bugün

buralar çok değerlenecek çok... tek kaşına hayran olduğum.. hoş geldin.
doktor mikrop'un sözüne uyup bacardi ve biranın üzerine rakıyla cila yapan yazar. midesi bulanıyor.
hsgldn cnm .s.
tek kaş için bekledim lakin yeterli olmadı...
uff snne be slk .s
kısaca kewashe, yani kevaşe.
Kendisinin erkek olduğunu varsayarak konuştuğum,kadın olduğunu öğrendiğimde utandığım yazardır. Tanıyabildiğim kadarıyla cok da iyi bi insandır. Saygı duyarım.
edit: iyi falan değil. bildiğin taşak geçiyo insanlarla. sikerim lan ne saygısı duycam amk!
şimdi bu yazar arkadaş o kadar tatlı bir şey ki, o tatlılığına yüz mimikleri yetişemiyor.. bir şey söylediğin de elini kaldırıp tam tepki verecekken o hali kendi fizyolojisine o kadar şirin görünüyor ki tek kaşı yerin de durup beliren şirinliği izlerken diğer kaş yukarı çıkıp bir bu güzelliği yüksekten göreyim der.

konu özeti arkadaş martı tek kaşı değil, sadece konuşurken tek kaşı havaya kalkıyor.
doktor mikrop'un tek kaş çılgınlığını açıklığa kavuşturmasıyla hiçbir şey hissetmeyen yazar. ben sana öyle mi dedim
bildiğin kezban yaranamazsın azizim..
özletti kendini tek kaşına hayran olduğum, rüyalarımda ta uzak yollardan oldu.
kezbanım geldi hoş geldi, şehrime mutluluk getirdi nidalarıyla karşıladığım pompam.

entrylerini okumaya başlamadım henüz ama kezbanım dediyse doğru demiştir o kadar.

pompa ağır mı oldu ne?
entry ne be takma adlı yazarın ölümüne kıskandığı yazar. sevgili enb karman ordinaryüs olmuş ama adam olamamışsın adam.
onuncu nesil kezbanus. hoşgelmiştir. atsın bakalım tripleri.
kezbanlığın da bir onuru bir haysiyeti olduğunu bilmeli ve ona göre tavır almalı, aşama kaydetmeliyiz...

tanrı daima tebdil-i kıyafet gezer adlı kitabını çalmış olduğumu hala fark etmemesi, onun nasıl kötü bir okursever (onun ne olduğunu sormayın genjler)olduğunun kanıtı değil de nedir?

hangi kitapların bende olduğunu bilirsen, nutella alcam sana ekşici piç.