bugün

(d. 9 Nisan 1986; Fort Worth, Teksas), ABD'li oyuncu. NBC'nin Surface adlı dizisinde "Savannah" rolü ile kitlelerle tanıştı. Ayrıca 24 ve House dizilerinde de rol aldı. 2006 yılında komedi-korku filmi Drive-Thru'da baş rollerden birini aldı. En önemli rollerinden biri olan Gossip Girl dizisinde Blair Waldorf karakterini canlandırdı. CSI: Miami ve SHARK dizilerinde de çalışmalarını sürdürmektedir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Leighton_Meester
annesi ona hamileyken uyuşturucu kaçakçılığı suçuna karışmış. Büyük bir operasyonun ardından yakalanmış ve dava sonucu 10 yıl ceza almış. Meester'ı Florida'da bir cezaevinde dünyaya getirmiş. Meester üç aylık oluncaya kadar da annesiyle hapishanede kalmış. Daha sonra bir akrabası onu almış ve büyütmüş.
Gece gece kim upladı merak edilen. Dizideki tüm karakterlerle yatıp bakireyim demiştir.
çok underrated bi güzelliği olan oyuncu.
The judge filminde Carla rolüyle karşımıza 17 ekim 2014'te çıkacaktır.
değişik bir güzelliği var. kendine has; kaşı, gözü, burnu. bu benim dercesine bir yüz, burdayım dercesine bir ifadesi var. birkaç bölüm gossip girl izledim ondan önce tanımıyordum açıkçası. orada gördükten sonra kimdir, nedir, ne iş yapar diye bakmaya başladım. merak kötü şey vesselam. ailesi jamaika, abd arasında 13 bin dolarlık marijuana kaçakçılığı yaptıkları gerekçesiyle dava edilmişler önce babası hüküm yemiş. 2 yıl yattıktan sonra kefaletle serbest bırakılmış sonra annesi hüküm yemiş ve o da 2 yıl sonra şartlı tahliye edilmiş. leighton da hapishanede dünyaya gelmiş. bale eğitimi almış, şiirler yazmış ve yayımlamış, müzik yapıyormuş. şaşırdım ve sanki bingo dedim. boş biri hakkında bir şeyler okumak istemezdim. neyse... para çok, o ayrı bir mevzu ama sanatı sevmenin paradan bağımsız daha içsel bir dünyası olduğuna inananlardanım. sonuçta hoş bir kadın ortaya çıkmış. burada bir şeyler söylüyor,

http://www.youtube.com/watch?v=hb2QXD9GPmU
makyaj yapinca 13 yaşinda gibi gözüküyor.
Fazlasıyla güzel, çekici, yetenekli bir bayandır. Gossip Girl de Blair ı oynamıştır.
görsel
(bkz: the oranges) filminde güzellik kavramının insan vücudunda somutlaştırılmış halini canlandırmıştır.
Sinir bozucu insan kişisi. o kadar havalı saçlara sahip olmak zorunda mı? olmuyor arkadaşım olmuyor!
somebody to love şarkısı sevilesi insan. Sesini biraz daha yontsa,ders falan alsa daha iyi yerlere gelir kesinlikle.
bu kızın gossip girl dizisine katılmadan önceki bir filmini izledim. üzerinde sadece kot tişört filan vardı işte. ama gossip girl'de görünce inanamadım. gerçekten de grand tuvaletler insanın görünüşünü inanılmaz derecede değiştirebiliyor. yo gerçekten filmdeki hali sokakta geçse sadece "hoş kızmış" diyeceğim kız, o özel tasarım elbiseyi giydirince harbi harbi çok değişmiş yaa...

hatta bana inanmıyorsanız filmi izleyin bir korku filmiydi. hayalet filan vardı.
su siralar mahkemelerde annesiyle ugrasan hanim kizimiz. her ay rahatsiz olan kardesine gonderdigi paralari annesi estetik ameliyatlari icin kullaniyormus. ayrica surekli kendisinden para koparmaya calisiyormus. leighton kizimizin da sabri tasmis ve mahkemeye vermis annesini. allah sabir versin.
Güzeldir,iyidir havalıdır kendisi. Farklı bir güzelliği vardır. Kısa boy ancak bir insana bu kadar yakışır dedirtir. Gossip Girl dizisinde asalet duran insan.* *
inanilmaz derecede guzel ve inanilmaz derecede muthis bir oyuncu. mimiklerimi filan muhtesem. yalniz gercek hayatta da bulimik oldugundan suphe ediyorum. surekli hayvan gibi yedigi resimler cikiyor.

http://theskinnywebsite.com/site/wp-content/uploads/2009/08/33549pcn_Szhor11.jpg
çarpık bacaklı tatlı bir hatun.
blair waldorf karakterini muhteşem canlandıran oyuncu. röportajlarında onun gibi değilim dese de insanın inanası gelmiyor bu denli yaşayarak oynanır.
güzelliği tanımlayan kadınlardan. ayrıca şarkıcıdır da.
entourage dizisinde de bir iki bölüm rol almış oyuncudur aynı zamanda.
müzik konusunda da iddialıdır.
2. albümünün hazırlaklarını tamamlamıştır.
bir drew barrymore havası var bu kızda.
gossip girl oyuncusu. aynı zamanda your love's a drug isimli bir albüm çıkarmıştır.
hapishanede doğmuş, zor şartlarda büyümüş olmasına rağmen buralara kadar gelmesiyle takdirimi kazanmıştır.
gossip girl den önce birçok ünlü dizide rol almış güzeller güzeli oyuncu. ancak asıl çıkışını melek görünümlü şeytan blair waldorf karakteriyle yapmıştır. drive thru isminde kötü olmayan bir korku filminde rol almıştır ki kendisini ilk orada keşfettim. hem güzel hem şirin lan bu kız. hatta dizideki en güzel kız. böyle sevimli bir de. giydiği kıyafetlerin zaten hastasıyım l. *
tori black'e benzeyen oyuncu.