bugün

entry'ler (838)

babanın ölmesi

hayatta yaşayabileceğin en kötü olaylarda ilk 3te yer alır. hele birde bu ilk 3 içindeki olaylardan ilk yaşadığın olaysa hiç alışamazsın. her galatasaray maçından sonra arayıp maç kritiği yapmak için elin telefona gidince aklına gelir. canın sıkkın iken aramak için telefona sarılırsın tam arayacak iken aklına gelir. başın sıkışır aklına gelir. bazen aklından hiç çıkmaz oturur saatlerce ağlarsın elden başka birşey gelmez. mezarına gitmek istersin ama bir yandan da gitmek istemezsin. gidince saatlerce ayrılamazsın yanından. hayat devam eder ama anlamsız devam eder. onun yaşlanıp tonton bir dede olduğunu göremediğine yanarsın. hep keşkelerle yaşarsın. yıllar geçtikçe daha da artan acılarla yaşamaya çalışırsın. her gece yatarken rüyama gelse diye düşünürsün. anlatılmaz yaşanır sözü tam da böyle bir olay için söylenmiş dersin. allah düşmanımın başına vermesin.

1 haziran 2019

30 yıllık hayatımın en kötü günü. arkamdaki gücün gittiği gün.hiç aklımdan çıkmayan gün. babanın ne demek olduğunu anladığım gün.

sözlükteki en zeki kullanıcı olmak

geldim. hemen anlatayım. swh

galatasaray

tarifsiz ve sonsuz sevda öyle bir sevda ki herşeyin önünde gelir tam yeter artık ilgilenmeyeceğim dersin ama bir anda çıkar yine kalbinin en derin yerinden son nefesime kadar hep içimde hep kalbimde olacak sevdadır.

türkiye

Her bir karış toprağı için milyonlarca şehit verilen dünyanın en önemli ülkesi. Bağrından bu kadar yiğitlerin çıktığı bir yerde nasıl bu kadar çok vatan haini,kansız çıktı anlayamıyorum gerçekten.

şenes erzik

son 10 ayda değeri daha çok anlaşılmış olan büyük adam. eğer orada olsaydı türklere karşı bu kadar saçma sapan kararlar verilemezdi. değerini daha iyi anladık artık.

galatasaray

türkiyenin en başarılı takımı.inanılmaz bir sevgidir.metin gibi sevmek metin gibi inanmanın adıdır galatasaray.14 sene şampiyon olamadıktan sonra şampiyon olunan macta tribünlere yetmez bu kupa şimdi hedef avrupa yazacak vizyona sahip olmanın adıdır galatasaray.her zaman tek amacın avrupada bu ülkeyi temsil etmek ve başarı getirmenin adıdır galatasaray.her zaman ve her yerde umudun adıdır galatasaray.inanmanın ve başarmanın adıdır galatasaray.tarifsiz sevgidir galatasaray.

10 liraya hamburger yemek

(bkz: burger king) ayrıca asla doyurmaz

kanka olunmak istenen ünlüler

(bkz: candan erçetin) kesinlikle

sözlük yazarlarının itirafları

15 aylık burger king kariyerime son vermek zorunda kaldım yeni bir iş hayatım başlıyor. çok güzel günler geçirdim. çok güzel anılar kaldı bende. bazen hüzünlü bazen mutlu oldum. acısıyla tatlısıyla 15 ay geçirdim. bir çok şey öğrendim. arkamda dostlarımı bıraktım. dün gece bana yaptıkları uğurlama merasimi çok mutlu etti beni. sevilen birisi olmak çok güzel bir şey. Bundan sonra da iyi hatırlanmak çok güzel. Teşekkürler burger king

galatasaray

türkiyenin en başarılı en büyük takımı. çocukluk aşkı sarı ile kırmızının uyumu. ruh cesaret asalet herşey. umudun her zaman var olduğunu öğreten takım. iyi ki varsın be aslanım. senin uğruna herşey feda.

hayat o kadar boktan ki yaşamaya değer hiçbir şey yok hayatımda. artık hiçbir şeyden haz almıyorum. mal gibi yaşıyorum. son zamanlarda ne yaptığımı bile bilmiyorum o derece. öyle yalnızım ki öyle aptalcasına yaşıyorum ki o kadar olur yani. karşıma öyle biri çıkmalı ki beni baştan yaratmalı. neredesin yabancı seninle tanışmak için sabırsızlanıyorum. gel artık

beynimi kaybettim hükümsüzdür.

yarın tekrardan işime başlıyorum. 29 günün Ardından tekrardan çalışacağım. heyecanlıyım ama korkum da yok değil çünkü bir hamlama durumu var gibi hissediyorum. ama her ne olursa olsun işime geri dönmek çok sevindirici. hem de çok karlı çıkıyorum bu işten. ilk defa kaderim bana güldü. makus talihim dönüyor mu acaba?

bugün 24. gün bitti. işyerim hala kapalı. hala birşey söylenmiyor. paralar verilmiyor. artık dişimizi gösterme zamanı geldi. yarın tüm çalışanlar resti çekeceğiz. Toplu istifa gelebilir.

cami duvarına küçük abdesti yapmak

eceli yakındır.

burak yılmaz

nam-ı diğer (bkz: bay ofsayt)

bir erkeğin piç olmaya karar verdiği an

aldatıldığını öğrendiği andır. artık eskisi kadar vicdanlı olmayacaktır.

bugün eski kız arkadaşımı gördüm yolda. gerçi hiç eski falan demeseydim. hiç birşeyler yaşamasaydık. neyse konuya dönelim. yanında yeni erkek arkadaşı vardı. çocuğa baktım ve gerçekten acıdım. garibim hiçbir şeyden habersiz. başına geleceklerden habersiz mutlu gözüküyordu. ileride o da benim gibi olacak. Tüm insanlara karşı güvenini kaybedecek. yazık gerçekten yazık.

çalışırken tatil ister insan,tatilde uzun sürünce çalışmayı özlüyor. 15 gündür işyerim kapalı. ne olacağı belli değil. belirsizlik çok canımı sıkıyor. beni şuanda iki şey mutlu ediyor. Birincisi 15 gündür uzattığım sakallarım ikincisi okulumu artık hale yola koymaya karar verdim ve koymaya başladım.