bugün

entry'ler (23)

aşkım 23 cm çok kısa tüh sana yazıklar olsun

kız arkadaşımdan duyunca rezil olduğum, çok utandığım sözü.

haftasonu pikniğe ormanlık alana gidince dayanamadım, kimse yokken çalıların arkasında çıkartıp sallamaya başladım, kız arkadaşıma süpriz yapacaktım ama yakalandım önce biraz bozulsa da hoşuna da gitmedi değil, yarım saat falan geçti geçmedi artık beklediğim oldu titreme geldi, uzun sürsede çıkarıp elime aldım. kız arkadaşım da elini uzattı ama istedi ama vıcık vıcıktı, yapamadı. ben de, sana bunu yedireceğim, deyip göz kırpınca kahkaha atmaya başladı sonra, bir dakika bekle, deyip koşturarak çantasını almaya gittiğini söyledi ve çantasından metre çıkardı. başından tutup ölçmeye başladı hadi kafasını da dahil edeyim 23 cm çıkıyor, yakışmadı deyip beni oracıkta kan ter içinde bıraktı gitti.

40 cm olacakmış, yuh yani. göle geri bıraktım sazanı.

görsel

polislerin gerçek alfa erkek olmaları

kesinlikle hak verdiğim doğru bir tespit.

tüm dünyada polis karizması, polis alfalığı diye bir olgu var. güvenliğimizden sorumlu olup sayelerinde rahat nefes alabilmemizden ziyade, konumuz bu değil, alfa mesleklerin en başında gelmesi kutsiyetidir.

77 yıllık işinin başında devlet memuruyum ve tam bir betayım, keşke polis olsaydım ama çaresizim.

kimsenin okumadığı sözlükte yazar olmak

görsel
1 günde 20.000'e yakın görüntülendiyse, birileri okuyordur.

üniforma fantezisi yüzünden karakolluk olmak

maalesef başıma gelen elim hadise.

sözlükten tanıştığım kız arkadaşımla ilk defa birlikte olacaktık, aslında hayatımda ilk defa bir ilişkiye hazırlanıyordum ve kız arkadaşım üniforma fantezisinin olduğunu, sadece bu şekilde olabileceğini, ikimizin de çok mutlu olacağını, hayatımın en farklı en özel deneyiminim olacağını söyleyince, bende kıvançla karışık bir gerilme oluştu. çok heyecanlıydım.

internetten baktım olmadı, yerine gidip alayım dedim. iki tane itfaiye üniforması, iki tane de zabıta üniforması aldım, özel yapım önde tavşan arkada iblis resmi olan boxerimi da giyip koşturarak neriman'ın yanına gittim, yüzü düştü. "dalga mı geçiyorsun benimle" deyip daha erkeksi daha sert bir şeyler istediğini söyledi, ben de bunu esnaflara anlattıkça hepsinin yüzünde hınzırca bir pis gülüşme oluştu, kabga etmemek için kendimi zor tuttum neyse özel tasarım parti kostümleri satan bşr yerse polis akademisi filminin kıyafetlerini buldum, hatta benimkinin üstünde mahoney yazıyordu diğerinde de çavuş callahan yazıyordu çok da bilmediğim için umursamadım ama şapkaları çok tuhaftı. nermin görünce çıldırdı adeta, jopu da rline verince gözlerinin içi parladı resmen, hemen hazırlan gidiyoruz, dedi. şehir dışında çok eski bir ahıra, önceden besi çiftliğiymiş şimdilerde kaderine terk edilmiş izbe bir yere gideceğimizi söyledi ama hiç içime sinmedi, içimde tuhaf bir korkuyla karışık libidolu adrenalin dolaşıyordu neyse geldik fantezi yapacağımız yere. içeri girdik daha tavşanlı boxerimi çıkarmadan biraz sohbet etmek istedi neriman, ona hakaret etmemi onun da karşılık vereceğini falan değişik değişik şeyler istedi 2 saat bunlarla uğraştık, ben sinirlenmeye başlayınca alnımdan şıp şıp diye ter akmaya başladı ama yağlı güreşçiler gibi sırılsıklam oldum ama benim terim değilmiş, tavandan su damlıyordu. işin kutsaliyetiyle görmezden geldim ama kulağımda bando takımı gibi ritimli ayak sesleri duyar gibi oldum, sonrasında helikopter sesi falan duyunca işkillendim kapıya koştum. üzerime tazyikli su fışkırınca yere düştüm bekçiler bir yandan, çevik kuvvet bir yandan, özel harekat diğer yandan baskın yapıp bizi paketlediler. benim üzrrimde sadece boxer, nerimanın da açılmamış üniforması ve şapkası kafasındaydı, ne yapacağımı bilemedim. biz vatanını, milletini seven insanlarız amirim, dediğim gibi bayılmışım. hastanede uyandım. 29 dişimden 12 tanesi ağzımda kalmış, sadece bisküviyle beslenenecekmişim bir süre, karakolda günlerce de sorgu sual...

köyün muhtarı kadın polis kaçırıyorlar diye ihbar etmiş, infial oluşmuş ülkede, halbuki alakası yok. o değil de en çok tekmeyi beyaz şapkalı trafikçi vurdu. haklılar tabi, kimbilir ne düşündüler.
yine elde yok avuçta yok, coğrafya diye buna derim.

22 yaşında kız 48 yaşında erkek ilişkisi

aklı başında bir ilişkidir.

eşim öldükten sonra çareyi çok çok afedersiniz escortlarda aramış bir erkeç olarak duygusal boşluğumu asla kapatamadım, 48 yaşındayım ama 30-35 gösteriyorum, instagram'da tanıştığım kız arkadaşım 22 yaşında ama yaşından daha büyük, olgun gösteriyor. yan yana geldiğimizde çok uyumlu ve çekici bir çiftiz. 8 aydır beraberiz ve tensel olarak da duygusal olarak da çok mutluyuz.

olmaz olmaz demeyin, istedikten sonra her şey olur, kıskananlar çatlasın.

hoşlanılan kızın çantasında xl prezervatif görmek

Sözlükten tanıştığım karabük üniversitesi'nde öğrenci olan kızın çantasında görmemle irkilmem bir oldu.

Uzun zamandır yazışıyorduk, buluşma kararı aldık. Otırduk, yedik içtik, sohbet ettik sonunda hesap ödenirken biraz sessiz kalsa da sonra ben alman usulü ödeyelim diye teklif edince, suratı bir asıldı neyse cüzdanını ararken çantası döküldü içinden xl prezervatifler çıktı, beynimden vurulmuşa döndüm ama bir arkadaşı için almış, malum kızlar çekinir bu gibi konularda. Ricayı kıramamış işte, iyi yürekli.

Ugandalı eski erkek arkadaşı askerden dönünce dönünce, ayrıldık maalesef. Olmayınca olmuyor.

aramızda seks olmayacaksa sana teslim olurum

Kız sevgilimden Duyunca ne yapacağımı bilemediğim, cümlesi.

Aylardır peşinden koştuğum hoşlandığım aşırı güzel kızla yakın temaslarım sonucu dışarı çıkabildim bu arada benimki 23cm her neyse "seks olmayacaksa sana ruhumu ve bedenimi teslim ederim bebeğim" dedi. Ne yapacağımı bilemedim hala elim ayağım titriyor. Sanırım mesaj veriyor ama çözemedim.

Sekssiz hayat mı olur, vazgeçtim beyler. Şişko, küt saçlı market kasiyeriyle şansımı deneywcwğim.

sevgiliye inat için babannesiyle evlenmek

kimse yapmam demesin, hayatın ne getireceği asla tahmin edilemez.

kız arkadaşım mukaddes'le filmlerden, romanlardan, hikayelerden fazlasıyla aşıktık birbirimize, tarif edemeyeceğim kadar duygusal bir bağla bağlıydık. o dönemler ben inciciydim mukaddes'te ekşi sözlük yazarıydı evlenmeye niyet ettikten sonra maddi, manevi, duygusal, cinsel hiç bir sorunumuz olmamasına rağmen hep bunu sorun yaptı ve beni toplum içinde ezikledi, ağırıma gidiyor yapma, dedikçe hep beni aşağıladı ve buradaki popüler yazarların nick altlarına güzel güzel övgüler yazıyordu, dayanamıyordum. evde herkes uyuduktan sonra yumruğumu ısırarak hıökıra hıçkıra ağlıyordum ama her seferinde fazlasını yapıyordu ve dayanamadım. uzun bir süre görüşmedik her neyse her şeyi sineye çekip çiçeğimi çikolatamı alıp mukaddes'i istemeye gittik. kendisi de ailesi de beklemiyordu.

sebebi ziyaretimizi sorduklarında babam, kızınız pelin'i oğlumuz 103'e istiyoruz deyince bir an sesssizlik oldu, herkes birbirine baktığı anz mukaddes'in babannesi pelin hanım bana göz kırptı. pelin, mukaddes'in babannesiydi, babam karıştırdı bir an ben de mukaddes'in alaycı halini götünce gaza geldim, pelin'e aşığım birbirimizi çok seviyoruz, deyince ortalık karıştı. annem bayıldı, müstakbel oğlum (mukaddes'in babası) kalp krizi geçirmeye başladı. kavga, dövüş, bağırış, çağırış, çığlık, inleme derken şu an 11 yıllık evliyiz.

pelin'in biyolojik saati durduğu için çocuğumuz olmadı ama çok saygılı, istikrarlı ve tutkulu bir ilişkimiz var. 27 yaşında erkek 65 yaşında kadın ilişkisi pekala oluyor arkadaşlar. eşimin rahatsızlığı nedeniyle çok uzatmak istemiyorum, 76 yaşında pelin'i, 38 yaşında mukaddes'e hala tercih ederim.

hiç seks yapmamış bir kızla evlenmek

hayalimdir, bunun için ölürüm resmen.

27 yaşında bir erkeğim, halim vaktim yerinde ve hiçkimseyle daha önce afedersiniz belaltı seks yapmamış bir kızla evlenmek bu dünyadaki en büyük isteğimdir. kimse laf söyleyemez çünkü ben de daha önce hiç seks yapmadım, ağızdan bile öpüşmedim yani o derece. ayıp mı, günah mı? dinsel tabularla hiç alakası yok, sevdiğim ve aşık olduğum kadına sakladım kendimi. onun da sıfır km olmasını istiyorum ki tramerle uğraşmayım daha sonra.

seni bulacağım prensesim, çocuklarımın güzel annesi.

yazar103

Ekşi sözlükte "103" nickine sahip, uludağ sözlükte "yazar 103" nickiyle yazan yazar.
Entryleri daha önce bizzat şahsı tarafından yazıldığı için, kopyala yapıştır yapması sorun teşkil etmemektedir.

Edit: korkmayın, kalıcı değilim. Öyle bakıp çıkmak istedim sadece, dostanece. Devrim yapmak değil niyetim, 103 rüzgarı eserse sözlük trollüzmi epey farklı bir hal alır, çünkü.

Şimdilik hoşçakalın, sevgi ve saygılarımla.
103

45 yaş üstü kadınların muşmulaya dönmesi

kesinlikle inanmadığım ve pembe şiddetle reddettiğim saçma tespit.

59 yaşında genceccik, tazecik, çıtır çıtır bir kadınım. bacağımı şöyle bir uzatsam afedersiniz binlercesi önümde kuki olur, muşmula da sensin, bayanlara artık terbiyesizlik yapmayın.

gerçekten çok sıkıcı olmaya başladınız.

ilişkinin kaçıncı günü nude gönderilir sorunsalı

ilişkinin geleceği açısından önemlidir.

ilk buluşmadan önce gönderilmesi makbuldür, ilk buluşmadan sonra da göndermediyse kadın ya da erkek niyeti kötüdür, direkt evlenmek istemektedir. sevgililikte nude olmazsa zaten bitmiştir,

ben ilişkide açık sözlülüğü severim bı tür manevralara da asla gelemem, sorarım karşı tarafa görmek isterse direkt çıkarır gösteririm. dürüstlük en büyük erdemdir.

seks yorgunluğu yüzünden hayattan keyif alamamak

vardır böyle bir gerçeklik.

hayatımı hep uçlarda yaşadım, 18 yaşından beri sayısız ilişkim oldu, çok zevkli, keyifli anlarım oldu ama şu an hayattan hiç tat alamıyorum. geçen, üst katıma, esmer, kızıl, sarışın üç kız kardeş taşındı onlar bile heyecanlandırirmadı beni. 800-1000 arası farklı kadın geldi geçti, sanırım fazlası da kötü. hissiyatım bitti.

siz elinizdekinin kıymetini bilin gençler az olsun öz olsun.

troll 103

Ekşisözlük'te kurgusal mizahi hikayeler yazan yazar.

yazar 103

Ekşisözlük'te mizahi trollük yapan yazar.

103

Ekşisözlük'te kurgu hikayeleri olan mizahi troll yazar.

fasial paralizi

Yüz siniri felci, bu sinirin felcinde yüzün yarısı kısmen hareketsiz ve ifadesiz kalır. Santral ve Periferik olmak üzere iki türlü olur.

psoriasis

Halk arasında sedef hastalığı olarak bilinir. Sık rastlanan, özellikle diz ve dirseklerde ve vücudun diğer bölgelerinde rastlanan simetrik, kırmızı, kabuklanma ve pullanma gösteren bir cilt hastalığıdır. Sebebi bilinmemektedir.

vagus

Nervus Vagus onuncu kafa siniridir, kafatasından çıktıktan sonra mide, barsak sisteminin bir kısmına, kalp ve akcigerlere dallar verir. Bu sistemlerin fonksiyonlarında önemli rol oynayan bir sinirdir.

tabes dorsalis

Sfilizin ilerlemiş döneminde sinir sistemi tutulumuna bağlı olarak dengesizlik, yürüme güçlüğü görme bozuklukları ile seyreden tabloya verilen isimdir.