bugün

kaybetmesi için haftalarca beyblade izlememe sebep olan kişidir. ulan ya kaybediyor biz kaçırıyoruz ya da bu çizgi filmi yapan insan olamaz. tsubasa bile kaybediyordu.
(bkz: ayumi takano)
beyblade isimli çizgi dizinin baş rolüdür.
çin malı şapkası, uyduruk saç modeliyle kai'nin gölgesinden çıkamamış saçma karakter. bir yıl gibi uzun bir süre boyunca hiç bir kızla aşk yaşayamamış olması sebebiyle türk olduğundan şüphe edildiği ve kütüğü araştırıldığı iddia edilmektedir.
küsküyü vermiş yazar .

(#24393956)

anaa ilk defa birinin nick altısını açıyorum vatana millete hayırlı olsun.
Beyblade yi çağrıştıran kelimeler bütünüdür.
hoş gel yazarı. iron maiden - fear of the dark dinlesin yazarı.*
Kaliteli başlıklar açan, aklı laylaylomdan başka şeylere de çalışan nadir yazarlardandır.
Lakin sürekli yanlış anlaşılmaktan muzdariptir.
aklı selim, vicdanı hür ve ne dediğini bilen bir yazar. tanımaktan mutlu oldum.
sözlüğün kaliteli dost yazarlarındandır.
Açtığı tartışma konuları özlenen kaliteli yazar.
(bkz: kinomiya takao)
iyi bir dondurma yalayıcısıdır.

muzlu favorisidir.
Nickaltımdaki karmaşaya parmak basıp yüzümde gülücüğe sebep olan yazar. Hoşgelmiş, iyi ki gelmiş.
Nick altima girdiği entry ile yüzümü gülümsetmis yazardır. Sağolsun varolsun.
nickaltı yaparak sadaka kazanmaya çalışıyor vesselam, aha bak sol framede kendini görünce nasıl sevinir köftehor.
(#24845885)

kafayı yalamayla değil yalamalarla bozmuş yazardır kime diyorum. tüm cahil ve ülkenin gün gibi batmasına sebep olanlara düşman ve hepsinin yüzüne salyalarını geri atandır kime diyorum. hiç kimse güzide ülkemin üzerine leş kokulu salyalarını sürekli atamayacak. kınıyorum; kime diyorum!!!
bu kore filmlerinde oyo yoo moyolu isimlerden çok da güzeller.söylemesi harika insanda korece öğrenme isteği uyandırıyor.
çok iyi bir abidir kendisi.
entry ile haxballa oyuncu toplayan on birinci nesil yazar.
yeni bir kürt, yeni bir kürtçü.

ama türkçe yazıyor. ironiye gel...
kürt ya da kürtçü değil, insan. tanıdık geldi mi yavru kurt?

insanlığı ırkçı facebook sayfalarından bilindik sıkma rakamları kopyalayıp, bir gram siyasi ve idari bilgiye sahip olmadan inanarak alıp buraya yapıştıran genç girişimci, ergen sanayicilere dert olmuş.

edit: ayrıca ironi değil, direkt size yazıyorum. milliyetçiliği ırklara mensup kişileri genelleyerek namus, şeref demeden küfür etmek sanan ergen tayfaya. biliyorum kafanız pek çalışmıyor ama "sokana" kadar devam. işte sana ironi.
kesinlikle ırkçılıktan yana olmayan, insan ayrımı yapmayan, fikirlerini çok beğendiğim yazar arkadaş..
k*rt vergi müfettişi. *

türk esnaf vergi kaçırıyormuş.

öğrenmiş olduk keke.
Türk yazar.

Bu adam her haklı gördüğünü söyler her yanlışa tepki gösterir.
Boşuna tatava yapmayın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar