek şekilde söyleyecek kadar insan düşmanı eminim dhkpc hakkında hic birşey okumamıştır ama iyi ama kötü önce okumak ondan sonra eleştirmek gerekir. tanımadıkları hakkında kestirimler yapacak kadar kendini zeki sanan büyük bir kesim içindeki yanlışları bir doğruysa düzelteceğini sanıp kendini savunan bütün insanların düştüğü zaaflara kendisi de düşen kişidir beni kürtçü olmakla suçluyor tabi o büyüklerinden böyle öğrenmişti karşındakine başkalarında sana hak verecek şekilde suçla haklı çık. bu mantıkla olmaz sevgili kardeşim etnik kimlik şereftir diyen parti liderlerimiz*, çeşitliliğimiz zenginliğimizdir diyen bir cumhurbaşkanımız var ama sen bu çeşitliliği savunan kişiyi acımasızca ve küçümseyen bir ifadeyle suçluyorsun.
kendini devlet sanan eğer ortada bir suç varsa onu devlete bırakmayan kurtlar vadisi misali ceza vermeyen çalışan hayal kahramanlığına soyunan verdiğim örnekte deniz baykal ve cumhurbaşkanını örnek vermeme rağmen beni akp cilikle suçlayacak kadar bilgisiz olan ki ne deniz baykal ne de cumhurbaşkanının o sözleri söylerken akp le bir ilgisi yok ama okumayan insan nerden bilsin ama hata bendeki onun yazdıklarına cevap veriyorum artık o yazsa da onu kaale almıyorum. istediğini yazabilirim ama ona tavsiyem önce biraz okusun öğrensin araştırsın deniz baykalın akp ye üye olmadığı bilsin ondan sonra gelip başka yazarlar hakkında yazı yazsın. ama sağ olsun beni güldürdü bu konudan ötürü teşekkür ediyorum o yaptıkları eylem içinde onu sonuna kadar destekliyorum her insanın hayatında yaptığı bir kaç iyi şey vardır. ama son bir öğüt kendini türkiye cumhuriyetine bağlı görüyorsa bir suç olursa gidip yetkililere haber vermesidir çünkü hiçbir insanın sözleri ve davranışları bağımsız mahkemelerde yargılanmadan suç sayılmaz bu yüzden polat alemdar olmaktan vazgeçip halkın yanında yer alıp ülkesini geliştirmeye çaba yormalıdır.
(bkz: fetullah gulenin cinsel yasami)
başlığıyla gına getirmiş, "bize ne ya?" dedirtmiştir kendisi. bu aralar yaratıcılık sıkıntısı çekiyor olmalı. kafa izni almasını tavsiye ettiğim yazar.
(bkz: sozlukte prim yapan seyler/#3734188)
bamya hastası.
(bkz: bamya bamya olalı böyle eziyet görmedi)
bamya ile bu kadar ugrastigina gore bir kompleksi oldugunu dusundugum yazar.

(bkz: bir olcu birimi olarak bamya)
bamya kadar niki vardır.
açtığı son başlıklar ve bunlara girdiği entryler:
1. (bkz: bamya tohumlarinin ulke ekonomisine darbesi/#3803139)
2. (bkz: bamyanin cocuklarda zeka geriligine yol acmasi/#3803100)
3. (bkz: abdullah ocalanin en sevdigi yemek/#3803084)
4. (bkz: bamyanin keneyi arttirmasi/#3803066)
5. (bkz: bamyanin hayvan yemi olarak kullanilmasi/#3803034)
6. (bkz: bamyanin boklu yerlerde yetismesi/#3803018)
7. (bkz: mudafai bamya cemiyeti/#3802994)
8. (bkz: reddi bamya cemiyeti/#3802936)
9. (bkz: kusarken bamyanin hala uzamasi/#3802917)
10. (bkz: bamya seven insanin ruh hastasi olmasi/#3802883)
11. (bkz: bamyanin sumuk gibi olmasi/#3802845)
anlamadım ki, küçükken topu bamya tarlasına mı kaçmış, yoksa bizimle kafa mı buluyor?
sosyalizm'i mantiksız bulan mantiksiz yazar...*
an itibari ile çaylak olmuş çaylak...
gecenin bir yarısında yardıran, nacizane maceraperest yazar.
(#5110310)
gerçekten macerayı seviyorumuş.
götü kalkık bakire kız modeli başlığına yazdığı entry ile takdir toplamış, zaten öyle düşündüğü için, takdire şayan yazardır. *
insan müsfetteleri diyerek acaba yeni bir sözlük jargonumu üretti diye beni tefekküre sevketmiş, bir alttaki entry'i okuyunca müsvedde demeye çalıştığını anlayabildiğim 5. nesil yazar.
michael jackson ın ölümüne trolllenerek tarih yazmış iğrenç yaratık.

insanlar öyle bir şeyin derdinde ki şu an iğrençliğin fark edilmiyor ama ortalık durulduğunda ne denli bir hayvan olduğunu herkes görecek, emin olabilirsin.
michael jackson kompleksi tavan yapmış yazar. sanırım michaelle ilgili kötü bir anısı var. "gebersin, alah belasını versin," ne demek hocam? naptı sana michael?
kendisi allah gecinden versin vefat ettiğinde muhtemelen bir kaç yıl sonra kimse tarafından hatırlanmayacak, fakat insanlık dünyanın sonuna kadar moonwalk yapmaya devam edecek. sanırım bu durum kendisini çok üzüyor.
Öyle bir konuşup duruyor ki michael jackson'ın taciz ettiği çocuklardan biri olduğunu düşüneceğim artık. kusura bakmasın. Tamam adam öldü de sana ne zararı vardı yani? Başka bi açıklaması yok bana göre kesin bişey yaptı...
(#5469771) nolu entryi yakıştıramadığım yazar. *
hakkında hiç birşey bilmediğim yazar.

ha bir şey hariç; o da kim olursa olsun ölüye hiç bir saygısı olmaması.

(bkz: islam)

hadi canım, hadi oradan.
çaylaklığın tadını çıkartan nesildaş.
nikini çok sevdim. elimde çok güzel şiirler var. postanın amatör şairler köşesinde yayınlanmasını istiyorum ama elimde oraya uygun bi rumuz yok. seninkini kullanabilir miyim? diye sorasım gelen yazar.