bugün

seneler sonra 3. defa izlesem mi diye bu aralar yine kaşındırmaya başlayan dizi. onlarca dizi izledim ve bittiklerinde niyeyse hep lostla kıyasladım kendi kendime, hım güzel diziydi ama lost gibi değildi derken buluyorum kendimi. lost fetişim mi var ne.
Uçak düşünce bozuyor izlemeyin hiç.
2 kez izleyip hala gizemini çözemediğim dizi sanırım problem bende.
Gelmiş geçmiş en kaliteli yabancı dizidir türkiye'ye yabancı dizi kültürü tanıtan kült yapımlardandır.
Yeni bir çağı başlatan, dünya çapında milyonların büyük bir hararetle kendisini tartışmasını sağlayan, hakkında sayısız komplo teorisi üretilen, insanlara günde bir sezon dizi izlemeyi öğreten, sonuyla insanları hayal kırıklığına uğratan, her şeye rağmen efsane olmuş bir yapımdır. elbette öncesinde de diziler izleniyordu ancak dizi furyasının manyaklık haline gelmesinde lost'un payı çok büyüktür.
Bugün bitirdiğim dizi. Keşke 4 sezondan fazla sürmeseydi eminim o zaman daha iyi olurdu yine de seyredilir.
Lost izlemek akp'ye oy vermek gibi. Sürekli bir şey olacak diye bekliyorsun ama yok.
Annemle beraber izlemeye başladığımız, kısa sürede birinci sezonun sonuna geldiğimiz dizi. O kadar heyecanla ve merakla izliyoruz ki, her bölüm sonunda birbirimize dönüp bakıyor ve “bir bölüm daha?” bakışını atıyoruz. Eğer benim gibi, sonunu bildiği için izlemeyen veya izlemeyi erteleyen varsa, sonunu unutup izlemelerini tavsiye ediyorum.
Zamanının çok iyi dizisiydi. Sonu çok önemli değil. Hayatın sonunda bile ölü götümüze pamuk sokuyorlar. Aslında her son biraz tatsız ama her şeyin de bir sonu var.
Efsane diziydi be nasıl unutayım bu diziyi böyle dizi birdaha gelmez, see you another life brotha!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.