bugün

Gus amcanın özel soslu tavuklarının satıldığı mekandır.
Hamburger tadını merak ettiğim işletme.

bilgi entry si girmem gerekirse

"Hamburger aslında, Orta Çağ’da Rusya’nın Baltık bölgelerinde çeşitli kabilelerin, özellikle Tatarların yemiş oldukları bir
tür kızarmış ettir. Tatarlar bu lezzeti ticari ilişki içerisinde bulundukları Almanlara Hamburg limanında tanıtmışlardır. Almanlar bu eti kızartmışlar ve soğan katarak lezzetlendirmişlerdir. Alman göçmenler Amerika’ya geldiklerinde bu yemeği de beraberlerinde getirmişlerdir. Ayrıca, Romalıların daha MÖ 500 yılında bir tür hamburger ve pizza türü yiyecekler tükettiklerinin kayıtlarının bulunduğunu söyleyen kaynaklar da mevcuttur."
New york ve los angeles'a gerçek şubeleri açılmış tavukçudur. Her girdiğimde kel top sakallı bir herif var kasıntı kasıntı oturuyor şüphelendim biraz. Sahibi de çok iyi bir insan.

http://geekturkiye.com/20...s-hermanos-gercek-oluyor/
Meth soslu tavuğuna bayıldığım Efsane mekan. Biz Popeyes değil buranın çoçuğuyuz ayık olun !
türkçesi tavuk kardeşler dir. pollos poyos diye okunur. breaking bad adlı dizide uyuşturucu baronu abimizin ortalığı siktiği tavukçudur. bu entry ilk bilgi içerikli entry olduğu için 1 saat içinde kendini imha edecek.
Güzelce tavuğunuzu yiyin çıkın. Gerisini kurcalamayın.
efendim şöyle ki geçen sene yazın bir güneş paneli ihalesi vesilesi ile gittiğim albequerque şehrinde bir şubesine gittik. geniş, ferah temiz bir mekandı. siparişimizi gustavo isimli büyük ihtimalle latin amerika göçmeni olan şube müdürü aldı. yemeğimiz de lezzetli idi yine de bir kfc değil ama tercih edilebilir.
meth'i çok duyulan tavukçu arkadaşlardır.
An itibariyle acayip canımın çektiği, mükemmel tavuklar yapan restoran. Yemek sepeti’nde su anda servis dışı olduğu yazıyor. Bayram sebebiyle kapalı sanırım.
ne zaman yesem kafam bir hoş oluyor anlamıyorum tavukçusu.
Çok da güzel davıkları olur.
masumane bir sekilde kara para aklanan mekan.
breaking bad dizisinin efsane fast food zincir restaurantı.
Patronu aslen suruçludur. ilk şubesi tennese nashville’de Harran kebab adıyla açılmış ancak tutmamıştır. Meksikalı bi işçi yav hıdır abıe durum eyi değil gel tükanın ismini degişek bi de et ızgarada bişmiyi olmazsa tavuğa dönek demesiyle kurumsallaşarak bugünkü halini almıştır.
Kfc yanında halt etmektedir. Bu dükkan açılsın diye bekledim, sonunda yasaklar kalktı rahatlıkla gidebilirim. Herkese özellikle tavsiye ediyorum. Gitmişken taco yemeyi ihmal etmeyin ha bir de saul bey geçen gün yemek yerken görülmüş, uzun zamandır gitmiyordu mekana, belki yeniden görmek bize de nasip olur.