Hoş gelmiş sözlük premsesi. islamla tanışıp huzuru bulması dileklerimizle. Görmeyeli baya oldu pistlerde, belki de tanışmıştır. Felsefi entryler yerine dini entryler girer falan. inşaallah diyelim.
Norveç'te köle tacirleri tarafından kaçırılıp uzun bir esaret ardından üstün ayak parmağı oynatma yetenekleri sayesinde kurtulup dönen primat.

Selam.
adam prenses kelimesini eğe büke 800 tane nik çıkardı kendine. bu bile başlı başına onunla sevişmek için bir neden olabilir. sözlük kızlarına duyurulur.

bir sebep arıyormuşum gibi oldu ama konunun benimle alakası yok.

ben arkadaşın işi görülsün anlamında şey yaptım.
Özlemiştim.
Şakşakçı ayak takımı anında damlamış.
Kız-erkek ayırt etmeden mi girdin mevzuya reyiz nabtın.
Hoşgelme bide hahah.
Çabucak gideceksen niye geldin amk.

Tek rakibi erecto sayelerinde takipçi listem şişiyor yarısı bu ikisinin nicki yav.
Ben bu yazara hoş geldin entrylerimin zamanını bir romana ayırsaydım şimdi dünya klasiklerinde yerimi almıştım. Bu kaçıncı oğlun lan. Neyse gene geleneği bozmayayım. Hoş geldin premses.
Senden kurtulmanın başka yolu kalmadı entel reyiz kusura bakma.

görsel

idam idam idam!!!1!1!
Hoşgeldin ey c-amcı.
Umarım burada konaklayacağı süreyi göz önünde bulundurarak, atları bağlamıştır diye düşündüren yazardır.
Geri gelmiş çakma felsefeci. Sen gittin geldin yeni 20 kız gelmedi haberin olsun. Evet.
Hoşgeldin anneeeeem. Gözümüz yollarda kalmıştı be Hüseyin.
Atananamış filozof hallerini çok özlemiştik. Her ne kadar son zamanlardaki halini tasvip etmesem, felsefeyi amaca giden yolda araç olarak kullandığını acıyla fark etsem de...

görsel
görsel
Oooo 26.'yı da ayarlamış. Helal lA, as bayrakları as as as.
karizma bir adam.

görsel
Güzel kadın ayağından anlar.
Karizmanın öz prensesi.
Yüzüğü bile illüminatiye hizmet ediyor.
Bu eğer lordsa ben kralım aq.
Ehehe ister ister çukulata bile yaptırır.
görsel
Geçen sefer Türk kahvesi gelince "espresso yok muydu ya" dediğim için babası vermemişti. Ama Tecvidli kuran okuyabildiğim ikinci şansı verdi.
https://www.youtube.com/watch?v=k9Y9-xueg5M

hüseyin hala aynı videoyu izliyorum gene aklımda sen *

olum nereden tanıyor seni deep weeb *
Belki ileride yara olur diye şu an bütün vücudunu yara bandıyla kaplayan spiritüalist olmayan yazar.
Sözlükte ki kızları kandırıyor diyorlar. Hatta bir kız vardı, çok güzel di onu üzdüğü için kızdığım yazar.