bugün

sözlüğe yazılarak eleştirilmesi kişinin kendi kendisiyle ters düşüp çelişki yaşadığını ifade eden türden bir iddia.
kimsenin okumadığı değil ki benim iki gün önce girmiş olduģum bir entry binlerce görüntülenmiş.
Sözlükte yazdığı için, kendini yazar zannetmek kadar kötü bir durum değildir.

Yazar değilim ki millet beni okusun, onu da geçtim yazdıklarımız bile okumaya değer değil.

Kendimi çalıp kendimiz oynuyoruz amk.
sadece bu konuda yazılan 4 entryi yazarların görmesinin bile tek başına çürüttüğü gerçek dışı iddia. gördüğümüze göre kimsenin okumadığı iddiası gerçek dışı oluyor.
ulugudag için geçerli durumdur.
Miadını doldurmak üzere olduğunu gösterir ama yine bir umut diri tutmaya çalışıyoruz el birliği ile.
Ekşiden siktiredilen bir trollün saçmalaması.
Yani öyle olduğunu sanıyorum.
beni tanıdılar arkadaşlar, siz devam edin...
Ben kedimi kim yedi 1 okur belki diye yazıyorum.
Buradaki entryleri görebilen yazarların bile tek başına tersini kanıtladığı durum.
sözlükte öyle etkin yerlerde adamlar varki mesela son seçimde köy muhtarı olanlar bile var işte gerisini siz düşünün.
Kendimiz çalıp kendimiz oynamıyoz öu zaten, amaç bu değil mi?
sadece bu konuda yapılan yorumları şu anda görüp okumamızın bile çürüttüğü iddia. demek ki okuyan birileri var.
Uzak bir sözlükte girilen bir entry hiçbir yazar tarafından görülmemiş olsa bu entry var olmuş olur mu?
Biz bize yeteriz. Başkaları okusun diye yazmıyoruz zaten.
ben burayı daha çok antin kuntin bilgiler almak içimden geleni söylemek vs vs vs giriyorum.
ve bu vs vs vs arasında birilerinin okuması amacı yok ne yazık ki.
kimse kız vermez. eskiden uluda yazarım diyen istediği kızı alırdı.
Yalan. Zall gece yatmadan hepsini okuyormuş.
iki haneli entry sayısıyla yorumlanması ve bunun görülmesi bile kendi kendini çürüten komik iddia. hem madem kimsenin okumamasından şikayetçisin, neden sözlüğe yazarak belirtiyorsun ki ? kaldı ki neden sözlüktesin o zaman ? komik geldi cidden.
Bir mühendis olarak seni takip ediyorum elo.
Nickin meşhur alman dergisi elo elektronik magazine vardır onu çağrıştırıyor ondan.
Biz zaten burayı günlük olarak kullanıyoruz sorun yok diye cevap verilecek sorunsal.
görsel
1 günde 20.000'e yakın görüntülendiyse, birileri okuyordur.
sözlükte birileri sinek gibi... kondukları-bulunduğu yeri kendilerine benzetiyor, sözlük enfes bir tabak yemek gibi olsa bile kimse içine düşmüş sinek olan yemeği yemez. 50-60 kişiyle dönen sözlük, yazık üzülmemek elde değil.
toplumsal çürüme yozlaşmanın aynadaki yansıyan yüzüdür sosyal medya-yayınlar.
En iyisi. En azından ekşi gibi sürekli gözetim altında değil. Biz bize yeteriz.
Bazen de diyorum keşke eski canlılığını yitirmese sözlük.