bugün

Gizliliğe önem verdiğini söylemişti.
Kuşkusuz 20 erkektir o kız olsa duramazsın.
Rabbişkoma hamdüş senalar olsun ki ben değilim.

Ay hoşt yani mk.

Pehh.
Rakamı yenileyin en son gidişinde 22 diyordu.
Bu yazar ateş etse yine 20 kişi düşmez sigorta şişirmesidir o.
Bu tipe düşen de ne biliyim.
Bakın normalde asla durduk yere bir yazarı yermem ama bu adama düşecek ne yaşadınız serengetide falan mı yaşıyorsunuz.
kız olduğunu nereden çıkardınız ki? konu aşksa cinsiyet benim için ikinci hatta üçüncü plandadır diye defalarca açıklama yaptı kamuoyu nezdinde.
(bkz: sözlükte günah gecesi) o malum günde, kadın erkek fark etmedi arkadaş için. herkes düştü *
biri benim. hala kalkabilmiş değilim.
şahsen ben düştüm.
ellerinde 10 parmak var, ayakları da dahil etsek...
neyse.
(bkz: kafakoparanus)
(bkz: erector)
(bkz: titanik filminde batan gemi)
(bkz: tengir budun)
(bkz: mel mel bakan gibson)
(bkz: karton toplayan cocuk)
(bkz: kumandan hüsamettin)
(bkz: e r e c t o)

Not: erecto 2 defa düşmüş nasıl oldu diye sordum sakalları kesmiş tanıyamadım dedi.
+1
öyle hemen "lan sen de mi pillırs?!!" demeyin. olayı tüm çıplaklığla anlatıyorum...

bu premses "sözlükte düşürdüğüm kızlar" diye başlık açmış, 10-15 tane de nick yazmış. ben başlığa girip "hahahasiktir muahah" yazdım.
aradan 3 dakika geçmeden mesaj gelmiş, bu bizim premses. bana kalpli bi emoji atmış ipne. diyalog aynen şöyle devam ediyor;
pillars: erkeğim
premses: evet erkeğim de bana
pillars: lan sktrgt aq
premses: ohh küfür de ediyor, tam benim tarzım
pillars: olm cinsiyetim erkek belanı gibtirme mk

bunu hemen engelledim, az sonra listeye benim adımı da eklemiş ılık. bir de dipnot geçmiş, karşılık da veriyor yazmış.
sana internete girsin diye verilen telefonun işlemcisinin filifloplarındaki transistörlerin npn bacaklarını skim.
Hani şu aklını geliştirememiş ya babası küçükken terketmiş,ailevi sorunu olan,modernlik adı altında sapmalara sahip fikirleri olanlar,yaşça küçük olanlar,iki edebi söze,bir iki tane felsefik söze bakanlar,saçma sapan büyütülen psikolojik sıkıntıları olanlar yani kısacası yapılan şeyin müstahak olduğu her kız yada kadınlardır.
ayrıca milyonlarca var bu ülkede bunlardan 20 sayısı az kalır.
sadece kızlarla kalsa yine iyi onlarca sözlük erkeği de düşürmüş diye duydum...
20 den fazladır diye düşünüyorum.
serdarsl06'ya bile yürümüştü ama yüz vermedi serdarsl06.
(bkz: kumandan husamettin)
Esra erol'a, yalçın abi'ye çıkılsın.
Erector sayılmaz onu düşürmeyeni dövüyorlar çok yollu oldu sözlükte her manita için hesabı silip yeni hesap alıyor 100 oldu galiba.
bana bir çelme taktı ama düşüremedi.
görsel
Benim arkadaşlar,
Pipomu düşürdü yere alayım derken ayaklarım dolandı düştüm.

Davacıyım.
Az daha bende düşüyordum. Peynirci kız ayağına bana saldıracaktı zor kurtuldum. Bereket erkek olduğumu öğrendi. Zor günlerdi.*