bugün

entry'ler (248)

sözlük başındayken en iyi giden içecek

(bkz: boza)

8 kasım 2011 dünyaya yaklaşan dev göktaşı

istanbul'dan çıplak gözle izlenebilen göktaşıdır. rengi kırmızı mı bordo mu çözemedim.

komünizm

kemalizmden beslenir.

kürtleri sevme nedenleri

(bkz: super tramp)

bir atatürk vardı ne oldu ona

kalbimizde yaşıyor.

sözlükçülerin connected2 me sayfaları

dıdıfdıfdıdıf...
http://connected2.me/bosmuhabbetinhastasi

uludağ sözlük

(bkz: #12915504)
sözlük değil forumdur;
Dolbatros adlı yazara verilecek en güzel cevap.

sözlükteki pkk lı yazarlar zıplatılsın

hiç siklenecek bir tarafı olmayan kampanya. ayrıca adımı göremeyince üzüldüm, bildiğin kahroldum. yaptığım bölücülük kursağınızda kalsın.

eşim avukat

(bkz: açılın ben avukatım)

uludağ sözlük beş yaşında zirvesi

gidip gitmeyeceğim, sahneye çıkacaklara bağlı olan zirve. o mekanda berkut, demet şakalan, sertaç ortaç gibi adamların çıkmasını beklemiyorum ama korkmuyor da değilim.

o zamana kadar sözlükten bir kaç arkadaş da edinmek lazım tabi.

srpski film

her izleyenin başkalarına izlemeyin diye uyarıda bulunduğu ve bu şekilde yayılan film.
her izleyen beş arkadaşına, olum bi film izledim sakın izlemeyin dese, arkadaşlarıda merak tan izlese onlar da 5 tane arkadaşına söylese zaten film en çok izlenenler arasına girer.

sözün kısası izlemeyenler internetten açıp baştan sona kadar izlemesin. atlaya atlaya gidin, iğrenç sahnelere bi göz atın sonra kapatın.

kuran ı kerim i yırtan türk kızı

ergenlik hezeyanı. youtube yorumları çok güzel ama;

"Ne oldu lan orospu? inşaata çekip ananı avratını sabah akşam siktiklerinde, aslen annen gibi e5 orospusu olduğun için Allah'a ettiğin dualar kabul olmadımı da böyle celallendin?

Sese bak lan ağlıyo amına kodumun fahişesi. Sen hiç birşeysin. Osuruk bile daha değerlidir lan senden. Irzını yurdunu siktimin kaltağı.

Ve buradaki abazan orospu çocuklarına söylüyorum. Sizin ananızı bi sikerim 10 yıl bi daha kucağıma oturamaz. itlik yapmayın it soyları, aç köpekler.

deathgod765 "

kuran'ı yırtan bir insana küfür edecek son insan deathgod nickli biri olmalıydı. burası türkiye, ergenliği hat safhada yaşıyoruz.

hz ömer çelakıl

yaratıcılığın böylesi. birilerinin sol frame e siyah bantla iliştirdiği hz.

osman pamukoğlu nun pkk ya verdiği güzide mesaj

(bkz: osman pambıkoğlu)

18 mayıs 2011 deep purple istanbul konseri

sayılı saatlerin kaldığı konser. belki performansları düşük olacak ama onlar efsane.

çok heyecanlıyım lan.

bir idamlık kürdü ipten kurtarma eylemi

facebookta gördüğüm bir eylem.

"iran'ın kürdistan eyaletindeki seqiz cezaevinde bulunan kürt siyasi tutsak bahman şerko maarefi, 1 mayıs 2011'de idam edilecek. bu ve diğer idamlara dur diyebilmek ya da hiç değilse şerko maarefi'nin ömrüne bir gün daha ekleyebilmek için 9 nisan, 16 nisan, 23 nisan ve 30 nisan 2011 cumartesi günleri iran'ın istanbul konsolosluğu önünde sivil ve sessiz bir protesto düzenliyoruz.
son üç yıldır 9 kürt siyasi tutsağının idam edildiği iran'da, ölüm cezasına çarptırılmış ve infazı beklenen 18 tutsak daha var. biz ki iran'ı en çok şarkılarıyla, şiirleriyle, şehirleriyle, şiiliğiyle severiz ve bu protestoyu düzenlersek çok sevdiğimiz o büyülü masallar ülkesinin vizesinden, düzenlemezsek insanlığımızdan mahrum kalacağız.

1- iran konsolosluğuna siyah çelenk bırakacağımız bu protestoda katılımcıların da mümkünse siyah giysileriyle gelmelerini rica ediyoruz.
2- yaşadığı şehirde iran konsolosluğu olan türkiye dışındaki arkadaşların da aynı gün ve saatlerde bu eylemi yapmalarını öneriyoruz. etkinlik duvarına yazar ve bizi bilgilendirirlerse etkinlik duvarından eylem noktalarını bildirebiliriz. "

http://www.facebook.com/e...t.php?eid=187913787920629

uludağ sözlük

"
merhaba arkadaşlar,

tüm dünya kadınlarının hak ettikleri eşitlik ve özgürlük ortamında yaşamalarını diliyor, emekçi dünya kadınlarının sadece 8 mart'ta değil, yılın her gününde hatırlanmasını temenni ediyoruz."

gelişmeler butonunu 8 mart dünya emekçi kadınlar günü için yakan sözlük. öpüyoruz sizi, afferin lan.

insanın en büyük düşmanı

(bkz: cehalet)

atatürk ün sosyalist ve devrimci olmadığı gerçeği

atatürk'ün yer ve zamana göre her şey olabileceği gerçeğinin yanında osuruk kalan gerçektir. tam bir liberaldi. yeri geldi milliyetçi oldu yeri geldi faşist yeri geldi dinci yeri geldi dinsiz yeri geldi kapitalist yeri geldi sosyalist. yok olamaz böyle bir şey diyenin tarih bilgisine tüküreyim.

istiklal marşı nın zorunlu olmaktan çıkarılması

türkiye için küçük, "insanlık" için büyük bir adım.