bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Oasis grubunun solisti. çok karizmatik bir sese sahiptir. özellikle wonderwall, go let it out ve champagne supernova yorumları harikadır.
  4 ... sin...
 2. 2.
  asi kişiliğe sahip hiç gülmeyen bir yüz ifadesi vardır
  1 ... city walk
 3. 3.
  oasis grubunun sabit kardeşlerinden bir tanesi(diğeri için (bkz: noel gallagher)).. gerçekten çok farklı değişik bir sesi vardır ancak o live forever ya da wonderwalldaki sesi kalmamıştır artık, eğer yakın tarihlerdeki bir oasis canlı performans izlenirse görülecektir ki sesi baya baya bir kalınlaşmış -kimilerine göre kartlaşmış.. bir de bu amca nedendir bilinmez kollarını maymun gibi sallayarak, bacaklar dışa açık bi biçimde yürür..
  2 ... shoespray
 4. 4.
  " elvis'in* mi yoksa benim mi daha büyük olduğuma karar veremiyorum " ve " biz* de en az the beatles kadar büyüğüz " gibi megalomanyak laflar eden 164 ıq'ya sahip irlanda asıllı denyo.
  -1 ... ferrole
 5. 5.
  gazetecilere saldırmayı alışkanlık haline getirmiş çakma beatle.
  1 ... david addison
 6. 6.
  sonsuza kadar yasa(may u live forever) diye bagirdilar konser sirasinda, eleman istifini bozmadan elimden gelenin en iyisini yapacagim(i will try my best) dedi sak diye; sonra kolunu bacagini sallaya sallaya arkasini dondu su icti falan amina kodumun tekkasi.
  5 -1 ... robert terk
 7. 7.
  patsy kensit'in ex kocası.
  2 ... olursemkantinegelmeistemem
 8. 8.
  (bkz: #5231980)
  1 ... robert terk
 9. 8.
  asıl adı William John Paul Gallagher'dır.*
  ayrıca her şarkıyı söylerken klişe bir duruşu vardır, ki şöyle:
  liam gallagher
  ... idioglossia
 10. 9.
  gelmiş geçmiş en iyi vokallerden. egoist, kendini beğenmiş, ona buna bok atmaktan geri kalmayan, abisini defalarca çileden çıkartmış, ikinci john lennon olduğunu iddia eden süpermanyak birisi olsa da öyle sevdiğimiz insandır.*
  some might say'de vokalinin tavan yaptığını düşündüğümdür aynı zamanda.
  ... joelbarish