bugün

Bu sene oscar almasını diliyoruz. Artık verin suna oscarı ben üzülmeye basladim adam napsin.
filmlerini art arda izleyip kendimi durduramadığım büyük oyuncu.
sayesinde oscar ödülü komik ve gereksiz geliyor açıkçası
Alsa ne almasa ne.. kendisi cok büyük oyuncu ve bütün filmleri efsane.
En komigi komiğine olur biliyor musunuz? Bu kez oscarı aldığı açıklanır ve sahneye çağrılır. Sahneye çıktığında bu kez de ben almıyorum lan alın oscarınızı sokun bir tarafınıza deyip gülerek sahneden iner ve mekanı terk eder.

Sonrasında medya tarafından linç edilir orası ayrı ama çok şahane bir kapak olur.
Fenerbahçenin türkiye kupasını yıllar boyu alamaması gibi oscarı hiç kazanamayan güzide oyuncu alırsa büyüsü kaçacak bu işin.
Hakkı yenen bir abimiz.Her filmini defalarca izlediğim sayılı kişilerden
(bkz: ani zenginleşme sonucu kafadan etlenme)
(bkz: leonardo dicaprionun çilesi)

güzel filmleri olan lakin hiç sevemediğim aktör.
BU SENE OSCAR'I ALACAKTIR, LAKiN KEŞKE ALMASA. ZiRA ALMAMASI DAHA Fantastik bir durum...
Tatlı bu be . Oscar alamadıkça daha da güzel oynuyor herif.
Oscar alamasa da onemli degil.

Marlon abisi gibi bundan sonra oscar verseler de almasin. Karizma yapsin.
http://www.milliyet.com.t...detay/2181753/default.htm

bu sebep ile oscar alamadığı söyleniyor.
Ya arkadaşlar bırakın yok şu sebepten, bu sebepten oscar vermiyorlar adama hikâyelerini. Biz izlediğimiz filmlerin kalitesini anlayabiliriz ancak filmde ki oyunculuğun ne kadar başarılı olduğunu ancak o işin ehli insanlar anlar. Demekki leo nun oscar adayı olduğu yıllarda daha iyi iş çıkarmış kişiler vardı.
soyadi bana nedense bimde satilan bir meyve suyu markasini andirmaktadir.Oyunculugu ve yakisikliligiyla dunyaca taninan aktordur.
42 yaşında hala baby face olan hollywood oyuncusu.
django unchained filminde samuel l jackson ile paslaşmaları başarılıydı.
görsel .
verin artık şu adama oscar dediğimdir, adam artık bu filmle de oscar almazsa sittin sene oscar alamaz onu biliyorum.
oscar alamayan ve dram yaşayan bir adamdır leonordaya sahip çıkalım.
şu oscarları kim dağıtıyosa bulup dövücem yakında. verin artık şu adama oscar'ı. yoksa malatya film festivalinde en iyi ecnebi film olarak seçtirip altın kayısıyı eline bırakıcam adamın.
görsel
bu sene oscar hasretine son verecek karizma aktör.
(bkz: Perfect actor)
Sarışın cık olmaz. Bi' esmerin yerini tutamaz.
Bu sene the revenant ile oscarın en büyük adaylarından biridir.
inşallah bryan cranston alır.