1. 1.
  beyoğlunda bulunan gençlerin çoğunlukla müşterisi olduğu nargile de içilen bir mekan. canlı müzikleri ile daha cok tanınır.

  (bkz: ukte doldurmak)
  (bkz: kendini ukte doldurmaya adamis yazar)
  1 -1 ... raziyehatun
 2. 2.
  beyoğlu büyükparmakkapı sokak taki bi binanın en üst katında bulunan, duvarı posterlerle kaplı, kalkmak istemeyeceğiniz rahat kırmızı koltukları olan, güzel müzikler çalan biraz duman altı olan güzel cafe. bi de dibinde klan rock bar bulunmaktadır.
  ... a dying wish
 3. 3.
  buyukparmakkapi sokak'taki binanın üstten bir alt kattaki bir tatlı huzur mekanı(en üst katta "karakedi" bulunmaktadır)...gidilesi yer.çoluk çocuk mekanı olmaya başlamıştır ne yazık ki!
  ... endustriyel siyah
 4. 4.
  güzel, hoş şarkılar çalmakla beraber bunları son ses açarak kafanızı s.ken* cafe. arkadaşlarınızla oturdunuz mu bağırarak konuşmaya başlıyorsunuz, bir de oturmak deyince cafe sahipleri "aman bi masa sandalye daha koyayım" mantalitesiyle iyice tıkış pıkış hale çevirmiştir burayı. bunlara rağmen iyi iş yapar. müşteri profilinden bahsedecek olursak,"liseli rockerlar" ve çok da olmasa üniversiteli nereye gideceğini bilmeyen gençlikle burada karşılaşabilirsiniz..
  ahım şahım bir nargilesi yoktur, çay desen pahalıdır ama mekanın şekli ve dekor fena değildir**. ayrıca cam kenarına oturursanız büyükparmakkapı sokak'ı ve istiklal caddesi'ni görme şansınız vardır..
  1 ... jackmartins
 5. 5.
  istiklal de mc donlat's ı geçtikten hemen sonra soldaki ilk sokağa (büyükparmakkapı) girilip sağ tarafta küçük bir tabela ve dar bir girişle bulunabiliecek alkollü alkolsüz tavlalı tavlasız bir mekan.
  ceviz cafenin kuzeni de olur kendileri.

  (bkz: ceviz cafe)
  (bkz: çalıntı bar)
  (bkz: pen cafe)
  ... kolibandı
 6. 6.
  salı-perşembe tekila,
  çarşamba votka,
  pazartesi de şarap günü idi; şimdi nasıldır bilmem.
  -1 ... yasakani
 7. 7.
  13-17 yaş kitlesinin takıldığı,taksimde gidip gidebileceğiniz en leş mekan.
  1 -1 ... igor
 8. 8.
  istiklal caddesinde tbox ın ordan sola dönülür. 2. ya da üçüncü binaın üst katına çıkılır ve kalna ulaşılır. hayatımda bir kere gittiğim istiklal in gidilmeyecek mekanlarındandır. birası leştir. eğer tbox ın sokağına girerseniz yapmanız gereken. bu sokaktan biraz devam edip ilk sağa dönmek ve solda bulunan thales cafeye girmektir. sonra ver elini carlsberg, çikolatalı, karamelli fındıklı votka.
  ... cliffburton