bugün

fr. mavi ev. * *
ayni zamanda, kendisine baslik acilmamis yeni bir yedinci nesil yazardi, ahan da actim.
hos gelmis...
dik başlı, sert mizaçlı, bir yedinci nesil hoşgelmiş yazar.

(#7425363)
(#7426309) türk ordusunu millet düşmanlığıyla suçlayan yazar.
hoşgelmiş nesildaş yazar.
nesildaş yazar. hoşgelmiş.
koştursun efenim sözlükte*
nickini yanlış yazmış yazar. la maison bleue olmalıydı.
nick altından ayar vermeye meyilli yazar.
yerinde ya da değil restlerini pek sevdiğim nesildaş.
(#7461832) yazısını yazmış ve hala bana kafatasçı türk diyen yazar. her milliyetçiye kafatasçı diyen zihniyet niye hala anlamıyor kardeşim 2i farklı şeylerdir.
örnek verilen başlığı anlayamayan sözlükçüye, mal demekle kürtleri kastetmediğini, ve hiç bir millete, ırka, dine, dile v.s. hakaret etmeyecek bir terbiyede ve saygıda olduğunu hatırlatan sözlük vatandaşı..
(bkz: la maison blanche)
yazılarıyla dikkat çeken nesildaş yazar.
seni atmayıp, beni atıyorlarsa zaten burada olmanın hiç bir anlamı kalmadığını idrak edecek olan yazar...
fbugrakagan tarzı bir sözlükçüden kötü eleştiri aldığına hakikaten mutlu olan sözlük yazarı.. (bkz: sen beğenmediğine göre bu vizontele iyi bir şey)
(bkz: la maison bleue)

cümle la ile başladığı için fransızca da bleu, otomatikman bleue oluyor.
nick alti ile ayar vermeye çalışan yazar arkadaş.

(bkz: koştursun efenim sözlükte)
an itibariyle yedinci nesil çaylak olarak görülmektedir.
ultra özgürlükçü olduğunu iddia eden uludağ sözlüğün moderasyon'u taradından her yazdığı titizlikle incelenen ve uçurulmak için bahane aranan sözlük kullanıcısıdır. ha aman beni uçurmayın falan diyecek de hali yoktur, zira inceldiği yerden kopar bazı şeyler, kısacası koparsa ekime kadar kopmazsa sikine kadar.

not: haydi moderasyon göreyim seni bunu da sil.
nick altından ayar vermeyi sevdiği anlaşılan yazar.

bir de yazılarımı sığ buluyormuş.
la maison bleue'nün yanlış yazılmış hali.
fransızca bılenlerın ya da ucundan kıyısından geçenlerın,bunun havasını atmak ıçın, rumuzum doğru yazılışını 50 kere gözümüze soktuğu rumuz altı.
--spoiler--
başlık: atatürk ün mal varlığı
giri: ismet inönü
(bkz: #8168153)
--spoiler--
girisi ispik sonucu silindi.

ismet inönü'ye "mal" demeye çalışmış gereksiz yaşam formu.
beni eleştiren zatlardan biri gereksiz yaşam formu demiş, öncelikle kendisini bir konu hakkında uyandırmak isterim ki, form biçim demektir, yani senin cümlen şöyle oluyor, gereksiz yaşam biçimi. iyi de babuşesku, zatalim bir yaşam biçimi değildir, yaşam biçimi denilen şey farklı bir şeydir. diyen sözlük yazarı.
hakkımdaki tüm kötü eleştirileri bu entry altında toplamaya karar verdim: orduyu millet düşmanlığıyla suçluyormuşum, nickimi yanlış yazmışım, inönü'ye ana avrat düz gitmişim, kafam iyiymiş, tez zamanda silinirmişim, silinir gidermişim (ooy oy), küfürler ediyormuşum, ayar veriyormuşum bunu da hep nick altından veriyomuşum. ulan amma da bi şeymişim, şaştım kaldım bak şu allahın işine.
ihl sözlüğü din sanan zihniyet. zaten nihat doğanın da dediği gibi akp bizim namusumuz.