1. 1.
  kendisinin ilk entrysini girmekten ötürü büyük bir mutluluk duymakla birlikte kendisi hakkında nasıl methiyeler düzeceğimi hala bilememenin acısını yaşamaktayım. Ne denir ki bu adama? Kuşkusuz şu anda yaşayan en iyi basketbolcu. Allen Iverson mu? Onun daşşaklarını yesin. LeBron James mi? sıçtığı bok daha atlantiğe inmedi, Dwyane Wade mi? Evet gelecek vadediyor ama asla kobe gibi çok yönlü bir basketbolcu değil. Phil Jackson'ın dediği gibi Kobe NBA'de iş ahlakı konusunda sadece ve sadece MJ * ile kıyaslanabilir. Her gün istisnasız 2000 tane şut atan işini seven, iyi yapan bir adam Kobe. Dallas Maçının 3 periyodu sonunda da tüm Dallas takımından 1 sayı fazla atarak (KOBE:62-DALLAS:61) neden bu kadar götü kalkık olduğunu bize göstermiştir. Kobe yine ahlaklı, dua edin sadece götü kalkık bu adamın. Başka yerleri de kalkık olsaydı da siz o zaman görseydiniz NBA'de takım kalıyor mu?. inanmazsanız Dirk Nowitzki'ye sorun.

  (bkz: ko be or not ko be)
  45 -10 ... free your mind
 2. 2.
  coştumu karşı takıma maçı bıraktırabilecek basketbolcu.
  18 ... disco inferno
 3. 3.
  an itibariyle bir maçta 81 sayı atarak tarih yazmış basketbolcu kişilik. Şahsen jordan ı geçtiğine üzülüyorum.ama bu kadar da yapılmaz ki kardeşim dedirten insan..bir devrede 55 sayı atılmaz ki. bir maçta en çok sayı atan oyuncu listesinde 100 sayıyla wilt chamberlain in arkasından ikinci sıraya oturmuştur .3. ve 4. sıra yine wilt chamberlain dir, 78 sayıyla.
  14 ... atan alir spor
 4. 4.
  (bkz: yok artık kobe bryant)
  9 -1 ... devedikeni
 5. 5.
  "hayvan oğlu hayvan" tanımına harfiyen uyan, 56'sı 2. yarıda olmak üzere 81 sayı atarak eşşeğin amına su kaçırmış, ben "bu işin kralıyım" demiş niga.
  hööhhhhhhhh.
  14 -2 ... cartman
 6. 6.
  nba tarihinde ** bir maçta en çok sayı atan ikinci oyuncu
  5 ... frgttn1
 7. 7.
  o'neal ile yan yana geldiğinde bir biti andırmasına rağmen boyunun kısalığından yararlanarak bir o yana bir bu yana pek iyi zıplayan başarılı nba kızanı.
  5 -1 ... sıçtırtma lamasına
 8. 8.
  81 sayı atan ve insan olmayan bir yaratık
  9 ... dokan
 9. 9.
  (bkz: bunu yapan insan olamaz)
  7 ... archer
 10. 10.
  inanılmaz bir estetik,kabiliyet
  5 ... kemp_40
 11. kobe bryant Başlığındaki Önemli Entry'ler