bugün

mutfakta dondurmasını afiyetle yerken bir önceki gün uludagsozludan* gelen mesajı anımsayıp koşa koşa* bilgisayarı açan yazar.
eğer ninesine çekerse fena feminist olacak, güzel nickli yazardır.
hoş gelişler ola
''anneler yazar olsa alacağı nickler'' başlığına girdiği entrylerle güne güzel başlamamı sağlayan nesildaş yazardır.
yazdığım bir entry yüzünden bana önyargılı yaftası yapıştıran yazardır. gerçi üç sayfalık savunmamı kendisine yolladıktan sonra cevap gelmemesi beni affettiğine işarettir. saolsun.
#12002599 entrysi ile duygularıma tercüman olan nesildaş yazar.başka tepkilerde bulaştırdı,saolsun.
supernatural'ın bilmem kaçıncı sezonunda karşılaşabileceğimiz karakter. *
supernatural'ı anımsattığı için sevindirik olduğum yazar arkadaş. sekizmiş, hoşgelmiş. öperim.
henüz bugün tanıştığım ama çok sevdiğim, kanımın hemen kaynadığı sekizinci nesil, nesildaş yazar.biz ki aynı yolun yolcusu, dert ortağıyız.her neyse, buradan mona lisa bakışlı kazım'a, benim hitler bıyıklı haydar'ın selamlarını iletirim.bizi rahat bırakmaz artık bunlar deyip satırlarıma son verip ders çalışma numarası yapmaya gidiyorum.*
başlığımı açmış yazardır. bana göre karması 484354862315646 basamaklı olduğundan görünmemektedir.

(bkz: sekizinci nesil kardeşliği)*
klavyesi kadehi, mutluluğu ümitleri, sohbeti tatlı, baklavası sekiz katlı nesildaş yazar.
pek bir kibar nesildaş yazar.
Çok kibar ve yardımsever bir yazar. Ayrıca biraz da vefasız.

Edit: Yok arkadaş vefasız değilmiş ben yanlış anlamışım. iyidir iyi o.
psikologumm benimmmm... çok iyi dert dinler çözüm arar kendileri.
avukat hakim falan değil de psikolog mu olsam diye düşünmeye başlamış yazardır.

ama hafıza problemlerinden ötürü hastalarının problemlerini unutabilitesi yüksek olduğu için yukarıdaki düşünceyi silip atmıştır.

bu arada, biz bir aileyiz.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/lilithin-torunu-147594/
nesildaş. sözlüğe hayırlı olması dileğiyle. hayatta başarılar.
nesildaş yazar. nicki bir kilometre öteden dikkat çeken yazar. *
(bkz: #12153359) özür dileemem gereken yazardır. hatamı telafi edicem hemen. cansın lilii.
babaannesinin dedesini asla göremeyeceği kişiliktir.
nick'ini anlamadığım bir yazardır.
hoş gelmiş.
haxball'da sadece oda kurması gereken yazar.** ayrıca nesildaş yazar.
dün itibarı ile ilk kez carlsberg içmiş, dünyalar tatlısı bir yazardır kendileri.*
"lys sonuçları şimdi açıklandı", "birazdan açıklanacak" , "ha şimdi açıklanmış" gibi doğruluğu olmayan entryler girerek lys'ye girenleri hop oturup hop kaldıran yazar.

(bkz: yazıktır günahtır etme eyleme)
hatun diye nick altı doldurulmuş biri daha..
kenar mahalle yakisiklisina ithafen:
şu an devlet karşısında işsizim, doğru. çünkü ben de sınav sonuçlarını bekliyorum.
kendi çapımda geyik yaptım, doğru. amacım kimseyi güldürmek değil, aksine keklemekti. keklenenleri de gördük.
(bkz: sekizinci nesil silik)