bugün

hımym'nin two and a half men'in ve diğerlerinin de oyalayamadığı bir gerçekle büyük bir aşkla özlediğimdir.
mükemmel ötesi bir coldplay parçası.

ümitsizliklerle moral veren, moralsizlikle umudu harmanlayan süper sözlere sahip şarkı.

şurdan dinlenebilir
bu diziyi izlemeyenler izleyenlerden daha çok prim yapıyor aslında.
"bakın ben sizler gibi olmadım. popüler kültürün bir kölesi değilim. milyonlarca insanın izlediği diziyle benim işim olmaz ben daha naif bütçeli ama daha sanatsal diziler filmler izliyorum" imajı çiziyorlar.

laf aramızda benden onlardan biriyim.
izleyenler izlemeyenler diye ayrılıyor halbuse bi-iki sezon izleyip bırakanlar göz ardı hep.. Alla Alla bu dizi bırakılamaz mı nesi var ne farkı diyor insan.
hayal gücümüze kalmış dizidir. herkese göre bir son var. ne güzel hayat.*
özletendir. perşembe günleri artık daha anlamsız. torrent siteleri yalan.

not: aynı zaman da arabeske de bağlatanmış.*
6 sene sonunda nihayet izlediğim dizi. ne zaman izlerim diye merak ediyordum gizliden gizliye izledim ulan işte.
itiraf ediyorum sonunu bilsemde fark etmedi. sonuna odaklanmak yerine dizinin keyfini aldım.

senaristler popolarından element uydurmamışlar. 1 sezon tutmazsa da aynı şekilde bitireceklermiş 2 sezonda 10 sezonda. sonuna sadık kalmaları açıkcası hoş.

tabi adamlar nereden bilsinler koskoca 6 sezon sürecek.

senaryosu güzel ve kesinlikle dizi yerine değil film olarak çekilse efsane filmler listesine girermiş. ama şimdi insanın 6 yıl bir şeyi izleme iç güdüsüyle beklentisi var bir de 120 dakikalık bir şeyi izlerken aklında düşünceleri serbest bırakması var. bence zekice senaryoyu para uğruna fazla uzatmışlar. eveledikçe gevelemişler. ee insanları bu kadar oyalarsanız sadece güzel ve arkasından küfür edilen bir dizi olmanız kaçınılmaz açıkcası..

benim 6 sene mi almadığın için sağol. hayat aslında hakkaten sokaklardaymış.
http://www.medyafaresi.co...beklenenen-ek-bolumu.html
türkçe alt yazılı ek bölüm.
hali hazırda tnt türkiye de oynamakta. göz ucuyla bakıyorum.

öfkem geçti sanmasınlar.

hala sinirliyim.
karakterlerinin tamamı usta bir şekilde tüfek kullanan ve sırt çantası olmadan yola çıkılmayan dizi.
görsel
(bkz: oahu)
(bkz: nereedesin sen)*
sırf claire için izlemeye değerbir dizi.
herhalde sinema - dizi tarihindeki en büyük fiyaskolardan biriyle sonuçlanan yapımdır. mükemmel başlamış, güzel devam etmiş ama sonradan sıçmış, final'De de sıvamıştır. hatta the new man in charge adlı bölüm'De de sıçıp sıvamadan sonra malum şeyin üstüne bir tane kiraz koymuştur. bir yapımın bir şekilde gizemli sonlanması makuldür de 1000 tane soru sorup bunlardan sadece 10 tanesini cevaplamak nedir be bilader? al bir soru daha. 1001 etti.
bütün bunlar dizi fanlarını (ki kendileri dünya'nın her yerinden milyonları bulur herhalde) sinirden hoplayıp zıplatmış, yapımcı, senarist tayfasına 1001 türlü küfür ettirmiştir.
Herkesin Lost t-shirtlerini çıkarmasıyla birlikte başladığım dizidir. Güzele benziyor.
çoğu insanın her şeyi jack'in rüyası olduğunu zannettiği dizi.

adamlar paralel evren dedi, zaman yolculuğu dedi, dharma dedi, konser dedi..

jack sonda gözünü kapadı, uçak da tepede gözüktü diye tek anladığınız "her şey jack'in rüyası" mı lan?
coldplay'in muhteşem parçasıdır.

(bkz: coldplay)
bitmesi ile download sitelerinin yalan olması durumudur.
(bkz: sensiz geçen yılların amına koyayım)
yıllar geçse bile unutulmayacak,
adını efsaneler defterine yazdırmış dizidir kendisi.
insan evladının yapmış olduğu en başarılı yapıtlardandır bmw nin ön tamponuyla birlikte..
gece gece aklıma takılan dizi. ulan o tapınağı hangi sikime kim kurdu? o heykeli falan kim yaptı?

j.j. abrams sülaleni sikyim.
son bölümü genel popülasyon tarafından beğenilmemesine karşın, hiro'yu hüngür hüngür ağlatmıştır.çünkü lostla birçok anısı vardı uni'de birçok sevgili değişti ama tek tutku lost değişemezdi. üni'ye başladığımızda lost da başlamıştı,lost bittiğinde , uni de bitti. lost'u arkadaş grubuyla izlemek, sevgiliyle izlemek , kardeşlerle izlemek, yalnız izlemek hepsi ayrı güzeldi... seni çok özlüyoruz...
durup durup diyalogları aklıma gelen dizidir.
her zaman ilk beş sezonuyla hatırlayıp seveceğim dizi.