bugün

torrent sitesidir.
bana bir türlü seeds vermeyen sitedir. monova daha kalitelidir. ama favorim piratebay ve zamunda dır.
on numara bir torrent sitesidir.
her bir şeyin bulunduğu, seedersların hiç tükenmediği bir torrent sitesidir. 1 yıldır her türlü film, belgesel, oyun ve müzik ihtiyacımı buradan karşıladım, bir kere arzasını görmedim. 7 gb lık dosyaları tek gecede patır patır indirdiğimi bir ben bir torrent bilir. http://www.kat.ph adresinde ulaşılabilinir, an itibari ile site tıkır tıkır çalışmaktadır.
bir zamunda değildir.
en sağlam torrent sitesidir bence.
film konusunda üstüne olmayan torrent sitesidir. mp3, oyun ve diğer her halt için; (bkz: piratebay)
torrent siteleri arasında en derli toplu olanıdır. genellikle aradığını bulursunuz, başka sitelere gerek kalmaz.
en saglam seedler burdadir. arayuz olarak acik ara her siteden ondedir kanimca.
(bkz: kat)
bildiğim en sağlam ve en kaliteli paylaşımlar yapan torrent sitesidir. sonsuza kadar bizimle olsun, çılgınlar gibi torrent şirinleyelim.*
üyelik, davetiye vb. şeyler isteyen türk torrent sitelerinin yanında krallar gibi harika bir içeriğe ve arşive sahip torrent sitesidir.
seed oranları müthiş ötesi olan üyeliksiz on numara beş yıldız torrent sitesi. film konusunda 1 numaradır.
güzel bir torrent sitesi. akabinde thepiratebay ve isohunt da tercih edilebilir.
thepiratebay varken yanından geçmeye gerek yoktur.
torrent sitelerinin kralı.
film-dizi açısından çok sağlam torrent sitesi.
btjunkie'nin kapatılmasından sonra abdurrahman çelebi demek zorunda kaldığımız onlarca trackerdan biri.
zamunda' da aranan torrent' in bulunamaması sonucu başvurulan site.
güvenli internet hödesi neticesinde erişilemeyendir.
piratebay'ın yerini almış torrent sitesidir.
2 gündür download torrent tuşunun çalışmadığı torrent sitesidir.
geçici bir sıkıntı yaşadığı umudu ile beklediğimiz torrent sitesi. btjunkie'den sonra sana da birşey olursa ne yaparız.
thepiratebay kadar iyi değildir kendileri. şu an ki sorun sırasında alternatifleri bir hayli çok olan torrent sitelerinden biri.
ultimate torrent sitesidir.
üyeliksiz kullanabilirsiniz, ama üyelik alayım derseniz indirdiğiniz, aradığınız, yorum yaptığınız, oyladığınız torrentleri hafızaya atan ona göre rozet bile veren torrent sitesi, bayağı torrent sosyal ağıdır. buraya kadar çok güzel ama gel gör ki torrent dediğin illegal bir iş, kayıtlarınızın tutulması ne kadar iyidir bilinmez.