bugün

görsel

Gold Film'in Foks tv için hazırladığı dizi...

√ Başrollerde;

Özge Namal ve özcan Deniz yer alıyor...
görsel

görsel

görsel

görsel

Tanıtımı yayınlandı...

Yine muhafazakarlık ve sekülerlik çatışması falan...

Bayık ...

https://twitter.com/FOXTu...tatus/1729519264502255706

https://youtu.be/hYfEw4ZGGAo?feature=shared
izlemeyin abi. Sizi tenzih ediyorum. Çoğunuz aklı başında insanlarsınız ama aileleriniz öyle mi? Hamgimizin anası evde esra erol müge anlı kızılcık şurubu filan izlemiyor ki? Neymiş kardeşlerim varmış yok ömer varmış. Biz diriliş klonu diye Selahaddin eyyubi izlemiyoruz be. Ayrıca 2,5 saat dizi bölümü mü olur?
Ben bi bakarım. Kizilcik şerbeti de seyrediyorum. Sokağa çıkınca başörtülüleri görüyorsunuz TV de görünce niye bir rahatsızlık oluyor onu anlamadım.
Kızılcık şerbeti tutunca taklitleri de geliyor. Ulan senaristler biraz özgün olun. isminde bile kızıl var.
Vakti zamanında erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın başrolde oynadığı 'paramparça' diye bir dizi vardı. Baya izleniyordu...

Bu dizi de paramparça'nın muhafazakârlık katılmış versiyonu. Fakir aile yerine tarikatlı muhafazakar bir aile koymuşlar. Paramparça'da zengin ailenin kızıyla fakir ailenin kızı hastanede karışmış. Fakiri zengin, zengini fakir aile büyütmüş. Bir gün gerçek ortaya çıkıyor olaylar olaylar. Bu dizide ise muhafazakar ailenin kızı hastanede doğumda sözde ölüyor ama doktorlar yaşatıyor. Özcan Deniz'in canlandırdığı doktorda ailenin geride bıraktığı kızı alıp sahipleniyor. Sonra bu olay bir gün ortaya çıkıyor. Ve iki aile karşı karşıya geliyor. Olaylar Olaylar...

Paramparçada başroldeki Erkan Petekkaya asıl kızını büyüten kadına yani nurgül yeşilçay'a zamanla aşık oluyordu. Bu dizide ise doktor Özcan Deniz, büyüttüğü kızın anası muhafazakar meryem'e yani özgü Namal'a aşık oluyor falan filan.

Ne kadar yaratıcı bir konu. Şaşırdım.

Bir günde çok farklı bir konuda dizi çekin MK.

iyi ki izlemiyorum Türkiş dizilerini..

Swh.
https://www.yenisafak.com...smanlik-bir-arada-4582770
Bağzilarini gerçekler rahatsız etmiş.
ismayılaga beğenmemiş. Sırf bu yüzden izleyeceğim.
Bu hacı hoca tayfanın huyudur bu. Kızılcık şerbeti dizisine de aynı şekilde tepki göstermişlerdi. Olduklarından farklı şekilde gösteriyorlarmış. Halbuki iki dizide seküler tayfa da yeterince eleştiriliyor. Bu kadar ağlamanın manası ne ben anlamıyorum. iki iyi başrol oyuncusu bile cemaatçi. Aksine cemaatlere sempati bile olabilir senaryo yüzünden. Ses edecekse seküler tayfanın ses etmesi lazım. Ayrıca televizyon dizisi. Hep bu sertlikte devam edecek değil iki bölüm sonra hikaye yumuşar merak etmeyin.

Ben diziyi beğendim. Cılkı çıkıp, çizgisinden çıkana kadar izlerim. Yani bir raf ömrü yüzde yüz var.

Kur'an kursunda öğrencilerin dayak yeme sahneleri çok eleştirilmiş, çok şikayet almış. Dinimizi, öğretilerimizi yanlış gösteriyorlar diye. Ama beni o sahnede çocuklara atılan tokattan çok bambaşka bir şey rahatsız etti. Asıl cemaatçilerin buna itiraz etmeleri gerekiyordu ama niyeyse buna hiç sesleri çıkmadı. Hocalık yapan genç kızın, Cüneyt hocayı görmek için pencereye koşan küçücük kızları kıskanıp onlara tokat atması daha rahatsız edici bence. Küçücük çocukları kendine rakip görüyor. Niye!
ismailağa denen parazit gerici tarikat beğenmediyse yurdun dört bir yanında dev ekranlarda oynatılmalıdır.
Devam etmesini istediğim dizidir.
yasaklanmıştır. enterasan. evet.
nasıl bi sikiş dönüyor merak ediyorum hiç izlemedim.
Bu yobazlar, tarikatcılar bu kadar tepki gösterince takibe aldım. Geçmiş bölümleri internetten izleyeceğim bugün.
zaten iki bölüm yayınlandı şimdilik. bu arada dün bölümleri izledim fena sarıyor.
islama saldıran dizi. gereği yapılacaktır.
10 numara dizi. şu zeynep kız okusun da tarikatının da 28 şubatının da amk.. özge namal da maşallah güzel döndü ekranlara. cüneyd'den umudumuz var ama büyük entrikalar dönecek gibi de duruyor.

her türlü gideri var bu dizinin de inşallah taş koymazlar.

aslında iyi insan-kötü insan dengesi açıkça görünüyor dizide ama tarikatlar bunu kolay kolay hazmetmez, iktidar da tarikatlar ile 28 şubat zihniyetinin eşitlenmesini "mağdur olamayacağı için" kabul etmez.

edit: şuraya da gelecekten bir haber ekleyeyim: sadi hüdayi'nin yakında götü başı oynayabilir. duasız şeyhin makamına girme ileride sıkıntı yaratır.

isyan is loading...

https://youtu.be/PKsB2Njp...2J1HgELGalJ2T85B&t=28
ABC1 kategorisinde en çok izlenen dizi olmuş, dinci yobazlar Foyaları meydana çıktığı için yayından kaldırılmasını istiyor *
YouTube kanalına abone olduğum dizi.
ilk bölümünü az önce izledim.
Güzel dizi, ama başını yerler bunun..
Öyle yayın durdurmayla falan kurtarmaz bu..
Anlamlı güzel dizi. Her iki tarafında eksikleri ya da kusurları gösteriliyor. Taraflı birşey göremedim. Biraz senaryoda yumuşama yaparlar ,devam eder.
yeni fox tv dizisi.
başıma bir şey gelmeyecekse daha hiç izlemedim.
Yobazları kudurtan dizi.
yarın yeni bölümü yayınlanacaktı en son fragmanda gördüğümde.