çok küçük gösteren bir adet dişi rapçi.
Melankolia'nın toz kanatlı kelebeği,biricik ablamız.Kalbide yüzü kadar güzel biri.Damarında tepinilmediği sürece sabırlıdır.Rap'in üstadı Sago ile 1 Ağustos 2006'dan itibaren hayatlarınıda birleştirmişlerdir.
eşinin twitter dan beyanıyla doğum günü olduğunu öğrendiğimiz dişi kişilik, doğum günü kutlu olsun rapçisi.
jazzlara blueslara dayanamayan bayan kişi. kendisine göre fazıl say türkiye'de sevilmediği için yurtdışında konser veriyormuş, o nedenle türkiye'de konser veren kendisi fazıl say'dan daha başarılıymış. yarılıyor ve geçiyoruz.
başı açık rapçidir. tamam müslüman kadın = başı kapalı kadın diye bir saçmalık yok ve benim değer yargılarıma da böyle bi varsayım zaten aykırıdır ama şöyle bi durum var ki kocası ve o'nun kafa yapısını farkettiğiniz zaman, fikirlerini, düşünce tarzlarını çözdüğünüz zaman görürsünüz ki bu kadar dinene bağlı(kendi tabirleriyle-'bence bu insanlar islam tüccarıdır') olan ve ayrıca daha da mühimi bu kafa yapısına(onlar müslümanlık der ben yobazlık diyorum) insanların baş örtüsü konusunda normal şartlarda çok katı olması olağandır. aksi halde kendileriyle, yobazlıklıklarıyla çelişirler. bu örtünme mevzusu sagopa kajmer-kolera ikilisinin o yobaz düşüncelerinde ne kadar samimiyetsiz olduğunu göstermektedir. onlar kazandıklara paradan başka bir şeyi düşünmezler ki düşünmüyor da işte. dini de kendilerine alet ediyolar ya bunun acısı elbet bir gün çıkacak!
dini kullanarak prim yaptığı sanılan ama yanılınan insan, eski halinde olsa daha çok satar daha çok beğenilir.
blues ve jazz'ın kalitesini falan sorgulamamıştır benim gördüğüm kadarıyla. sadece bu milletin kulağına uygun müzikler değil demiştir ve söylediğinde haklıdır. blues zencinin haykırışıysa arabesk de doğu türkiye'nin ve varoşun haykırışıdır.
http://www.beyazgazete.co...fazil-say-a-yuklendi.html
"dinime küfreden müslüman olsa" diye bi laf var, bildin mi? sen kimsin, seviyen ne ki fazıl say gibi birine bok atıyosun? sen onun dengi değilsin ki!
"off o jazzlar blueslar beni mahvediyo ya hiç bana göre değil" diyerek müzikten, daha ziyade kaliteden ne kadar anladığını sergileyen rapçi.
eşinden daha kıllı bir bünyeye sahip kalitesiz sanatçı. kanıt olarak fotoğraftaki kollara dikkat: http://galeri.uludagsozluk.com/r/sagopa-kajmer-2183/
sagopa ile tencere kapak olmuşlar, cehaletin sınırlarını zorlamışlar.bir de kendilerini erdemli sanmıyorlar mı bu müthiş çift, söz orda bitiyor işte.
"susup otursa, adam zannedeceğiz" denilenlerden. gerçekten böyle saçmalamasa sempatik görünecek.
bir insan neden boyundan büyük laflar eder ki? sanki müziğin piri olmuş hanım. tavırlara bakılırsa kendisi bir johann sebastian bach. ama sen kolera'sın sadece. fazıl say'ın da her yaptığı doğrudur diye bir kaide yok! ama sen o adama laf edecek kadar büyümedin daha. şöyle izah edeyim; şimdi tutup serdar ortaç "fazıl say bıdı bıdı" dese ona da aynı tepkiyi veririm, anlatabildim mi?

bir insan yerini ve kendini bilirse, gerçekten severim onu. ama böyle tutup da, hiç haddi değilken "o bok, bu kaka, şu da orospu" tarzında açıklamalar yaparsa, iticiliğin dibine vurur.

ileriki zamanda bir courtney love yahut bir yoko ono olmasından korkuyorum bu kişinin. şimdiden ben de öyle bir izlenim yarattı.
"çok sevilen bir müzisyenin kıçının dibinden ayrılmayan kötü kadın".
0 rakamının kişilik karşıtı rappercan.
niye sadece kızlara ah kolom biz erkekleri de düşünseydin ya.
kolera yı severek dinlerim.belki sesi çok iyi değil ama yazdığı cümleler bazen gerçekten çok anlamlı oluyor, ama son albümde bişey dikkatimi çekti.makyajlı,fönlü rap sanatçısı da olabiliyormuş.ama anlayış göstermek lazım çünkü bu işi severek yapıyor.en azından bir tarzı var.olduğu gibi takılıyor,görünüyor.
rap yaptığı sanıp, aslında birşey yapmadığını anlamayan bi kişi
--spoiler--
şu tvnet de çok büyütüldü ne oldu hiiiç
--spoiler--
--spoiler--
ne oldu bir şey oldu mu yoo
--spoiler--
[http://www.youtube.com/watch?v=lJZYN1zLKJY ]

(bkz: serbest çağrışım)
hastalıktır. *
Vibrio cholerae adlı bakterinin sebep olduğu hastalıktır.
biricik ablacık'ımdır. dünyalar tatlısı melek gibi insandır. sesi artı lirikleri kusursuzdur. konserlerde sahnedeki mimiklerine diyecek yok zaten. şuan twitterda kullandığı arka plan ise görülmeye değerdir.

görsel
diline piercing taktırıp ardından büyük pişmanlık duyup geri çıkarttığını itiraf etmiş olan sevimli rapçi.
sagopa gibi bir tipin yanında gördükçe acıyorum kendilerine.
bildiğin çirkin.
tip olarak, garip bir şekilde sibel kekilli'nin eski haline benzeyen cıvık ve kötü sesli rapçi. kulak tırmalama konusunda rap camiasında üstüne tanımam.
istiridyenin içinde yaşamaya razıydım.
inci'n olmalıydım.
dizelerinin sahibi sevimli rapçi*