bugün

3. sezon bölümlerini sabırsızlık ile beklediğim dizi.

--spoiler--
2. sezon finalinde jack ile kate birbirlerine sanki son bir hamleleri varmış gibi bakarken sawyer 'ın kızgın ve kalitesiz bir ifade ile onlara bakması ya "benim niye haberim yok" ya da "şişt kızım buraya bakacan" anlamına gelir. 3. sezonun ilk bölümünde benim jack ve kate 'den bir aksiyon beklentim yok. sawyer 'ın bakışlarınıda kıskançlık olarak yorumluyorum.

sayid 'in secdede iken selam vermeden namazı terk etmesini ise görmezden geldik. seferi sayılır, olur o kadar.
--spoiler--
hastaların iyileştiği bir ada ve izleyenlerin hasta olduğu bir dizi.
tatil yapmak için geldiğim şilede evden çıkmadan üç gündür aralıksız bütün bölümlerini izlediğim dizidir.sanırım otuzbeş bölümü bitti şu anda ve bu entryi girdikten sonra devam edicem.uyumayı reddediyorum ve geceleri kabus tadında rüyalar görmeye başladım.*
(bkz: lost ne lan) *
bir şekilde ele geçirdiğim 2 sezonluk dvdlerinden ilk oturuşta 4 ikincisinde daha da kaptırıp 8 bölümünü izlediğim 2 gündür beni eve bağlayan,yaşamımın baharında beni asosyal bir anguta dönüştürmüş dizi.daha da kötüsü önümde daha 36 bölüm var.bu kadar mı sürükleyici olur bir dizi be kardeşim...
uzun zamandır entry lerini göremediğim kaliteli bir yazar.
ileride güneşli,pırıltılı bir havada yanında sevdikleriyle mutlu bir şekilde hayatını sürdürürken arkasına baktıgında bunaltıcı savaşları kazandıgını görerek hiç bir zaman kolay kolay yıkılmayacak,her zaman umudunu yitirmeyecek olan yazar.elbet sende bir gün güneşli günlere ulaşacaksın..
ha gayret güzelim gayret,
biter elbet bu yagmur sabret.
yüzüklerin efendisi'nden bildiğimiz Dominic Bernard Patrick Luke Monaghan'ın da(charlie) rol aldığı, son zamanlarda benim de acaip derecede kaptırdığım çok başarılı bir dizi.
3.sezonunu beklettiren dizi.
3. sezonu 4 ekimde başlayacak olan dizi.

(bkz: jj abrams la konuştum haberler iyi)

edit: düzeltme için teşekkürler roy mustang
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.