bugün

hastası olduğum genç a/m. cm'de efsanevi bir yeri vardır. isveç milli takımında 2006 dünya kupasında neler yapabileceğini trinidad & tobago maçında sonradan girerek oynadığı güzel oyunla gördük. benim adamım diyebileceğim bir futbolcu. olympic lyon'la 4 yıllık bir sözle$me imzaladı. lyon juninho, malouda ve kallström'le sanırım bu sene çok çok daha iyi olacak.
cm 99-00'de hacken'den çok ucuz bir fiyata satın alınmasıyla dünya yıldızı yapılarak insanı mutlu eden ve heyecanlandıran bir isveçliydi. şimdilerde kariyerine lyon'da devam ediyor.
- kim sin sen ?
- ben kim.
- cm den , *
cm diyorsa doğrudur futbolcusudur.
cm nin yanılmadığı topçu, malouda nın da gitmesiye lyon un vazgeçilmezlerinden olacağına inandığım isveçli.
cm 01 02'nin gülüdür tabir-i caizse. hacken'den ucuza kapatılır, sonra keyfe bakılır.
cm 03 04'te bir cacık yapamayan, yıl sonu ortalaması 7'yi görmeyen, ama her seferinde betis'e transfer olup sonraki sezon betis'in satılık oyuncular listesinde yer alan amc.

acceleration'u 8 civarında olduğu için tercih etmem.
lyonda sol açıktan çatır çutur şut sokan isveçli cm efsanesi.
galatasaray'a transferi söz konusu olan başarılı futbolcudur. galatasaray'ın orta sahahasına çok iyi gelir.
orta sahanın göbeğine çok iyi yakışan oyuncudur. ama arada bi istikrarını bozuyor.
ortamın anua koyan futbolcu. arada bir terbiyesini bozuyor.
sağ açığın içe bakan kısmındaki futbolcu. topa girdimi çıkmıyor.
Galatasaray'ımıza bir aksilik olmazsa imza atacak oyuncu.
adı galatasarayla anılan isveçli futbolcu.

not: gerçi bu transfer döneminde neredeyse her orta saha oyuncusunun ismi galatasarayla anıldı, bundan birşey çıkarmı, söyentiler gerçek mi yoksa diğer haberler gibi basının şişirdiği balon mu yakında öğreniriz. Ama şu bir gerçek ki Galatasaray bu sene çok sağlam bir orta saha transferi gerçekleştirecek, ben buna inanıyorum, güvendiğim bir kaynaktan duydum bunu. Kimdir bu futbolcu dedim, bekle görürsün çok yararlı bir transfer olacak dedi, ya kimseye söyemem isim ver kim dedim, söyleyemem kimin geldiğini açıklanınca görürsün ama kim gelirse çok faydalı bir oyuncu olacak dedi.
Hayırlısı artık, kimin geldiğini/geleceğini öğrenmek için bize beklemek düşer.
son 3-4 sezondur adı galatasarayla anılan isveçli oyuncu .
isveç Milli Takımı'nın ortasahadaki dinamosu, Olympic Lyon'un futbolcusudur.Ofansif ağırlıklıdır.
kaliteli isveçli solak.
al bunu beşiktaşa sağdan quaresma gitsin soldan da bu gitsin.
-sen kimsin?
+evet ben kim'im. birşey mi oldu?
-soruyoruz kimsin sen?
+dedikya ben kim.
-siktir git amk. adam gibi soru soruyoruz. dalga geçiyor pezevenk.
eğer galatasaray elano'yu gönderip bu adamı almayı düşünüyorsa büyük hata yapar. eğer öyle bir niyetleri yoksa ve ikisi beraber oynayacaksa doğru bir transfer olacaktır.
galatasaraya gelirse cm 01-02 deki performansını sergilemesini istediğim futbolcu.
Artık açıklansada kurtulsak. Galiba yalan haber değil öyle olmuş olsaydı, çokdan haberler çıkmış, ve yalanlama gelmişti.

(bkz: MELANKOLiK TARAFTAR MODELi)
- kim kallström
- kim kallström?
- ya abi kim kallström
- tamam da kim kallström?
- aa ama kim kallström
- e tamam diyorum ben de ya kim kallström?
- ebenin amı senin
- kimin?!!!
söylentiye göre galatasaray yöneticileri başkanım keitayıda sattık kimi alacağız demiş,adnan polatta kimi alacağız ehehehe şeklinde karşılık vermiş ve gazetelerde galatasaray kallströmü alacak haberi yayılmaya başlamış.adnan polatın içkili olabileceği ihtimali es geçilmiştir.
galatasaray ile resmi olarak anlaşan futbolcu.

http://i48.tinypic.com/330zl3k.jpg
oldukça zeki ve teknik bir futbolcu. fizik gücü yetersiz olmasına rağmen maç kurtarabiliyor, alex de souza gibi.