bugün

hoş gelmiş yeni bir altıncı nesil yazar. hadi yazalım bakalım. *
özellikle sinema konusundaki entryleriyle sözlüğe zenginlik katacağını düşündüğüm hoşgelmiş altıncı nesil yazar.
sabahın 5'inde akıllı başlıklar açıp onları acı kaderlerine terk eden yazar.
hoş gelmiştir.
* *
online listesinde ki iletisini görüp hüzünlendiğim yazar.

(bkz: gay gibi mor giyinmek) başlığını açmasından da anlaşılacağı üzere 14 buçuk yaşındaki yazarımtrak. yağmur yağıyor kumdan kalelerini yapamıyor ondan sözlüğe yazıyor. yaz gelince parka gidicek abisi idare edin.
eski sevgili adlı tiksinç problemden nasibini fazlasıyla aldığını düşündüğüm, entrylerinden anladığım kadarıyla gözlem yeteneği tavan yapmış yazar.
farklılaşma çabasına giren insanlar topluluğu.
bir west ham united taraftarı olarak kaliteli yazılarını okumak istediğim kırmızı şeytan...
1 den 10 a kadar arnavutça sayabilen yazar.*** hoş gelmiş.
girdiği entrylerden sıkı bir brazzers takipçisi olduğu anlaşılan yazar.
an itibariyle beni sözlüğe sokan, yegane dostum, ciğerimdir. (bkz: ona göre bir şey yok) (bkz: çep çep çep)
gece gece sözlüğe hüzün getirmiş yazardır. evde kasvet rüzgarları esti be kardeşim.
(bkz: kolanın buruna kaçması ile aşkın benzerliği/#7689960)
"vay be" tepkilerime neden olandır.
bana eskiden beri tanıdığım biri gibi gelendir. böyle bazı insanlar vardır, "gülünce sıcacık gülen, gözleri erguvan.. sevgi neydi? sevgi neydi? *" iyi ki var olandır. sayesinde biraz da olsa her şekilde iyi vakit geçirdiğim adamdır.
çok centilmen bir yazar. yazdığı bir entryden dolayı, benim alındığımı düşünerek hemen mesaj atmıştır. böyle incelikli bi insan. tebrik ettim doğrusu ve de teşekkür ettim burdan bir kez daha. *
bugün bir kez daha görüşme fırsatı bulunmuş olan yazar. neler yapmadık ki? avukatların gelecekteki halleri üzerine kısa soluklu tahlillerden tutun da karikatürlere, yaşanmışlıklara kadar daldık birarara ama bir rahat vermediler ki gözlük müdavimleri... neyse artık, bir dahaki sefere diyor ve selam ediyoruz.
ortak deveye girdiğimiz yazar. * pes zirvesi yaparken bekliyorum iddialı laflarını.
(bkz: müptelasıyız)
"uyutulmak" konusundaki tutarlı ve yerli gözlemlerine kefaretimi sunduğum futbolcu, yazar, sinema tutkunu...

bir insanın tek birşey veya tek birşeyci olamayacak bir donanıma sahip olduğuna inandığımdan ve bu adamda da bu potansiyeli gördüğümdendir belki bilinmez muhabbet etmeyi seviyorum.

konuya dönecek olursak uyutularak aldatılırız ve aldatılarak yaşarız hayatı. bunun adına da en sonunda ölmek deriz biz. üçüncü dünya savaşı mı? çıkmaz arkadaş. bunun için bir sebep yok ki günümüz şartlarında... mesele tetiklenmiş paranoyaların işe gelmesinde. insanlara, hayatları boyunca onlarca şey anlatılır... yaşanmış, uydurulmuş, şişirilmiş onlarcası. ve temelde o kadar saftır ki insanoğlu hemen yer bunları. sürekli "-miş" ekleri ile çekimlenmiş olan duyulan geçmiş zaman eki ile yargılar sunulur huzurlara. sistem oldukça güzel işliyor. ve ruhumuza işlemiş bu paranoya. ebeveynlerle başlıyor bu durum da temelde "yemeğini yemezsen dilenciler götürür seni.", "erken uyumazsan polisler alıp hapise atarlar." şeklinde geçer çocukluk dönemi ve suçlamayı da o zamanlarda öğreniriz. misal kapıya elin sıkışınca kapı dayak yer şakacıktan gibi... sonra okuldaki eğitimciler de bunu körüklüyorlar. "anlattıklarımı ezberlemezsen ahmet rasim'de okursun" derlerdi misal bize (ahmet rasim de o dönem için fatih semtindeki en boktan lisedir). hayatının geri kalan kısmında da bu durum pek değişmez.

uyutulmak mı kardeşim? çok uzatıp da boka sarmasını istemiyorum konunun, temelde böyle birşey işte.
topraaaaaam.
kendisini resimliye götüreceğim. zorla sokucam mekana hem de.*
santra yaparak dahi asist yapabilen bir yazar.*
kendimi belçika maçındaki oktay derelioğlu gibi hissettim lan. o da golünü atmıştı ama yanılmıyorsam sami yen'de 3-1 yenilmiştik...
yıllar önce bugün, sırf cavo'ya korner golü atmak için doğduğunu düşündüğüm, iyi ki doğmuş yazardır. pişmanlıktan uzak bir yaşı, yaşaması dileklerimi iletirim kendisine de...
doğum günü kutlu olsun yazarıdır.
iyi ki doğmuş, her daim deveye ortak gireceğim yazar.
yıllaağr önce bugün doğmuş. evet bu çok mühim bilgiyi de sizinle paylaştıktan sonra, bu adamın doğuşunu neden kutladığınızı sormak istiyorum. neden lan neden?? hani kendi yapımında bi emeği geçse bi nevi. atomu mu parçaladın? element mi buldun? nedir insanları bu kadar sevindiren anlamıyorum. he sen git bi element bul, valla o zaman ben kutlarım hacı.
efendim kendisi sevdiğimiz bir kardeşimiz olarak lügatımıza girmiş yazar dostumuz. 6. nesildir kendileri. bundan sonra istanbuldaki ayağımızdır. pek sevdik.

büdüt : manyakmısınız lan ne eksiliyosunuz.