bugün

kendisini çok da tanıdığım söylenemeyecek olan altıncı nesil yazardır. hayatımı başkaları bir oyun gibi yaşıyormuş da arada ben bunun farkına varıp ''ulan bunlar da yapılır mı/yapılmaz mı be'' diyorum yıllardır. bazen bir şeyleri çok istiyorum mesela ama asla olmuyorlar sonra bunların yerini başka şeyler alıyor onlar da olmuyor. sürekli bir sil baştan başlama telaşesi şeklinde geçiyor günler.

bir de çok yetenekli ama yeteneklerine ihanet eden bir futbolcu olmak istemiştim. futbolcu olamadım ama yeteneklerime ihanet etmeyi başardım.

tanım; 2009'dan beridir buralarda takılan bir yazar.
nice Mutlu yıllara insanı. olm ne zaman bisikletle tura çıkacağız?
Doğum gününü geç de olsa kutladigim komik güzel insan.
mutlu yillar yazaridir.
Doğum günü kutlu olsun. Çok severim kendisini.
kendisinin entrysine flood yapma şansını hayatta kaçırmam. i love you totocum.
https://m.uludagsozluk.com/e/32559144/

Sesli güldürmüştür.
Ya ne cüneyt abiymiş, annesi bu kadar lafını geçirmiyodur adamın. Hep nickaltına sadece ikimizin anlayacağı ama milletin anlamayacağı şeyleri yazmaktan zevk alıyoruz galiba. Bak son olsun.

izmire Gitsem gidemem kalsam kalamam
Sevsem sevemem şaştım bu işe
Cüneyt mi coşkun mu bilmem ama
Balkondayım ben balkonda.
Dum ka ka, dum ka kaa.

içmesini bilmese de içmekten zevk aldığım bir radyosinemapostatelefontelegraftelevizyon okuyan sözlük yazarı. Canım kardeşim.
Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim derler ya. Sordum; senin arkadaşın kim? ya kaç yaşındasın sen diye. sen benim arkadaşımsın dedi. Ordan çıkarımla aynı benim gibi karizmatik, aynı ben gibi zeki, bakın yine aynı ben gibi Yakışıklı biri olduğunu söyleyebilirim.
Mimar sinan Üniversitesi'nde okuyan bu kardeşim yaklaşık 2 sene içinde televizyon dünyasında meşhur olacak ve koltuklarımı kabartacak. Ferhan şensoy'un el verdiği bir adam bu. Zeka, karizma ve yakışıklılık aynı potada erimiş maşallah öpüyorum. Meşhur olunca beni de görmesi dileğiyle.

"Ne güzel komşumuzdun sen cüneyt abi"
şikecidir.

ironik olansa bunu benim söylüyor olmam. bu herif yüzünden bir daha halı saha zirvelerine çağırılmadım, zaten o günden sonra bir daha da maç yapmadılar.
size tavsiye nakit çalışın bu adama karşı. kaç yıl oldu, saçlarım uzundu lan resmen, hala almadı şike biralarını. boğazımdan geçer mi? hem de ne...
kalbimi kırdığı için uzun süre önce donuza eklesem ve okumadığım için mutlu olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini temenni ettiğim yazar. uzak olsun ama mutlu olsun.
Yıllardır inceyi yakalayan ama bir hayrını göremediğimiz sinematelevizyon. Kelime esprilerinin dozunu ayarlayamama, cebindeki paradan fazlasını harcama, haddinden fazla alkol alma gibi kronikleşmiş ve düzelebileceğini sanmadığım sorunları mevcurt. Kız düşürebilmek için mekanı ayağıyla falan sallayan adam neticede.

Kimdir: mimar sinan üni, radyo sinema öğrencisi. Geleceğin şensoy ferhayı. En kötü çay ocağı sahibi.
önce arar der ki "hocu ben geliyorum sende kalayım", tamam dersin, gününü ayarlarsın, bir daha aramayı geç mesaj bile atmaz pekmezenk. üstüne gelir nick altına işer, bir de 3 bira şikeden kazandığım halde senelerdir vermemektedir. ulan ben o 3 bira için bir daha sözlük zirvelerine çağırılmadım, allahsız.
hakkındaki bazı fikirler onun da kalbini kırmaktadır. hatta göğsünden kalbini kalbini kalbini kırıyor.
nickinin anlamı da çok eskilerden gelir. şöyle; lets write, temizlik ne rahat! şeklindeki reklamdan gelir.
http://www.izlesene.com/v...tch-brite-reklami/8459108
Hakkımdaki bazı fikirleri kalbimi kırsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
Çok kurnaz adam.
Şöyle ki; bira borcu var bana. ama gelmeyip gelmeyip tam ramazan'da gelmiş ve ben geldim bursa'ya, görüşebiliriz diyor. Biliyor ki ramazan'da ben içmem. Böylece "ya ben ısmarladım sen içmedin napiyim" diyecek. Sen on elma gücünde kurnazsan ben on beş armut gücünde kurnazım, bunu herkes bilir. Cüneyt abi de onaylar. Ama o Cüneyt abi değil sanırım.
Bugün arabam 1.6 değil de 1.4 motor ise sebebi sensin. Ismarladığım çaylar, çekirdek muamelesi yaptığın üst üste yaktığın sigaralarım, köklediğin biralarım.
Onur'un bir bildiği varmış. Klozetin tam ortasına işeyince sıçramıyor. Aksi halde sıçrama yapıyor. Bunca yıl dalga geçtik ama adamın yaptığı doğruymuş...
yeni yılda ilk nickaltı ben olayım isterdim..

galiba yürüyor bana, gecenin bir yarısı acayip sorular falan soruyor, sartre kitapları soruyor, entelektüel görünmeye çalışmalar, gözüme girme çabaları.

önce şikeden, şike şike kazandığım 2 birayı ver lan allahsız.

:(
Evlerine 4 kere falan gittim 5inde de sarhoştum. Evde Bi de teyzesi gece yarısı ekmek arası bişeyler veriyor gidince. tam bar çıkışı kokoreççisi muamelesi yapıyo bize. O kadar da sarhoş değiliz ki.

Erenoca yalnız ne iyi adamdı ha. Bigün birilerini bulalım bizle çıkacak da anlatıp kafalarını şişiriz.
(bkz: alpa çino)
içmese iyi de içince çok şeyapıyo. içmese en iyi 5 arkadaşımdan biri. içince 7 belki 8. oluyor ki zaten 9 arkadaşım vardır herkes bilir.
(bkz: drew barrymore)
Haddini aşan alkol tüketimi, salaş giyim tarzı, anlamsız esprileri ile tam bir sanatçıdır. Sen kaç yaşındasın, kaç yaşındasın sen, ben sana kimi şeyapıyosun diye soruyor muyum diye mekan çıkışında etrafındakilere sataşır. Kendisi kadar ünlü olmayan, daha az ünlü arkadaşı olarak ben de onu sakinleştirir taksiye bindiririm hemen.
#25620039 kendisi 2 yıl garantili battaniye alana kadar 2 yıldır almadığı biraları alsa yatağı daha çok ısıtacak.

(bkz: kıps)
Bir adet sanatçı ve fakat sefaletle karışmış bir bohemlik var ama yanlış anlamayın bu sanatçılara özgü olan standart durumdan farklı... masum ve kırılgan ama serseri de... alkol, tütün değilde ot seni açar belki bro.
kendisi benim sayemde 'uludağ sözlük' çevresinde harika goller atan süpersonik torres çakması forvet olarak anılırken bariz biçimde yapılan şikeyi 'sahaya yansımadı' diyerek türk şike kurumunu kirletmektedir.

kınıyorum, ınıyorum, nıyorum, yorum.
zaman zaman şamata dozunu arttırdığı için ara sıra küstüğüm yazar.