bugün

Kerhane hasekisi olduğunu idda eden yazar.
Edit:
Anne düşmanı yazar tabi bunun kutsallığı amıyla ölçülen değerler olduğu için çok normaldir annenin değersizliği.
Polat alemdar bile senden daha mantıklı cümleler kuruyor yazarıdır.
insanları şekillendiren etmenler vardır. Bir çingene mahallesinde yetiştiysen hırsızlığa daha yakın olursun. O yüzden şu ırkın bilmem kaçı şöyle demek içi boş şeylerdir. Zaten ırk diye bir şeyden bahsetmek orası zaten ayrı bir tartışma konusu. özgür irade, inanç ve hakikat, hak ve hukukun esnekliği, bireysel ahlak, falan fistan hepsi bu insanların yaptıklarının yanlış olup olmadığı, yanlış olup olmadığının bilinemeyeceği, bu insanları hic bir insanın yargılama gibi bir hakkının olmadığı, yanlış olsa bile bunu kendi özgür iradeleriyle yapıp yapmadıkları tartışmalarına götürür. Felsefe, psikoloji ve sosyoloji ile ilgilen. ben burada ne anlatsam boş olacak o yüzden kısa kesiyorum.
Bekar mı yazarı?
(bkz: inciller olana kadar kalsaydın bari) hiç!
Hermesçi sembolizme dair bir incelemenin Saisli isis’in özel­likleri ve sembollerine dair bir tartışmayla başlaması çok uygun olur. isis, Sais kentindeki tapınağının üzerinde şu sözleri yazan tanrıçadır Ben, isis, hep olanım, hep olacak olan; hiçbir ölümlü insan peçemi açamamıştır daha. demiştir. zira Hz. meryem icinde kutsal kitaplarda iffetli anlamıyla bu atıf kullanılmıstır.
Gotten vermistir. Oral yapmistir. Suratina bosaltmistir. Opusup ellesmistir. Ama bakiredir iste.
(bkz: meryem ana)
fotoğraflarına hiç denk gelemediğim için üzüntü içerisindeyim fakat cesareti için kendisini takdir ediyorum. güzelse tadından yenmez.
olum insan gibi yürü aq bu ne böyle.
görsel
keşke böyle bir fotoğraf paylaşmasaydı benim gibi mükemmel bir insanı kaybetti yani.
edit: yine de bazılarınızdan daha değerli.
Sap olmasın bu yazar .
görsel

Selam ve foto ile.
yiyin birbirinizi amk.
az önce meslektaş olduğumu öğrendiğim yazar. biraz daha kurcalarsak akraba bile çıkabiliriz.
Sözlüğe kendine kısmet bulmak için gelmiş bir yazar. Bacım bunun için Instagram bir yan tarafta kaldı.
1,54 boyu vardır. cüce gibi kız.
bayağı bir üst düzey laf sokan yazar.

--spoiler--
bana batan sana mı giriyor?
--spoiler--

imana geldim şu an, kıble ne tarafaydı?
(bkz: attention whore)
fotoğraflarla vücudunun emilebilirliğini sergileyen yazar. aşağıda paylaştığım entrysinde belirtmiş olduğu isteği yerine getirerek, bayağı bir atış yaptığımı belirtmek isterim. isteğini fazlasıyla doğru anladığıma eminim.

(#38236244)
yüzde bir milyon erkektir.
(bkz: bunlardan bize ne olması)
görsel
görsel

Kadın bedenine sahip olmak seni cinsel obje yapmaz küçük kız.
Ayrıca sokaktan geçen kimse senin fotoğraflarını cekemez, kimsenin böyle bir hakkı yok. He bunu yapan da psikolojik hastalığı olan insanlar. Adı üstünde 'hasta' Durumu normalleştirmeyelim.

inşallah eli çükünde gezen oğlan çocuklarından biridir. Yoksa psikiyatri servisinden randevu yazdiririm sana gel.