bugün

ilk defa haberdar olduğum hastalık.
ilk adını duyduğumda saçkıran tarzı, kıl köklerinde yaşayan bir parazit sanmıştım; meğer kıl gibi ince parazitlerin sindirim sistemine yerleşmesi sonucu ortaya çıkıyormuş.

bu parazitleri nereden kaptığınızı araştırmaya çalışın. tedavi edilmeyen sindirim sistemi parazitleri, insanların besinlerden aldıkları gıdaya ortak olarak beslenme yetersizliğine yol açar. geçmiş olsun.
çocuklarda yaygındır. çocuğunuzun bokunu dikkatle incelemeniz tavsiye olunur.
Pu ananı sikiyim senin! Ulan var ya bunun salgını var galiba. Bende var, yeğenimde var, iki arkadaşımda var. Lanet olsun amk.

Makatınızı kaşındırır, gece uyurken ağzınızdan salya akar, burnunuz kaşınır, dışkınızda beyaz iplik gibi kurt görürsünüz. Rezillik. Andazol adlı ilacı da ara ara kullanmanız gerekir.
Lan ne alakası var fakirlikle amk. Fakir falan değilim ama bu zıkkımdan kurtulamıyorum.
Ekonomik nedenlerle ilgisi olmayan, çoğunlukla et ve sebzelerden bulaşan illet parazit. Vücudun ihtiyacı olan besinleri sömürür.
lanet olsun ki benim de bununla başım dertte. turpun üstüne limon sıktım onu yiyorum. iyi geldiğini okudum. faydasını görürsem buraya tekrar yazarım.

düşman götüne. öyle berbat bir şey.
güncel Önemli Başlıklar