1. 1.
    Hoş gelmiş sözlük premsesi. islamla tanışıp huzuru bulması dileklerimizle. Görmeyeli baya oldu pistlerde, belki de tanışmıştır. Felsefi entryler yerine dini entryler girer falan. inşaallah diyelim.
    7 -7 ... kedi peri
  2. 2.
    Norveç'te köle tacirleri tarafından kaçırılıp uzun bir esaret ardından üstün ayak parmağı oynatma yetenekleri sayesinde kurtulup dönen primat.

Selam.
    8 -8 ... lord marcus amoralist primeses
  3. 3.
    Hoşgeldin aq.
    4 ... mb isimli cocugun anilari
  4. 4.
    adam prenses kelimesini eğe büke 800 tane nik çıkardı kendine. bu bile başlı başına onunla sevişmek için bir neden olabilir. sözlük kızlarına duyurulur.

bir sebep arıyormuşum gibi oldu ama konunun benimle alakası yok.

ben arkadaşın işi görülsün anlamında şey yaptım.
    6 -4 ... kinamiyo takao
  5. 5.
    Özlemiştim.
    3 -2 ... bir garip astronot
  6. 6.
    Şakşakçı ayak takımı anında damlamış.
    Kız-erkek ayırt etmeden mi girdin mevzuya reyiz nabtın.
    Hoşgelme bide hahah.
    3 -6 ... endless pain
  7. 7.
    Çabucak gideceksen niye geldin amk.

Tek rakibi erecto sayelerinde takipçi listem şişiyor yarısı bu ikisinin nicki yav.
    4 -1 ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    Geçen Bi veda hutbesi vermemiş miydi la bu sakallı lord Marcus abraham lincolnses?

Öff amk yoruldum söylerken.

Neyse la, giden herkes geliyor zaten Bi süre sonra. bağımlılık yapıyor bu sözlük lan, cidden.

E o zaman hoşgelmiş aq.
    1 ... less conversation
  9. 9.
    Bugün sözlükte olaylar bitmiyor. Oysa biz bu sözlükten bir tavşan geçti diyecektik, zıplaya zıplaya geçti, zıplamayanlara inat geçti!*

lord marcus amoralist primeses
    8 -3 ... feslemegen
  10. 10.
    Ben bu yazara hoş geldin entrylerimin zamanını bir romana ayırsaydım şimdi dünya klasiklerinde yerimi almıştım. Bu kaçıncı oğlun lan. Neyse gene geleneği bozmayayım. Hoş geldin premses.
    8 ... kale3112