1. 1.
    Kovide yakalanmış uluculardır.

Hadi dürüst olun da anlatın kovid tecrübelerinizi.
    1 ... nujinn 3n
  2. 2.
    Ben yakalanmadım çok şükür ama hep önlem almama rağmen sürekli paronaya halindeyim.

En ufak bir ateşte lan diyorum acaba.
    En ufak bir öksürükte diyorum acaba.
    En ufak bir halsizlikte yine acaba.
    En ufak bir koku duyarsızlığımda ha siktir diyorum acaba.

Tam 1 hafta önce artık dayanamayıp şüphelerimi anlatıp test yaptırdım. Çok şükür sonuç negatif.

Bu hastalığı dünyaya musallat eden orospu çocukları, umarım insanların psikolojisini nasıl mahvettiklerini görüyorlardır.

Bu arada toplu yerlerde maske takmayanların taa sülalesini s.keyim.
    8 -4 ... neflodi
  3. 3.
    benim 1 gün başım ağırdı geçti kovid değildim galiba .
    1 ... was geth
  4. 4.
    Millet sanki söylese ölecek, lan net aleminden bulaşmıyor lan.

Biri de benimdir.

Yurtdışından gelen bir embesil bulaştırmıştı. Bi baktım halsizlikten gebericem. Dedim test yapayım, hastanede millet bana vebalı gibi yaklaşmıyor. Haklılar da, sonuç pozitif çünkü. Bana telefonla haber ettiler, beni bir ambulasla alıp kovid servisine yatırdılar.

Allah'tan tek yaşıyorum da ben kimseye bulaştırmadım, zaten dikkat ettim. Sonra kolay atlattım ama yaşanan çile berbat.

Bu arada, bende önlem almayanların maske takmayanların ta g.tünü s.keyim.
    8 ... nilunb
  5. 5.
    (bkz: #43741093)
    ... j p g
  6. 6.
    dün berbere gittim adam üç beş defa kafama kafama öksürdü ve yanımda sigara içti. inşallah bir şey olmaz, allah hepimizi korusun ne diyeyim.
    7 -1 ... alininki
  7. 7.
    Paniklemeyin enfekte olmuş tanıdıklarım virüs kuluçka süresini bitirir bitirmez öldü ajdkdk hiçbiri sabahı göremedi öyle diyim ajskd neyse 20-25 gündür evdeki herkesin kemikleri sızlar gibi halsiz ve isteksizdi. Dedem başım ağrıyor diyordu koku da duyma da sıkıntı olmadı ama pek galiba hafif atlattık.
    -6 ... waiting around to die
  8. 8.
    Ben olmuş gibi hissediyorum. Kaslarım ağrıyor, zaman zaman boğazım ağrıyor ve hapşırıyorum. Tat alma duyumda da azalma var.
    4 -4 ... kedi peri
  9. 9.
    kendine enfekte olma ihtimali veren insanlar, bir an önce sağlık kuruluşuna başvurabilecek beyin gelişimine erişmişlerdir umarım diyerekten duacı olmamıza vesile olan başlıktır.
    1 -1 ... mandayuvayapmissogutdalina
  10. 10.
    Cinsel istekte gidiyor desem milletin ödü pokuna karışacak.
    1 -1 ... nilunb