1. 1.
  bursa'nın en ünlü spor malzemeleri satan mağazasıdır ki, özellikle ilk kez 90ların başında kurulmuş olan catalfirindaki mağazaları artık tikky yuvası olmuştur, işi olmayanlar, ayakkabıyla, spor malzemesiyle işi gücü, alakası olmayan abazan mevki bile sırf ayakkabı bakıyorum ayağına yatıp, kızlarla kesişir, bu arada bursa ahalisinin genel kanısı çok ucuz olduğu yönünde olsa da, gezip araştırıldığında aynı markayı, daha ucuza veren mağazalar da bulunabilir..
  ayrıca iceri girdiginizde kasada duran vatandas da magazanin hakiki sahibi koray efendi olup, nerelerden geldigini bilmeden, hic kimseye iplemez tavirlarda bulunup, kendisini ta sakıp sabanci'nin kendisi sanar, ozellikle calisanlari da genelleme yapilmayacak olsa dahi, buyuk cogunlukla okuzlukla kalaslik arasindaki bir mertebede konuslandirmislardir kendilerini.. ayrica trink para uc kisi 150 ytl'lik ayakkabi alirkene dahi 5 ytl'lik bir indirim icin bile insani surundururler, bir noktadan sonra''ulen ne yalvariyorum ben bu dumbuklere, vereyim parayi da patron kivirsin, tuvalette g.tunu silsin'' moduna gelirsiniz..
  3 ... faidelibilgi
 2. 2.
  sadece bir kez girdiğim, oradaki herkesin birbirine benzediğini düşündüğüm, bursa da zafer plaza ile beraber tikkiy lerin en uğrak yeri olan mağaza..zafer plaza ve koray spor olmasaymış sanırım bursa daha sevilesi bir yer olurmuş..
  3 ... narf
 3. 3.
  butun bursa'yı somuren spor magazası. malların fiyatı bir tarafa orjinalliği hala tartışılmakta. bir zamanlar sattıgı harley davidson botlar sahte cıkmıştı ve dava acılmıştı koray spora.
  3 ... rurouni kenshin
 4. 4.
  bursa'da yaşayan kitlenin en az bir kez alışveriş yaptığı, fiyatları ile de o kitleyi ağlatan, fiyatları ile ürün kalitesi ve müşterilere yaklaşımları arasında çok ters bir orantı olan spor mağazası. zamanında liste fiyatı tüm ülkede x lira olan bir ürünü x+x/2 liraya satmışlar ve tüm ispatlamalara rağmen insanları parmaklama meraklarını kabul etmemişler ve üstüne üstlük "bize firma bu fiyatı önerdi" deyip bir "vay anasını sayın seyirciler" dedirtmiştir. uzak durulması gereken yerlerden biridir.
  ... sciende
 5. 5.
  devamlı tıklım tıklım olan çeşitli şubelerini amış bulunan bursa da meşhur bir spor mağazası.sağladığı kredi kartı taksitleriyle zamanında benim de cebimi çok yakmıştır kendisi.öyle ki kalabalıklığı nedeniyle sn zamalarda pek uğramamaktayımdır.
  ... wake me up
 6. 6.
  ayakkabı mağzası süsü verilmiş disko kılıklı dıstak dıstak oluşum.
  1 ... maribaturu
 7. 7.
  camiye yakın $ubesi, vıcık vıcık ayakkabı dolu olan spor giyim mağazası.
  ... nazo gibisi
 8. 8.
  10 ile 20 ytl arasında aldığı malları 100$ gibi fiyatlara gazlayan mağaza.
  1 ... baz
 9. 9.
  imitasyon ürün satabilen sözde orjinal spor giyim mağazası.
  (bkz: garajdan giyinen sözlük yazarı)
  1 ... wump r
 10. 10.
  küçük esnaf mantığıyla ayakkabı satan ayakkabıcı zinciridir.
  1 ... disco inferno