bugün

tangır tungur yazıyor. kimin yedek hesabı acaba *

hayır öfke kontrolü yapamıyorsun, bazı yetkili kadınlara yanlamaya çalışıyorsun, ifadelerinin bazıları asıl hesabınla birebir aynı. yani açık veriyorsun. sonra da gelip fake hesap yönetmeye kalkıyosun. yazık değil mi o küçük beynine tıngır mıngır *

bir diğer fake hesap miss bonn idi. onu şu entryle deşifre etmiştim--->(#41850077)

bugün bir baktım ki ne göreyim miss bonn hesabını silmiş. bakarsın libary de siler hesabını. ki miss bonn 8. nesil bir yazardı. bir anda 8. nesil yazara nasıl kıydın acaba. komiksiniz lan *
arkadaşlar artık yeter. tengir'in fake nicki değilim.
mesaj atan bayan yazarlar volkan naber. seni azgın teke gibi taciz edici şeyler yazmayın.
gidin tengire yazın.
tengir budun'un fake hesabıdır. swh.
https://m.uludagsozluk.com/e/43520914/

Bazen böyle, insanları acılarıyla yüzleştirdiğim için pişman oluyorum.
Buna tengir burdur'un fakesi denilmiş ancak bana protest tüpçü gibi geldi. Zaten hepimiz ademden gelmedik mi? Evet.
Hemsirelere giydirilen başlık açılıp kendisinin entrysine rastlanmayınca saglığından endişe edilen yazar. Linçlerin aranan yüzü.
Dmden beni yaz dedigimi iddaa eden yazar, askolsun ben beni yaz degil oyla demistim, oyladın mı kanka. *
robocopa aktrol yakıştırması yapan yazar.
insanların kimi sevip sevmeyeceğini bile inanç meselesi olarak gören, ayrı yazılması gereken de'leri bile ayrı yazmaktan aciz, cahil yobazların laf ettiği kıymetli yazardır.

Meşhur yazar yuval harari der ki (aklımda kaldığı kadarıyla) "iki tür inanan vardır. Birisi organize dinin sözde imanlısı, öteki gerçekten inanan, tanrıyı hisseden. Organize dinler ve inananları en çok ikinci gruptakilere düşmandırlar. Neyse ki bu gruba dahil olanların sayısı çok azdır".

Yuval harari'nin ne demek istediğini anlamayan, isa'nın hikayesini hatırlasın. Ona saldıranlar dinsizler miydi? Pagan Romalılar mıydı? Yoksa dindarlıkta birbirleriyle yarışan ferisiler ve sadukiler miydi? Ya isa şu sözleri kimler için söyledi?

https://incil.info/kitap/Matta/23

Yahu yobazlar, libary sizin gibi aptal değil. Dini meselelerde sorunları anladığı, ancak aptallara makul gelecek sözde cevaplara itibar etmediği halde inanmaya devam ediyor! Tabi bunun için bulduğu yol size uygun değil, onun için kuduruyorsunuz.

Bak size birşey söyleyeyim, kimse duymasın: sizde libary'nin anladıklarını anlayacak izan olsa, benden hızlı ateist olurdunuz. Hadi yine şanslısınız keratalar, kafanız o kadar basmıyor...
Lan sabah akşam aktrolluk yapan sorsan Atatürk ilkeleri bilmeyen besleme aklınca bana ayar vermeye gelmiş.çocuğum sen bana çok ufak gelirsin
Senin maaşını veren pelikan ablaN hilal gelsin bana ancak o tatmin edici rakip olur.
Bu sözlükteki tüm aktrolleri hele senin gibi örtülü trolleri itin götüne sabah akşam sokan arkadaşlar var
Sizde haysiyet şeref utanma arlanma yok
Ruhunuzu bedeninizi üç kuruşa satmış ucubelersiniz.
Arkadaşlar yeterince sizi rezil ediyor ben burada makara yapmak için yazıyorum bunun için örtülü aktroll seni ilk ve son kez hoplatıp sahneden çekiliyorum.
Sezen Aksu bu ülkenin en büyük sanatçılarındandır.
Ülkede enflasyon yüzde 50
işsizlik yüzde 20
Akp MHP ikilisi toplamda millet ittifakında 5 puan gerideyken
Pelikanların başlattığı lincine katılan
Kemalist olmaz.
Kemalist adam akıllıdır bilimseldir.
Sebep sonuç ilişkisi kurar yazdığını söylediğinin kime yarayacağını bilir.
Aptallık edip islamcı iktidara yarayacak işlere atlamaz.
Ülkenin kurtuluşu için şimdi tüm muhalifler bir araya gelip bu iktidardan kurtulmasına hizmet eder.
Bizim kemalistlerle aramız bozuk ama sen ve tayfanın kanı bozuk.
Aramız bozulur düzelir.
Sizin kanınız düzelmez.
bana aktroll yancısı diyen eski akp yalakası olan şahsa sorumdur: ergenekon skandalı zamanında, şifre skandalında, 1 mart tezkeresinde,çiftçinin ananı da al git denerek aşağılandığı zamanda akp'ye muhalif miydin, değil miydin ?

Laf salatasını kes ve soruma cevap ver.
Arkadaş bol laf salatası,bol iftira, bol ego kasma barındırıyor.

Ancak ne soruma cevap verecek kadar yürekli ne eski akp'li olduğunu itiraf edecek kadar mert.

Herkes görmüştür artık bu arkadaşın ex akp'li bir baboşçu olduğunu.

Kaçacak deliğin kalmadı liboşrary.

Basit bir delili bile sunamadın ve delillerimle headshot yedin.

Adam olsan susardın ama adamlığın zerresi olmadığı için üste çıkıyorsun ex akp'li.
Sevgili tengir ben siyaseti bıraktım.
Bu ülke insanından bezdim.
Bak senin uzun yazılarını da okumuyorum.
Sadece keyif merkezli bir insanım.
Bana ümit Özdağ fotosu yerine
Eski Jimmy yeni pylades gibi hoppidi popo meme gifleri atarsan sevinirim.
Yok bunu yapmam diyorsa benim büyük aşkım Fransız ilahe Laetitia Casta fotosuda olur.biliyorsun yerli ve milli sevmem.
Bu arada siyaseten üzdugum hatta zaman zaman itin götüne sokup orada bıraktığım arkadaşlar sizden de özür dilerim.
Şaka lan şaka ne özür dileyeceğim sizden amın feryatları.
gizli zafer partili. ortamlarda apolitiğim diye takılıp, nabız yoklar. zafer partisi'ne kazandırılabilecek potansiyeldeki kişileri belirleyip, parti örgütüne bildirir. kral adamsın libary reyiz, saygılar.
Türkiye komünist partili vatansever bir yazardır.
zafer partisinin gizli kurucularından.
Kanka Kuvayı milliyeci olsak ben galip hoca olurdum.sen demirci Mehmet Efe.
Tito ibnesi Çerkez Ethem olurdu.
(#45454348)

Fethullahın kirli çamaşarılarını koklamaktan beyni dönenlerin her zamanki itikatları.

Ayetleri kafasına göre takla attırıp namusunu islam düşmanlarına peşkeş çekenlerin inançları işte bu.

Biz burda hiçbir şey yazmasakta sabah akşam islamın her türlü değerine sövülüyor. Her türlü ahlaksızlık mevcut. Müslüman küfür etmez ya tabii sizin gibi yalakalık yalamalık yapar dimi. Dini içten yıkmaya yeminli kefereler.
Arkadaşlar yine bir cahille muhattap olma hatasına düştüğüm için tüm okuyuculardan özür dilerim.
islam akıl sahiplerine inmiş bir dindir.
Aklı olmayanın dinen sorumluluğu yoktur.
Papağan denilen kuş için sorumluluk yok fakat papağan gibi üç beş şey ezberleyip
Bununla kendini alim müslüman vb. Sanan cahiller bu aralar fazla sesini çıkarıyor.
Bende patlatiyordum tokatı.
Bunlarda nick altımda ağlıyor.
Şimdi uzun uzun bu cahile ders vermek gerekiyor ama kapasite sınırlı anlayamaz.
Onun için kapasitesine uygun ezber ödevi veriyorum.
Bak cahil netice sende insan olarak yaratılmışsın.
insan olduğun için sana yardımcı oluyorum.
Sana seviyene uygun ödev veriyorum.
Boş bir kağıt al.
Yüz kere insan olmadan müslüman olunmaz yaz.
Yazdın mı.
Şimdi sayfayı çevir.
Arka sayfaya ben en iyi müslüman değilim.
Alim değilim peygamber değilim.
Zayıf aciz bir kulum yaz.
Bu 50 kere.
Ödevini bitirince buraya at.kontrol edeceğim.
Sonra adım adım ilmimin zekâtıdan verip cehaletini azaltacağım.
Badem bıyığını ve dantelli takkeni kenara koy ve sakin ol libary.

6.filonun yönünü hesapla şimdi sessizce, bugün de amerikayı kıble alacaksın.
Gibi
Ben sana ödev verdim.
Sen ne yaptın.
Instagram kezbanı gibi ezberden bildiğin şeyleri yazmışsın.
Olmaz.
Laubaliliğe gelemem.
ilim ciddi iştir.
Anladım ki senin istidatın yok
Fazla ekmek yemekten koca kafalı olmuşsun.
Seni oto sanayiye yoluyacağım.
Bu saçma sapan laflarla orada prim yaparsın.
Yok lan orada böyle boş konuşsan ustan kalfan gün aşırı döver.
En iyisi seni islamcıların sponsoru Almanya'ya yollamak.
Bnd malum milli görüşün fikir babasıdır.
Erbakan bir numaralı alman ajanıydı.
Sana da orada bakarlar.
eskilerden o da bizim gibi.
mansur'u sevmesi haricinde siyaseten beğendiğim ve severek takip ettiğim bir yazardır.
Aybalam Mansur Yavaş ortak aday olacak.zafer partisinin adayı olmayacak.mansur başkan için ortak çalışacağız inşallah.
doğum günün kutlu olsun yuzırı.
doğum günü hediyeni şuraya bırakıyorum.

görsel