bugün

entry'ler (626)

draquel

rerorö yapma ağzını yüzünü sikerim diyen gecelerin maestrosu, göklerin hakimi 11. nesil üye.

ee başka ne yapıyorsun sorusuna alternatif cevap

+ ee başka ne yapıyorsun ?
- karnım tokken açlık oyunlarını izliyorum.

basit trollük yaparak salak yazarları tespit etmek

uludağ sözlük'te bir ağ atılınca denizde balık kalmıyor. galiba herkesin ilk sözlük denemesi olduğu için açılan on başlıktan dokuzunun trollük olduğunu bilmiyorlar. ayrıca basit trollüğü en mal adam bile yapaibliyor, iki saatte on onbeştane başlık gördüm böyle, biraz da zor trollük yapılmalı. tabi zor trollük zeka istiyor. kolay değil.

ayı lakaplı kaleci

haberde geçen bir bölüm yarım yarım yarmıştır: "Sahaya yabancı madde yağıyor ama Ayı umursamıyor"

halasının oğlu dururken elin adamıyla evlenen kız

ensest değildir. bütün başlıklar troll başlığı lan, bu nasıl sözlük olm.

hollywood da oynaması gereken türk ünlüler

(bkz: şener şen)

al pacino ve de niro'nun yanında üçüncü efsane olurdu.

teen wolf

dizide oynayan kız çok güzeldi. insan böyle güzelliği görünce tabi ki wolfa dönüşüp kurda köpeğe artistlik yapar.

uludağ sözlük android uygulaması

zall'ın yaptığı bir uygulamadır sonuç olarak. zall'ın elinden gelen bu.

başlığı tutmayan yazarların acınacak halde olması

(bkz: derdini sikeyim butonu)

cennet mahallesine koysan sırıtmayacak ünlüler

(bkz: ali ağaoğlu)

zaten dünyası cennet mahallesinden daha öte olamaz.

zina yapan kadın idam edilmeli

burası ne afganistan ne de iran. sike sürülecek şeyler konuşun, başkalarının kiminle seviştiğini düşünüp kudurmak bir ruh hastalığıdır. işidci misiniz aq, 2014 yılında konuşulan konuya bak. siktirin gidin işinize gücünüze amcık ağızlılar ya.

troll başlığının ciddiye alındığını da ilk defa görüyorum.

halı sahada it gibi koşturan tipler

maçlara alınmayan çağrılsa da en fazla kaleye geçmesi için davet edilen ezik balkon çocuklarının beğenmediği tiptir. ulan hırt sen evde göt büyütürken adam kas yapıyor. aq malı.

türk futbolunun kurtuluş reçetesi

aziz, volkan, emre, erman, ahmet çakar, rok gibi tiplerin spordan uzaklaştırılması ilk önlemdir.

arsenal beşiktaş maçı tahminleri

beşiktaşlıların maganda olanları hariç gerçekten insan olduğunu son bir iki günde anladığım için bir galatasaray'lı olarak beşiktaş'ın kazanması yönünde tahmin bildiricem. 2-2 beşiktaş turu geçer diyorum. beşiktaş taraftarını objektif bulmaya başladım lan, garip bir dönemden geçiyorum. seviyorum beşiktaşlıları.

pelin batu vs eva green

eva green dünyanın en seksi en güzel en ihtişamlı kadınlarından biridir. pelin batu da eva green kadar değerli ve güzelliğine saygı duyulasıdır. ben de kararsız kaldım ama britanya'nın köpeği olduğum için eva green diyorum.

bir fenerbahçeli olarak volkan dan utanç duymak

volkan demirel'i ancak volkan demirel gibi psikolojisi bozuk ve maganda ruhlu biri savunacağından doğru olan gerçek. lan volkan gibi tipler çalıştığınız yerde olsa , okulunuzda olsa her gün söver ağlarsanız. sizi ezdiği için. burada gelip hala volkan denen canlıyı savunan insanlar gördükce insan şaşırıyor. aziz sporlular ve gerçek fenerliler arasındaki fark daha fazla ortaya çıkıyor.

muslera galatasaraya fazla

aslında muslera galatasaray standartıdır ama muslera kalitesinde yerli türk bulmak zor. volkan ve emre'nin olduğu ligde muslera bir inci gibi parlıyor.

herkese siktiri cekmek istenilen anlar

cüneyt arkın filmlerindeki gibi bütün bizans askerleri üzerine zıpladığında.

25 yaşında olup hiç öpüşmemiş kız

özel bir durumu yoksa asosyaldir ve insan ilişkilerinde başarısızdır. bazı sopuna soktuklarım tarafından 25 yaşındaki bir insanın hiç ilişkisi olmamasını normal görenler olduğunu gördüm ya daha da söyleyecek bir şey yok. gerçi burası uludağ aq, işidciler sözlük yazarlığı falan yapıyor. aq malı ya 25 yaşındaki insanın ilişkisi olmamasını öpüşmemesini normal buluyor. toplu bir şekilde psikoloji bozukluğu var ortamda. çürük armut gibi kokuyor.

rakipleri tarafından da sevilen fenerbahçeliler

gökhan gönül çirkefi kesinlikle değildir. bu tip tam bir sinsi yılan gibi, aynı iş yerinde çalışsanız ayağınızı kaydıracak, bunu yaparken de sizle dost görünecek tipte biri. o yüzden gökhan gönül'ü yazmayın bence. şöyle bir düşündüm son on yılda aklıma gelen iyi bir fenerli var mı diye... yok. galatasaray'da bir ergün pembe, beşiktaş'da guti falan sayılır ama fenerde öyle biri de yok.