bugün

Çoğu kişinin adını yanlış telaffuz ettiği araba markalarından biridir, yazıldığı gibi okunmaktadır.
Lamborghini centenario
görsel
görsel

Model: lamborghini urus.

Woww !
2006 model 12.000 kmde
görsel
Not: benim değil.
Not2: gallardo
benim için anlamı (bkz: countach) modelidir..

76 yılında aramıza katılmış markanın efsane olma sebebi olan modeli olur kendileri..

görsel

görsel

görsel

görsel
bunun huracanları aventadorları çıktı. bu gallardo modelleri eskidi artık.
En güzel araba markası benim için.
bir marka.
Zengin olsaydım alacağım ilk araba olurdu. Hastasıyız.
gta oyununun en baba arabası, hızlı ve hoş bir arabadır kendileri.
görsel
Muazzam kokteyl. Ben yaptım görselliği güzeldir.
italyanca; yer boğası manasına gelmektedir.
Otoban yılanı da derler bu efsaneye. Gelde buralara parket şimdi çoluk çocuk üşüşür başına valla.
lamborghini venono roadster.

görsel
tesla ile iş birliğine gitme kararı alan marka. Anlaşırlarsa büyük iş olur.
Aventador modelinin marş sesiyle platonik aşk yaşıyoruz.
kurucusu Ferruccio Lamborghini'nin 100. doğum gününü, "Centenario"yu tanıtarak kutlayan marka.

Centenario'nun Avrupa başlangıç satış fiyatı, vergiler hariç 1.75 milyon euro.

http://www.sabah.com.tr/g...l/sadece-40-tane-uretildi
Rocky filmindeki modeli için (bkz: Lamborghini jalpa)
Dünyada Gelmiş geçmiş en çok posteri basılan otomobil için (bkz: Lamborghini countach)

Yanısıra şöhretli amerikan arazi vasıtası hummer de Lamborghini nin abd ordusunun açtığı ve sonra iptal ettiği arazi aracı ihalesinde teslim edip seri üretimine başlayamadığı lm 002 konseptinden araklanmıştır. Terbiyesiz evladı bir arabadır.
Bircok insanin hayali olan araba.
motorlarını Audi'nin ürettiği Audi'nin sahip olduğu markalardan biri. her modeli şaheserdir.
çok pahalı bir araba markası.

http://www.sabah.com.tr/g...erlinlik-lamborghini-aldi
italyan otomobil markasıdır. En beğendiğim modeli Lamborginhi Gallardo'dur. Ama fiyatıyla gözler boyayan Lamborginhi Veneno bir ayrı güzel. Yanlış bilmiyorsam dünya üzerinde 4 tane var.
Audi nin ürettiği süperspor motorlar sayesinde kanımca bugattı yi ezip geçebilecek güçte olan, ferrariyle kıyaslayan malları gösteren araba markası.
bu araba bana oyuncak gibi geliyor, egzotik bir araba olacak olsa ben masserati derim hiç kusura bakma lamborgini.

(bkz: bakmadı)
Halk arasında lambo olarak bilinir.