bugün

comedymax'te yayınlanan ve hollywood'da yıldızı yeni parlamaya başlayan bir oyuncuyla arkadaşlarının hikayesini anlatan dizi. neredeyse her bölümünde ünlü bir oyuncunun boy gösterdiği erkeklerin sex and the city'si... özellikle ari rolündeki arkadaş harikalar yaratıyor. fakat en önemlisi ben de öyle yaşamak istiyorum
mark wahlberg'in hayatından ilham alınarak yapılmış bol miktarda guest star içeren hbo dizisi.
Sex and the city'nin erkek versiyonu. Hicbirseyi takmayan yeni yeni unlenen kil kuyruk star ve onun kankalari.
Menajer rolunde Jeremy peeven dokturuyor, http://www.sidereel.com adresinden bolumleri izlenebilir.Oldukca eglenceli her pazar 10'da HBO da.
sadece ari gold(jeremy piven) ve eşcinsel asistanı için katlanılabilinen dizi.
digiturk'te yayınlandığından Türkiye'de pek bileni olmayan dizi. cnbc-e ya da tnt'de yayınlansa çoğu diziyi sollar.
insana tutkularının peşinden gitmesi gerektiğini ya da etiğin önemini anlatan mesajlar verecek kadar ilginç de bir dizi aynı zamanda. ari gold'un iş bitiriciliği de dillere destan. bir de bir trakyalı olarak benim günlük hayatta kullandığım be'den daha fazla fuckin. kelimesi geçiyor dizide.
--spoiler--
5. sezon 9. bölümde bir yönetmenin ne kadar orospu çocuğu olabileceğini gösteren dizidir. vince'e yapılan tüm haksızlıklar bana yapılıyormuş gibi hissetim şerefsizim, ah bir de kırdığı cevizleri benimmiş gibi hissedebilsem.
--spoiler--
hiper eğlenceli dizi. film starı bir abimiz ve etrafındakilerin (özellikle 3 dostu ve menejerinin) hayatlarını anlatmaktadır. Menejer, ari gold dizinin bomba karakteridir. her bölümde bir çok ünlünün konuk olarak etrafta dolaşması, mükemmel ötesi müzik seçimleri (özellikle bölüm sonu şarkıları), herkesin maserati kullanması, bir filmin oluşum ve çekim aşamalarını ekonomik açıdan göstermesi nedeniyle izlenilesidir. dizinin nasıl bir ortamda geçtiğini anlatmak açısından şööle bir anektod verilebilir;

--spoiler--
4. sezon final bölümünde, Ari gold cannes film festivaline giderken (ki havaalanları kapalı olduğu için, mekana özel jetiyle giden sydney pollack'dan rica ediyorlar kendilerini bırakmasını) eşinin gelmesini istemez, eşi de intikam için bir adet maybach satın alır. Öyle de zengin, öyle de kadirşinas insanlardır bu entourage.
--spoiler--
filmin arka planı süperdir. her kız da güzel olmaz ki kardeşim. ana karakterler tamam da repliksiz figuranları bu kadar güzel nereden buluyorsunuz?
5. sezon finalindeki ünlü konuklarla combo yapmış dizi. bitmemeli.
comedymax'in ugly betty'yi daha Amerika'da sezonu sürmesine rağmen yayına sokup, sezonu bitmesine rağmen birtürlü getirmediği dizidir. illa Emule'ye muhtac edeceksiniz bizi.
ismiyle deneysel çalışmalara ilham vermiş, 5. sezonunu tamamlamış en komik dizilerden biri.

http://img212.imageshack....hp?image=entouragejx9.jpg
6. sezonu gelmezse çıldırabileceğim dizidir. izlerken içimden ya ari bana da audution bul diyebilecek kadar kendimi alıştırdığım dizidir. Vince çekmeyecekti o medeini, git ne güzel çek süper kahraman serisini keyfine bak.
yazın gelmesinin habercisi. her sene olduğu gibi bu sene de haziranda ekranlarda.
başkan obama nın da kaçırmadan izlediği en favori dizisiymiş. eğer dizideki yaşantıya amerikan başkanı da özeniyorsa bi çay koyup içelim.
6. sezonunun başlamasına bir aydan az bir süre kalan dizi.

--spoiler--

bu scorsese geyiğinin nasıl sonuçlanacağını merak etmekteyim evet.

--spoiler--
6. sezona da bomba gibi girmiştir. hikayenin biraz daha e etrafında dolanması çok hoşuma gitti açıkçası, diziyi izleyen herkes şu an e ve sloane arasında neler olacak onu sorguluyordur heralde.

çok özlemişiz be abi.
6. sezona girip 2. bölümü de patlatmış olan dizidir. internet sağlayıcınızın ayarlarıyla oynayıp diziyi çatadanak illegal olan sitelerden indirip izleyebilirsiniz efendim.

--spoiler--
bu sezonda aşkım loyd un şişmanlaması beni pek bir üzdü ama ari nin olaya el atması içime biraz su serpti *
--spoiler--
6.sezonu şimdiye kadar yayınlanmıs en iyi bölümüyle sonra eren ve bizi 6 ay kadar merakta bırakacak dizi.

---- spoiler----

Ari'nin paintball silahıyla terminatorculuk oynadıgı bolum tekrar tekrar izlenmelidir.

---- spoiler----
macintosh kullanıcıları için önemli bir programdı, ta ki mail programı çıkana kadar. yeni sistemlerin Mail programına verdiği destek ile eski cazibesini yitirmiştir. içine birçok mail adresinizi kurabilir, dosyalama sistemi yapabilir, gelen-giden mesajlarınızı farklı renklendirebilir, öncelikli sıralaması vs yapabilirsiniz.
7. sezonu 2010 yazinda gosterime girecek olan dizi. ari gold rolundeki jeremy piven in bu yeni sezonda rol alip almayacagi ise kendisinin sinema filmi cekimi sebebi ile ne yazik ki belirsiz. umarim yer alir.
2 sezon daha sürdükten sonra filmi çekilecek olan şahane dizi. dünya üzerinde bittikten sonra " nası biter lan? ", diyip üzüldüğüm tek dizidir. hatta uğruna üzüldüğüm bir kaç şeyden biridir.

ari gold kesinlikle dizinin en önemli parçasıdır. kendisini 7. sezonda göremezsek bir şeyler hep eksik olacak, diziden aynı zevki alamayacağız. jeremy, olm ayak yapma lan, gel oyna işte dizide paşa paşa. hadi be olm.
filmi çekiliceği mark walhberg tarafından da doğrulanmıştır.

http://www.imdb.com/news/ni1268727/

ari gold un beyazperdeyi sallamasını şimdiden bekliyorum.

yalnız jeremy ve adrian'ın neden 2 sezon daha olucağını yazması ne alaka onu anlamadım filmde olmiycaklarmı yani ? yok be olurlar öyle değil mi ?
diziyi izlememe rağmen diyebilirim ki, Vincent Chase karakteri kendine aşık edebilecek cinstendir.

(bkz: adrian grenier)
sözlüğün heralde kültür sanat habericisi olduğumdan yine bu olayı duyurmam gerektiğini düşündüm.

ilk önce nihayet ilk trailer ı yayınlanmıştır.

buyrunuz,

http://www.youtube.com/watch?v=xlKrwQHJ_P4

ikinci olarak

http://www.dizicanavari.n...age-7-sezon-ilk-baks.html

adrien'ın yani vincent "aquaman" chase'in saçlarını kısaltması biz vinnie chase fanlarını şoka uğratmıştır.yinede o lüle saçları umarım uzar gerçi promo daki saçları bile yeter uzadığını göstermiş olabilir.

not:trailer daki arka fonda çalan şarkıyı merak eden arkadaşlar mesaj atmadan yazayım.Foals - Spanish Sahara

he tabiki ari gold artık tamamen bir tanrı olmuştur yeni sezon itibariyle.super agent'ım benim.
güncel Önemli Başlıklar