bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yeni bir sekizinci nesil yazar. Hoş gelmiş. Biri bu yazara entryi öğretsin. * Sözlüğe güzel entryler katması dileğiyle. Nickini sol frameye armağan ediyorum.
    3 -2 ... soylebebegim
  2. 2.
    (bkz: senpai)
    1 ... sinebiryan
  3. 3.
    (#10565343) nolu entryisinden spoiler:

"her cıktıgında özgeeeeeeeeeeeeeeee su kanalı ac ve göörrrr diye msj atmaktan kendimi alamadığım ve özgeninde bi türlü yetişip göremediği muhteşem reklam."

kendisine sölük formatı deyip uzaklaşıyorum.
    4 ... kumdan kaledeki kolpa prens
  4. 4.
    "la" yazarı. hemi de insan olanından. böyle bi resmi bi resmi sormayın gitsin...
    -1 ... 60 yasindaki kelebek
  5. 5.
    (#14668526)
    ferhat güzel'i savcıya şikayet etmek için imza kampanyası planlamaktadır.

adı da begüm mü ne? (bkz: swh).
    1 ... shinso
  6. 6.
    güzel nicki olan insan.
    1 -4 ... tatlibirhuzundalgasi
  7. 7.
    benden sonraki en güzel nickli yazar.
    -2 ... anarucner
  8. 8.
    (bkz: buruk)
    ... sardokar
  9. 9.
    herkes için kullanılan klişe kelimelerin hiçbirisini hak etmeyecek kadar özel olan yazardır. kendine ait mükemmel bir dünyası olduğuna adım kadar eminim. yazdıklarını zevkle takip ediyorum. kimi zaman güldürüyor, kimi zaman da derinlerimize dokunuyor. onun yazdıklarında bile bir hayat var, yeter ki dünyasını anlayan insanlar olsun. kendisi; mantık insanı olduğunu düşünüyor, ama benim fikrim kesinlikle öyle değil. sonuçta mantık insanı, başka bir insanla '1' olamaz. ama onda gerçek aşkı yaşamış olmanın bir külfeti var gibi. umarım ki yarınlarına umut ile bakıyordur, çünkü yarınlar sizin eseriniz olacak öğretmenim.
    1 ... kulliyen yalan
  10. 10.
    (bkz: uff snne be slk)
    7 ... uyeolmadanlinkigoremeyenadam