bugün

acil bir durumda yağlı saçlardan kurtulmaya yarayan ilginç bir kozmetik ürünüdür. normal saç spreyi gibi bir şişesi var, direk saça sıkılıyor. pudra içerikli olduğundan saçlardaki yağı alıp kirli görünümünü azaltıyormuş. watsons'ta satılan ilginç bir markası aynı zamanda saçı da boyuyor, değdiği her yere boya bulaşıyor o bakımdan tavsiye edilmez. elidor'unkini denemedim ama.
kezban turnusolu olan yagli saci gizleme yontemidir. destekli sudyenler, korseler , simdide bu s.kindirik kozmetik urunu aldatmacaya dayali tamamen. sacini basini duzgun yikayan insanin ihtiyaci olmayacak urundur.
Bone şeklinde kafaya takılıp ovuşturularak kullanılanı vardı bu ürünün. ilk bakışta saçma ve tembel işi gibi görünüyor fakat hasta yatağında yıkanamayacak kadar kötü durumda olan insanların çokça kullandığı bir üründür bu.
pasaklılar koşun koşun alın.
Git bı duş al sacın başın yıkansın gözenekelerin açılsın, o saç okadar yağlanana kirlenene kadar naptın, hadı sacı bu sikimsonik ürünle hallettın, ya kirli vucut? parfüm sıksan ter kokunla bırlesır hacı yağ esansı elde edersin, gıt 5dk duş al gözunu seveyım , temızlık ımandan gelır, kuru şampuandan değil.
Gidin temiz temiz duş alın. Yağlı saçla dolaşan kezbanlar bunun yüzünden haftada bir aldıkları duşu da almaz oldular. Bir nesil bu ürün yüzünden helak olacak.
Elidor'un beğenmediğim ürünüdür. Batiste ise iyi bir kurtarıcı olabilir.bence yine de banyo yapın zamanınız varsa. En fazla birkaç saat idare ediyor çünkü hepsi.
Her gün duş alan birisiyim, 2. Güne çok rahatsız oluyorum saçım temiz olsa bile ben kendimi çok kötü hissediyorum ama bazen vakit olmadığında gerçekten kurtarıcı.
Denedim ama memnun kaldığımı söyleyemem.
Kafamda kimyasalla dolasamam.
kuru şampuanı saçınıza sürüyorsunuz ve öylece kalıyor mu orada?

durulama falan yok yani?

neyi, nasıl temizliyor sürdüğün yerde kalan şey???

ne pis adamsınız amk.
saçları yağlı olanlar için hiç tavsiye etmem. saçları yıkamak en iyi çözümdür.
Saçın üzerine toz yapışmış gibi bir etki bırakıyor. Yağlı görünse çok daha iyi. Bu resmen leş gibi duruyor. Sadece bir kere kullandım. Ama kötü etkileri iki ay kadar devam etti.
Bunu kullanıp saçı Yıkadıktan sonra saçın yapısının da değiştiğini görüyorsunuz. Kepekleniyor. Birkaç ay zor taranıyor. Düğüm düğüm oluyor. Aşırı dökülüyor.
suya karşı bi alerjiniz yoksa gerek olmayacaktır lakin bi on dakikanı ayırıver, vur suyu kafana. kedi misin kardeşim sen kuru sampuan nedir?
temizlemiyor. sadece temiz görünüm sağlıyor.

sabah duş aldığı halde akşamına sönen ve yağlanan saçlar için, gün aşırı yağlanan saçlar için, yağlı saç derisi için özellikle kışın kurtarıcıdır.

kimin hangi şekilde kullandığını bilmeden insanları neden pis diye etiketliyorsunuz? beğenmezsen kullanmazsın, millete niye çamur atıyorsun? sinir oluyorum şöyle tiplere.

ben bir kere kullandım. artık kullanmıyorum saç diplerindeki o ağırlık hissini ve pudranın yarattığı sertliği sevmediğimden. sonra saçtan durulamak da zor oluyor gibi.

ama kullanabilenler için pratik bir şey.

aniden işin çıkmıştır ama saçın yağlıdır o esnada. duş alıp saç şekillendirmeye girişsen geç kalacaksındır ve o an gayet işini görebilecek bir ürün. kimse on gün duş almadan gezmiyor merak etmeyin.
Renksizini alsan kepek varmış gibi görünür. Kendi saç rengindekini alsan saç dibini boyar çok komik görünür. Bu işin oluru yok bence. Yani bana denk gelenler için yorumum bu.
Yağlı saçla evden çıkmayacağınızı düşünüp totonuzu serip yattiginiz sirada sevgiliden gelen 10 dakika sonra ordayim seni gormem lazim mesajini okuduktan sonra jet hiziyla saciniza sıkarsınız hooop yagsiz temiz saç. Beline kadar
Olan saci yikamak zaten 10 dakika napcan sevgilinimi gormucen?
pislik insan turnusolü.

girin duş alın arkadaşla zor değil inanın bana, 10 dakika sadece.
pislik kadin ve erkeklerin kullandigi bir sey.

gidin dus alin be!
Kullanılmaması gerekendir.

Hayatımıza kimysal girdikten sonra herşey özünden ayrıldı.
Bu ürün bana aşırı iğrenç geliyor.
Git duş al, saçını yıka en azından zamanın yoksa.

Bir de cidden pis bir şey. Kirli saçı iyice leşe çeviriyor, tuhaf bir matlık veriyor.

Gerçekten kime güveneceğiz biz bu zamanda?
Pasaklı insan ameliyesi.
dunyanin en gereksiz icadi. pis insan paratoneri. su mu yok sabun mu yok?
yağlı saçlarda işe yarayan ürün.
kedimin var bundan.
Tembel itemi. Zararlı bir şeydir.