bugün

1) incil'i ingilizceye çeviren kral. http://en.wikipedia.org/w...ames_Version_of_the_Bible

2) lebron james'in en çok bilinen lakabı.
james brown olsa gerek.
6. nesil çaylak. hoşgelmiştir.*
(bkz: lebron james)
gıcık, pis, ukalâ, kendini beğenmiş ama bir o kadar da sevimli olan yazar.kendisi az buçuk arkadaşımdır ve kahretsin severim kendilerini.hoşgelişler ola . *
pis kaka yazar. burada da bırakmamıştır peşimi. bilirim geyik seversin bilirim bu işi bilirsin ama sana buraları yar etmem. *
sözlük buna hazır mı bilmiyorum ama bu adama dikkat.
(bkz: hoş gelmiş)
yazarlığı onaylanmış geyik insanı. hayırlı olsun efendim. allah seovi'den korusun. *
bütün akşam msn'de benimle konnuşmayıp, çıkıyorum dediğimde nereye lan! diyip kalmam için ısrar eden insan.yahu zamanı susarak harcayacağına muhabbet et arkadaşım.saat oluyor 23:00 çıkma diye çemkiriyorsun.hasta mısın yevrım? *
an itibari ile karmasının olduğunu öğrenip sevinmiş yazardır. ahh canım benim çok mu sevindin guduuu *
sayesinde kilo aldığım yazardır. hocam hocam yaz geldi kilo alamicam.
ağzı burnu kırılası yazardır. her akşam kendisini dövme isteği uyanır bende. ee bunun sebebi de yine kendisidir. *
arkadaşım, canım, dostum sandığım yazar.

1 hafta ortalarda görünmediğim halde beni merak etmeyen bir kere bile olsun arayıp öldün mü diye sormayan yazar. * *
doğum günü çocuğu * olan yazar.

tüm güzelliklerin bütün ömrün boyunca seninle olması dileğiyle. hep şu andaki gibi pozitif ve mutlu ol canım arkadaşım. seviyorum seni zibidi. *
doğum günü olan güzel insan.
allah sevdiklerinle ve sevenlerinle mutlu, sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah.

bütün güzellikler seninle olsun.
müzikal bağlamda (bkz: james hetfield)
ingiltere nin ilk james adli krali, iskocya nin ise altinci james adli krali kendisi. tam unvani;

King James i of England and Vi of Scotland
Kendi ismine ait incil mevcuttur.