bugün

görsel
peş peşe filmlerini izledim. en az 5 tanesinde oskar'ı kesinlikle hak eden oyuncu. ama sadece bir tanesine vermişler.

dicaprio akrep erkeği...bu su grubu oyuncular yok mu (tom hanks, harrison ford..vs) çok iyiler yaaa... zaten doğuştan duygusal oldukları için filmde duyguyu çok iyi verebiliyorlar, mimikler, yüz, kaş göz...

film yapımcısı olsam, yönetmenleri koç, aslan yay'dan, başrol oyuncularını balık, akrep, yengeçten, filmin mali işlerini boğa, başak, oğlaktan, senaryo yazım işini de ikizler, kova ve teraziden seçerdim. ahahaha
kendisi bir yıldızdır.
Kate winslet denen taş gibi karıyla sevişme sahnelerinde kontrolü kaybedip kendinden geçen şanslı piç.
görsel
görsel
neredeyse 50 oldu. ama her filmi ayrı bir başyapıt. kim ne derse desin çok büyük oyuncu.
don t look up filminin başrollerinden birini üstlenmiş olup, bombastik bir seyir keyfi yaşamamıza vesile olmuştur.
adam yaşlandıkça türk’e benzedi. bizim köyde dolu bunlardan *
görsel
https://www.indyturk.com/...gigi-hadidle-görüntülendi

Son zamanlarda üzerine bir olgunluk, bir tevazu gelmiş; gigi hadid üzerine ikinci kez sefere çıkmayı gündeme almıştır.
25 yaş üstü asla diyen ünlü Hollywood yıldızı. Yine yeniden bilmem kaçıncı sevgilisinden ayrılmış. Kız tabiki 25 yaşında.
çok ünlü biri olması, çok iyi oyuncu olduğunu gölgeliyor. bana göre bu adamın en büyük handikapı bu.
görsel

görsel
artık orta yaşları da geçmiş biri olarak, sadece 25 yaş altı hanımlarla flört etmeye devam eden çapkın aktör.
Zindan adası filmi efsanedir.
Galapagos Adaları’nda koruma çalışmalarına 43 milyon dolar bağışlayacakmış.

https://www.ntv.com.tr/ga...is,VlgHYxcHaUOUb5RqOAt9vw
iyi oyuncu. Her filmini izlememişimdir ama izlediğim hiç bir filmi kötü değildi.
genel olarak 20'li yaşların başındaki modellerle takılan, sevgili olan, yatıp kalkan oscar ödüllü kasıntı aktör.

dikkat ederseniz hiç 25 yaş üstü sevgilisi olmamıştır bu zamana kadar. ilkelidir aynı zamada.
American çöpüdür f35te adil olsunlar önce filmlerini överim o ayrı.
görsel
Biri saman sarisi, biri duman karasi.
görsel
Adam 25 yaşından büyük kızlarla sevgili olmuyor

görsel

Bir kez daha takdir ettim bu akıllı tutumunu. Kızların en körpe yaşlarında onlardan faydalanıyor sonra salıyor yenisini alıyor. Helal olsun erkek dediğin böyle bir hayat yaşamalı.
11 Kasım 1974, los angeles doğumlu, abd'li oyuncu. baba tarafından italyan ve alman, anne tarafından alman ve rustur. kendisi almanca bilmektedir. çok iyi bir oyuncudur. aşırı yakışıklı bir abimizdir. inception, zindan adası, titanic, catch me if you can, the great gatsby, what's eating gilbert grape, blood diamond gibi güzel işleri vardır. the revenant filmiyle sonunda hayal ettiği oscar ödülüne kavuşmuştur. greta'cı olmasa on numara adamdır. kendisi 25 yaşından büyük mankenlerle hiç takılmaz. yaş skalası vardır. çocuğu yoktur. kate winslet ile sıkı dosttur. en akılda kalan karakteri, titanic'te canlandırdığı jack karakteridir.
zindan adası filmindeki oyunculuğuna bayıldığım film yıldızı.
görsel