bugün

Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun.
Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde gireceğim sınav.
cumartesi günü gireceğim sınav; bakalım kim kime girecek?
sınavlara aşina olmuş nesli pek şaşırtmayan sınavdır. çalışmadım lan.
dur lan ben memurum zaten.
ortaöğretim başvuru tarihlerini merak ettiğim birinin aydınlatmasını istediğim sınavdır.
girmiyorum ama çok ilginç atamaların olduğu sınav. 4 arkadaşım var ve izmit'teyiz. 2'si sakarya, 1'i istanbul, 1'i yalova...
Şemsiyedir.
hiç çalışamadım ilk defa giricem önerilere açığım. bekliyorum.
eziklerin girmek için gün saydığı sınav.
http://www.facebook.com/p...%B1m-yeri/116679998441642

Gireceklerin son bir kez göz atması gereken sayfa.
heyecandan elim ayağım titriyor lan. şu an resmen ot gibiyim. yaşadığımın farkında değilim. acayip duygular içerisindeyim. 5 dakikada bir derin nefesler çekiyorum. çekmeyen bilmez arkadaş!

bir de size bir sorum olacak sözlük ahalisi. türkçe öğretmenliği puanları 72'yle kapattı. bu sene artar mı azalır mı bilginiz, bilgiye dayalı tahmininiz var mı? yani bana göre puanlar düşecek. arkadaşımın fikrine göre geçen sene ilk defa alan sınavı uygulandığı için kimse yapamadı ve bu sene puanların yükselmesine sebep olacak bu durum.

not: her 2 yılda da öğretmen alım sayısı sabittir. pi'yi 3 alın.
yarın ilk kez gireceğim sınav.

çok heyecanlıyım. sınavın iki sende bir olmasından dolayı 3.sınıfa denk geldi. ve çok çalışamadım kendimi hiç hazır hissetmiyorum.

başarılar dileyin lan !
sonra diyeceğim ki
"iyi ki çalışmamışım."
sol framede görmeyince iptal oldu sandığım sınav.
çılgınca beklediğim sınav. önceki sınavlar gibi gireceğiz ve bir boka yaramayacak. saygılar.
ÖSYM nin yılda bir kere ( lisans mezunları için ) hazırladığı oyun parkıdır. Açlık oyunları tadında geçer. Koşum takımları yarış başlamadan hemen önce dağıtılır. Mıntıkalar kodlanır ve yarışma başlar. Allah yardımcıları olsundur. Allah bir daha o ellere düşürmesindir. Güzel tespitlerimden sizi mahrum bırakan moderatörlere de aşk olsundur.
sloganı " 1 yıl sabredeceksin , ömür boyu rahat edeceksin" olan sınav
bir bitsin şunu yapacağım diye diye hayatımdaki tüm planları erteleten sınav
genel kültürlü olalım diye beynimi çöplüğe çeviren sınav....

bitse de gitsek işte.
alan grubundan hazırlandığım sınav.
Umutların yelken yapıldığı sınavdır. Herkes muradına ersin inşallah.
ayda 2-3 bin için senelerce sınav çalışan ördeklerin girdiği sınav. yahu a.ına basıyım biraz kafanızı çalıştırsanız 1-2 sene ders yerine ticaret falan yapar zengin olursunuz a.ına koyim ya da gidin üniversite bitirdiyseniz 1 senelik çalışmayla yapılabilecek çok güzel meslekler var onları yapın.

sonra da diyorlar ki ulan millet nasıl zengin oluyor anlamıyorum. anlamazsın tabi y.rrağım iki lira için takla atıp sınav peşinde koşarsan anlamazsın. bizim millet bundan kaybediyor işte.
sebepsiz yere keyfi olarak girecegim sinavdir.

40 lira batti.
ilk kez gideceğim ve alan çalışmayı son on beş güne bıraktığım için yarin iyi bir şeyler yapmam gereken sınav. Gene de büyük bir bosvermislikle stres yapmamam da ayrı bir durum tabii iyi mi kotu mu bilemedim.
çok zor olmayacağını düşündüğüm sınav. sözelden çabuk çıkanların kesinlikle iyi puanlar alacağını düşünüyorum. çok heycan yapmayın arkadaşlar. nolsa atamayacak piçler. sakin olun ve çözemediğiniz sorularda takılmayın. arka arkaya 7 soru çözemediğim sınavlar oldu takılmadan gectim. dönüp baktığımda hepsini hakladım. bu sınavı psikolojisi sağlam olan kazanıyor emin olun. ha bu arada donunuza kadar arıyorlar ona göre gidin. çok fazla kişinin giriyo olması da sınavın çok fazla kişiye girecek olmasi demek malesef.
2010 kpss de p3 türünden 91.269 puanla türkiye 6028. ; 2012 kpss de 91.944 puanla türkiye 3146. olduğum sınavlar bütününün 2014 versiyonu.
ayaklarımın zorla gittiği sınav. bu sınavı kazanıp hayatınız kurtulmayacak. modern köleliğe devam edeceksiniz ve görünen odur ki çalışmak yetmez kafayı kullanan mülk sahibi olur.