bugün

gossip girl'ün stil ikonu. en büyük idolüm. harika insan. mükemmel giyiniyor bu arada.*
haven't you heard she's crazy bitch around here.*
queen b.. ailecek hastasıyız. o ne güzelliktir, o ne endamdır ya rabbim. serena köpeğin olsun ulan.
kitaptakinden tek farkı dizide kahverengi gözlü olmasıdır ve yukarı dogu yakanın en guzel kızlarından biridir.
harry potter'daki karakterler gibi bir soyada sahip gossip girl karakteri.
tek başına, gossip girl'ü seyretme nedeni. haşin bakışları, sexy duruşu falan derken dalıp gidiyorsun hatuna. bak yine birşeyler oldu* .
nickime ilham kaynağı olmuş kitap ve televizyon dizisi karakteri. gossip girl dizisinde muhteşem kıyafetleriyle dikkat çekmektedir.
kendisi hep saç bandı takar. serena dan daha sürtük ruhludur ama kukla hüznü bunu kapatmaktadır. unutulmaması gereken bu kızın böyle olmasının nedeni en yakın arkadaşı, eşcinsel babası ve baskıcı annesidir.ayrıca sevgililerinden ve arkadaşlarından yediği kazıkları saymıyoruz.
asil adi (yani kitaptaki adi) olivia waldorf dur.
dizinin ilk sezonunda boğma isteği yaratan, ikinci sezonda ise dizinin en büyük renklerinden biri haline gelen karakter.
çok hoş bi havası olan gossip girl karakteri. zaaflarının en çok farkında olan karakter belki de.
tahminimce tüm dünyaya saç bandı modasını yayan gossip girl karakteri. işin kötüsü çoğu kişide bu kızdaki kadar güzel durmuyor be arkadaş.
kahpe, kahpe olduğu kadar cüretkar, cüretkar olduğu kadar seksi.

abazan bünyenin aklını alabilecek hatun.
leighton meester tarafından canlandırılan gossip girl karakteri.
gossip girl ün güzellerindendir. taktığı saç bantlarıyla yeni bir akım yaratmaktadır.
wild brunette college girl tadında bir kız.

ayrıca yolda görsem yabancı demem, o derece bir tk havası var. bir de dizide ona buna kötülük yaptığı zaman bir elimle bileklerinden tutup, yanağına seri ve kısa hareketlerle küçük tokatlar atasım geliyor. cadı gibi birşey oluyor gözümde.*

görsel
gizli başrol. en yakın arkadaşımın bana taktığı lakap. * *
bu güzelliğe rağmen ilk sezonun 7. 8. bölümlerine kadar falan bakire kalabilen karakter.
hep olmasını istediğim düzenbaz, tutkulu kankam.
(bkz: stone)
kısaca merve boluğur.
kendisi çalıp kendisi oynayan nesildaş.
o yeni bir yazar..
o bir yedinci nesil..
o yukarı doğu yakasından..
ve o, bu başlığa girilen hoşgelişler ola sözünün sahibidir..
Güzel,zeki karanlık bi karakter olmasına ragmen sevilir taş hatuntur * Kaşlarını kaldırarak yaptıgı bi şaşkın ifadesi vardır ki beni benden alır * severim * (bkz: )ailecek izliyoruz
entrika kraliçesi, her istediğini mutlaka elde eden* ve tuttuğunu koparan gizli başrol...
ayrıca da yeni gelmiş yedinci nesil yazar. nickini kıskandım* entryleri de gayet güzel. severek takip ediyoruz.
yukarı doğu yakasının kraliçesi. * birinci sezonda georgina nın eline verirken şuna benzer bir cümle kurmuştur: ''buralarda tek bir cadı var o da benim.''
güncel Önemli Başlıklar