bugün

ev arkadaşım olan kişidir. ayrıca hoşgelmiştir sözlüğe.
yepyeniymiş, hoş gelmiş. *
ilk günlerden istatistiğe girmiş en çok entry giren 4. yazar olarak hatta. *
pek hoş sohbetli, eğlenceli, dizi-film izlemekten ve öneride bulunmaktan hoşlanan bir yazar.
(bkz: #13498455) - (bkz: #13498589) olum hani ödev ? hala oturmuş entry giriyorsun.

cıkcıkcık şeklinde kızdığım yazar.

edit: aferindir. ödevini bitirmiş.
(bkz: aglama melis)
34

30 x 4 = 120 / 3 = 40 yapar
one tree hill de ki lucas scott karakterini ya da canlandıran chad michael murray i sevdiğini düşündüğüm nesildaş yazar. hoşgelmiş.
bu tarzda bir kaç objektif yazar var lucasscott34'de onlardan biri. Hem entryleri olsun hemde düşünce tarzındaki hümanistlik olsun burayı bana sevdiriyorlar.
hoş sohbeti olan, sevecen ve bir o kadar da esprili olan yazardır.. *
hemşerim.
yardımsever yazardır. teşekkür ederim *
dünden beri bıkmadan yorulmadan bana kendimi iyi hissettirmeye çalışan yüzır. allah ne muradı varsa versin.
insanın konuştukça konuşası gelen hoş sohbet yazardır.
gülüşünde çocuk neşesi olan yazar.

not : bu defterin ilk sayfasındaki yazıydı.
o ki "eşekten düşenin halini eşekten düşen anlarmış" modundaki uuser, entrylere duyarsız kalmayıp hızır gibi yetişen ve reçetemi yazan nesildaşım.**
derin nefes alarak her sorunu çözebilecek olan yazar. her çözüm kendisindedir. selamlar olsun.
derin derin düşünüyorum insan bu kadar hoş olabilir mi diye

bu yazar hoştur-hoşgelmiştir.
hoş sohbet kibar yazar. *
bazen beni deli etse de candır. * *
kendisi buraya gelmemin sebebi. her zaman iyi bir dinleyicidir.
16 aralık doğum günü olan ve benim kutlamayı unuttuğum sevilesi yazardır. geçte olsa doğum günün kutlu olsun.*
#23637740 helal be renkdaş.

aslolan galatasaray'dır....
arslanım;
aslolan hayattır, hayatta beşiktaş.*
Arkadas birisine yaziyo ama anlamadim gitti. Neyse yazdigi kiz bu adamin entrylerinden uzak dur.
* o ne bicim nick le bebe gibi?
isim yapmaya gelen vasat troll.
sohbeti güzel, insanı rahatlatan ama ne yazıkki delilerle ve dengesizlerle uğrasmak zorunda kalan yazardir.