bugün

'Titanic sonrası beklenmeyen şöhret beni mahvetti. Altında ezildim. insanları çok kırdım. Psikolojik travma geçirdim. Küfürbazdım, kavgacıydım, yalancıydım, pisliktim. Çok şükür o günler geride kaldı' diye itiraflarda bulunmuş.
Birleşmiş Milletler Barış Elçisidir.
dünyada olup bitenlere duyarlı bir aktör.küresel ısınmaya dikkat çekmek amaçlı bir belgeselini izledim. gerçekten iyi ve duyarlı bir aktör.
çevre sorunlarının olduğu bir toplantıya jet uçağıyla giderek ne kadar duyarlı olduğunu göstermiş sarışın manken avcısı.
Dün itibariyle 42 yaşına girmiş olan efsane aktör.
insan çöküyor evet.
Oscar kazandığında kendim kazanmışım gibi sevindim.
sevgililerini yazsak burdan arşa yıl olacak aşırı kıskandığım kişi.
ben gisele bundchenciyim.
filmlerindeki freak out sahnelerinin hastası olduğum, doğa aktivisti ve nihayet oscar sahibi bir aktör.
her filmi güzeldir, her filmi oscar adayıdır; revenant hariç.
onunla oscar kazanmış olması da akademi'nin faşoluğunu gözler önüne seriyor.
Oskarı aldıktan sonra sinema hayatına nokta koyup, yoluna metro turizmde devam etmeye karar verdi, Bizden biri.
Edit: (Oskar ın nasıl yazıldığını biliyorum komiklik şaka olsun diye yazdım amk)
görsel
oyunculuk yeteneği yüksek, ancak her role yakışmayan oyuncudur. scorsese'nin ve ridley scott'un köstebeklerindeki rollerine nasıl cuk diye oturmuşsada, kanlı elmasdaki karaktere yakışmamıştır. fazla çocuksu kalmıştır.
en beğendiğim aktör diyebilirim kendisi için.

bir filmde leonardo dicaprio varsa, o film izlenir.
görsel
Adam atla sevişip oscar aldı daha ne çöküşü.
Pardon at değil ayı.
bizim yerli leonardo iyileşti.
Nusretinkini o da yemiş. Evet.
oscarı aldıktan sonra götü göbeği saldı eski albenisi kalmadı.
benim anlamadığım abi istanbulda bi nusret varmış gidek mi la diye aklına nerden gelmiş.
Nerede et yediğini merak ettiğim oyuncu. Türkiyede ise bu kış günü neden türkiyeye gelmiş. Sadece et yemek için olduğunu düşünmek bence yersiz. Yeni bir film çalışması varsa türkiyede bilelim yani.
Koskoca dubai yazıyor 4 satır türkiyeye neden gelmiş diye yazılan aktördür.
görsel

Ulen Leonardo di caprio değilde Nusret in köyden hayırlı olsuna gelen emmisi desen inanırım.
son hali doblocu enişteye dönmüş başarılı aktör.
görsel
soluk beyaz tenden nasıl kurtulduğunu merak ettiğim aktör. güneşte pembeleşiyorum ten rengi değişmiyor amk yeter

BEFORE

görsel
görsel

AFTER

görsel
Rüyamda Natalie portmanla bir filmde sevişirken gördüğüm aktör. Baktım birlikte filmleri de yok galiba.

(bkz: Hayırdır inşallah)*
Çok kötü diyebileceğim bir filmi olmayan, aksine oldukça başarılı filmler çıkartan aktör. Hızlıca aklıma gelenler;
- shutter island
- inception
- django unchained
- titanic
- catch me if you can
- the Wolf of wall street
- the departed
- revolutionary road
- the aviator