bugün

hala ara ara rast gele bölümlerini açar izlerim.
gelmiş geçmiş en iyi dizidir finali da tatmin etmiştir evet...
(bkz: pozitif fotoğraflar)
görsel
Canım hurley... Hala o "dude"ları kulağımda.
"He walks amongst us, but he is not one of us."

görsel

(bkz: Jack shephard)
1. sezon 6. Bölüme geldim ama hala kimsenin sakalı uzamadı.
Guzel coldplay sarkisi.
bir kaç sene arayla 6 sezonunu da baştan sona 2 defa izlediğim dizi.

anlayamadığımdan değil, sevdiğimden.
bu dizinin yayın hakkını netflix hala neden almamakta diretiyor?
Çok bozdu çok...

ilk sezonunu tekrar izleyebileceğim dizi.
Bence şimdiye kadar yapılan en iyi dizidir.Sonu hayranlarını hayal kırıklığına ugratsa da.
yeni başladım arkadaşlar mükemmel bir dizi. tavsiye ederim herkese.
Sondan bir önceki bölümde ve finalin son 10 dakikasında bile umudum vardı. Bu kadar kötü bitmesinin en üzücü yanı diziyi tekrar izleme hevesini de kaçırması. Orta halli bile bitse ilk sezonların hatrına tekrar tekrar izlenirdi.
Efsane diziydi be nasıl unutayım bu diziyi böyle dizi birdaha gelmez, see you another life brotha!
Zamanının çok iyi dizisiydi. Sonu çok önemli değil. Hayatın sonunda bile ölü götümüze pamuk sokuyorlar. Aslında her son biraz tatsız ama her şeyin de bir sonu var.
Annemle beraber izlemeye başladığımız, kısa sürede birinci sezonun sonuna geldiğimiz dizi. O kadar heyecanla ve merakla izliyoruz ki, her bölüm sonunda birbirimize dönüp bakıyor ve “bir bölüm daha?” bakışını atıyoruz. Eğer benim gibi, sonunu bildiği için izlemeyen veya izlemeyi erteleyen varsa, sonunu unutup izlemelerini tavsiye ediyorum.
Lost izlemek akp'ye oy vermek gibi. Sürekli bir şey olacak diye bekliyorsun ama yok.
Bugün bitirdiğim dizi. Keşke 4 sezondan fazla sürmeseydi eminim o zaman daha iyi olurdu yine de seyredilir.
2 kez izleyip hala gizemini çözemediğim dizi sanırım problem bende.
Uçak düşünce bozuyor izlemeyin hiç.
seneler sonra 3. defa izlesem mi diye bu aralar yine kaşındırmaya başlayan dizi. onlarca dizi izledim ve bittiklerinde niyeyse hep lostla kıyasladım kendi kendime, hım güzel diziydi ama lost gibi değildi derken buluyorum kendimi. lost fetişim mi var ne.
yeniden başladık
hadi hayırlısı

görsel
görsel
baştan sona 2 defa izledim halen daha arada tekrar izlesem mi hissi yokluyor.
bozdu diyenleri üzerim.
görsel
1977'de geçen bölümdeki kamera.
77'de böyle kamera mı vardı kardeşim.
jj abram çık hesap ver

görsel