bugün

torku konyaspor başkanı.

13 aralık 2014 torku konyaspor galatasaray maçı öncesi yaptığı açıklama oturma organında patlamıştır.

yaptığı açıklama şöyle:

haberin videosu;
http://www.ntvspor.net/vi...ayi-yenerek-ugurlayacagiz

haber;
http://www.ntvspor.net/ha...kendini-evinde-hissedecek

caps;
görsel
Torku konyaspor kulüp başkanı, ayrica kombassan holding yönetim kurulu uyesidir,konya büyükşehir belediye başkanı tahir Akyürek 'in kayınbiraderi olur kendisi.
2002-2003 sezonunda 10 yil aradan sonra konyaspor super lige kendisinin döneminde çikmiştir. 7 sezon super lig macerasinin ardından baskanligi birakmis birakmasinin ardından konyaspor tekrar ikinci lige dusm ustur.
2011-2012 sezonunda konyasporun agir borcyuku altında Kayyum tehlikesiyle karsi karsiya kalmasi nedeniyle kamuoyu baskisi ve il yönetiminin telkinleriyle tekrar başkan olmuş ve o sezonun sonunda tekrar takimi super lig e tasimistir.
Tam bir görev adamidir reklam yapmak için değil gerekenleri yapmak için tasin altina elini sokan bir yöneticidir.

Son olarak 2015 genel seçimleri için AKP den aday adayi olmuş fakat listeye girememiştir, iyide olmuştur zira konyali kendisini mecliste pasif görevlerde değil bizzat konya sanayisinde ve sporunda aktif olarak Calismasini istemiştir, bu durum konya için hayirli olmuştur.
konyaspor'un en önemli başkanlarından. kombassan gibi önemli bir şirketi konyaspor'un arkasına dikmiştir.

fenerbahçe-galatasaray-beşiktaş-antalyaspor gibi takımlara ve başkanlara gerektiği yerde derslerini vermiştir.

nalçacılılar arasında -büyük başkan ahmet şan- diye sloganı atılır.

bir dönem torku ile iyi ilişkiler içerisindeyken şimdilerde atiker ile yakınlaşmıştır.
konyaspor-antalyaspor maçından sonra yaşanan olaylara ilişkin yaptığı açıklamalarla ne kadar düşük profilli olduğunu göstermiştir.
Çomarlık yapmayıp transfer konusunda cimri olmazsa seneye de başarılı olabilecek takım başkanı.
Ama adamda tam; takımın başına hamza hamzaoğlu'nu getirip cem karacan, bilal kısa, Sercan Yıldırım transferi yapacak tip var.
Mercimek beyni ile izmir marsina laf etmis kendini bilmezin teki.
Sen istanbula gelmeyecek misin deplasmana? Bak sana nasıl ezberletiyorlar o izmirin dağlarını...
akpli çomar. türkiye kupasında konyayı desteklemiştim. bundan sonra nah desteklerim. konya kümeye!
bir konyalı olarak açıklaması utandırmıştır.

bu ülkenin gelmiş geçmiş en büyük lideri ve kurucusu adına söylenen marş seni rahatsız ediyorsa pılını pırtını topla katar'a git sn. başkan.

yaptığınız ayıptır.
(bkz: ay olabilir mi öyle bişey lütfen olsun çünkü)
antipatik kulübün antipatik başkanı.
Izmirin daglarinda çiçekler açti.
Simdi bu fetöcü içerde bol bol anlatsin bakalim amk fetöcüsü.
Edit:salmislar kesin iyi yaliyo diye salinmistir.
bylock tan göz altına alınmış.
Hiç şaşırmadığımız hattâ beklenen olay.

Bu feyizli abi bir süredir toplumu stadyumlar üzerinden gerip manüple etmeye çalışıyor.

Daha önce yaptığı izmir marşı çıkışı, kupa finalinde yaşananlar en son ise süper kupa finalinde yaşananlar.

Adam resmen bir kaos planını adım adım uygulamış. Tam bir fetö operasyonu. Toplumu bir arada tutan ne kadar değer varsa saldırıyorlar. Amaçları toplumu parçalara bölmek çıkacak olaylarla ülkeyi iyice karıştırmak.

Fetö ile mücadele falan edildiği de yok, hala her yerdeler.
bende şaşırmadım. bu herifte zaten öyle bir tip var.

görsel
hükümeti iyi yalamış. yoksa şu an adliyeye sevk ediliyordu. Atatürk düşmanı, vatan haini fetocu!
istifa etmiş.
istifa etmiştir.

yaşa mustafa kemal paşa yaşa!
olaylı maçtan sonra beşiktaş taraftarını terörist ilan etmiş, fetöden dolayı göz altına alınmış başkan.
şimdi de istifa etmiş.

beşiktaş'la uğraşanın çocuğu olmaz lafını duymuş mudur bilmiyorum ama, artık öğrenmiştir sanırım !
görsel
Görüldüğü üzere bylock kullanan pazardaki teyze, gariban öğretmen tutuklanırken bu arkadaş serbest bırakılmıştır.
ibretlik eski başkan.
atatürk'e ve beşiktaş'a kim aşırı sallarsa fetöcü çıkıyor.
ByLock kullandığı iddiasıyla 15 yıla kadar hapis cezası isteniyormuş.

http://www.milliyet.com.t...spor-2530987-skorerhaber/
güncel Önemli Başlıklar