bugün

entry'ler (339)

6 başlı köpek balığı

Bu boktan filmin karşısında uyudum gece. Rüyamda köpekbalığı kovaladı beni. Komik evet ama rüyada görmek hiç hoş olmuyor.

fadimenin dugununde halay basi

Canımın içidir kendisi. Yalnız kafasının içi mesleğiyle ilgili konularda o kadar dolu ki, ister istemez diğer bilgileri beyin siliyor. Dün ne yediğini sorsan hatırlamaz ama 1040 yılında yapılmış Dandanakan savaşı'nı savaş meydanındaymış gibi anlatabilir.

Atsız'ın geri gelen mektup adlı şiirinde "hançer gibi keskin ve çiçekler gibi ince" dizesi vardır. Bu tam olarak Dilara'yı tarif ediyor. Hem çok sert hem çok zarif olmayı nasıl beceriyor bilmiyorum ama Kafkas Türkü olmasıyla çok ilgili bence. Çok yakın arkadaşlarına çok sadıktır. Ölüme gidiyoruz desek gelir, buna eminim. Şu sıralar Aşktan ayakları yerden kesilmiş vaziyette. Enişte beyle henüz tanışmadık ama ondan bahsederken gözlerinin içi gülüyor, eli ayağı birbirine dolaşıyor. Çok tatlı. inşallah hiç ayrılmazlar.

Offf bir de Kafkas Türkü dedik, kadın Karapapak Türklerinden. Bunlar manyak oluyor bak. Halk oyunu oynarken bileklerini çok güzel kıvıran ve parmak ucunda kayarak giden bu hanım kızımıza ermeni veya Rus derseniz gözü döner. Yani bazen çok asil ve zarif, bazen de özel harekatçı modu açık oluyor.

beş başlı köpekbalığı

Bu filmde emeği geçen herkesin amına koyim. ABD yapımı kilolarca 35. sınıf boktan filmden biri. Bunlar ucuz olduğu için TV kanalları da sürüyle alıp gece kuşağında veriyor.

Tutti Frutti izlemiş nesilden nerelere geldik AMK. Kırmızı noktalı film gösterilen dönemleri özledik.

4 yıllık bir ilişkide bakire kalmayı başaran kız

Niye lan? Sizin gördükleriniz verici çıktı diye namuslu iffetli kız yok mu zannediyorsunuz? Hassiktirin ordan!

Ha bir de adam olun da, sevdiğiniz kızı çiçeğinizi çikolatanızı alıp istemeye gidin. Evlenmeden elini sürmeyen adam adamdır.

hötö satan beş gavat enselendi

(bkz: yaran başlıklar)

Olum ülke nereden nereye gelmiş lan. Aşırı derecede muhafazakarlaştık galiba. Eski Türkiye'yi özlüyorum yeminle.

ekşi sözlük ten bir yazarı korkutan şizofren kadın

Şaka yapılmayacak kadar ciddi bir olay. Böyle biri kapısına dayansa şurada dalga geçenlerin de ödü bokuna karışır.

Evet akıl hastalığı kimsenin elinde değil ve çok zor ama insanlara ruhsal veya fiziksel olarak zarar verdiği anda özgürlüğü biter. Bitmeli. Böyle komşum olsa o evden taşınırdım.

fahrettin koca nın sapık hayranının vazgeçmemesi

Böyle tiplerden korkan tek kişi ben değilimdir inşallah. Genelde kadınların böyle saplantılı aşıkları olur ama piyango bazen erkeklere de vurabiliyor. cidden çok korkunç lan. Yani evet önce güldüm ama bu konu çok farklı yerlere gidebilir. Kadın ruh hastası belli ki.

acıyıp evine alan adamın karısını kaçıran hafız

(bkz: yaran başlıklar)

Beyler, evliyseniz evinize en yakın arkadaşınız bile olsa almayın. Ortam kötü. Bu salak arkadaş bir de karısının iş yerinden arkadaşı olan herifi almış.

yavru ördeklerin tatlı olması

Aşırı derecede doğru tespit. Çok tatlılar. Hepsi bebek zaten.

kardeşimi öldürüp benimle cinsel ilişkiye girdi

Onu bunu boşverin de, bu kadın bile evlenip çocuk doğurmuş iki üç tane. Bir daha kimseye evde kaldı muamelesi yapılmasın AMK. Bu karıyla bile aynı yatağa giren en az iki erkek olmuş.

Millet kafa dengi, karakterli birini bulmak için evlenemiyor, bunlar da biri bana soksun da kim olursa olsun derdinde. Çıtayı epey düşürenler evde kalmaz, kesin bilgi.

şaka maka angela merkel in bizimkine yanık olması

görsel

Aha bu da kanıtı.

gavat ayakkabısı

En nadide örneklerinden biri şudur:

görsel

seni seviyoruma allah razı olsun diyen sevgili

(bkz: yontulmamış meşe kütüğü)

düğünde seksi kadın dansına izin veren gelin

Gelin hanıma ödülünü takdim ediyorum.

görsel

philadelphia daki rezil görüntüler

Türk milletinin en güzel özelliği dünyanın her yerinde acı çeken, aç kalan, mağdur olan insanlara yardım elini uzatmasıdır. Afrika'da su kuyuları açtıran, Haiti depreminden sonra pek çok insanın açlık ve hastalıktan ölmemesi için erzak ve ilaç gönderen, Afganistan'da pek çok insanın sefaletten ölmesine ve göç etmesine engel olan bir ülkeyiz.

Kendi vatandaşlarını "bokunuzda boğulun" dercesine ortada bırakan "medeni" ABD'nin dünyanın her yerine acı, kan ve gözyaşı tohumu ekmesinde şaşıracak bir şey yok.

21 yaşındaki kübra 60 yaşındaki öğretmenine kaçtı

Yapacağınız haberin amk. Hiçbir detay verilmemiş. Herif Çocuk istismarcısı. Kızın ortaokul öğretmeniymiş ve babasının da çocukluk arkadaşıymış. Yazıklar olsun lan!

fadime deli cevat hergele necip mubariz ibrahimov

(bkz: ahbap çavuş)

Ana sayfada takip edilenin yazdığını görünce arkasına diziliyorlar kardeş. Sanki sözlükte kankası olan sadece biziz AMK.

iki çok farklı insanın birbirine aşık olması

En mantıklısı mantık evliliği arkadaşlar. Aşık olduğunuz zaman her şey boka sarıyor.

Erkek kişisi kadınının kendinden önde olmasını istemeyecektir elbette. O nedenle buna kafa yormayı anlıyorum. Yalnız akışına bırakmak cidden en doğrusu. Siz suyu kaynatın olursa çay demlersiniz, olmazsa tecrübe olur.

gavat ayakkabısı modasının azalarak bitmesi

yoo artık o aykkabılar evrim geçirdi. dar ve kısa paça pantolonlu seri közcü tipler giyiyor. gavatlık ve gavat ayakkabısı bitmez.

aile bakanlığının k popçuları incelemeye alması

K-pop denen ergen zırvası çok itici evet. Fakat ülkede gençler arasında intihar eğilimi, madde kullanımı, depresyon had safhada. Asıl bununla uğraşılması gerek.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.