bugün

(bkz: kezban)
Çok güzel hareketler bunlar devam etseydi yapacağı belgesel tadında skeç.
* ın içine kaçmış versus.
tehlikeli çirkin bir canlıdır saldırıp zarar verebilir hemen uzaklaşın.
atarlı giderli bir yaşam formudur.
bozkır ikliminde fazlalardır.
metropollerde sayısı gözle görülür oranda artmıştır. nadiren bulaşıcı vakaları görülmektedir.
Ergen kezban bir kızımıza verilen isimdir karşıdakini çok kızdırabilirsiniz dikkatli olun.
"benim memem var" diye etrafta dolaşıp bütün erkeklerin onunla yatmak istediğini düşünen kızcık.
cinsel ve sosyal hayatta her zaman kenara atılmış, mahalle baskısından tut dini dogmalara kadar her türlü zorlamaya maruz bırakıp ortaya çıkan profilden memnun kalmayan türk erkeğinin yapıştırdığı sıfat.

çok affedersiniz, ne bekliyordun sayın amına koduğum?

hayır, sorsan bakire kız ister ama türk kızı domalması deyince de söylenmeye başlar.

hayatının dörtte birini hiçbir cinsel tecrübe geçirmeden yaşamış -çok özür diliyorum ama tecavüz girişimleriniz pek de yardımcı olmuyor bu konuda- kadınlardan yatakta stoya performansı beklediği, partnerinin istek ve arzularını tabularından kafasını kaldırıp hissedemeyecek kadar odun, sokakta "kadın" görse bana mı yazıyor lan bu diye sorgulamaya başlayan "birey"lerin beklentilerine hitap eden kızlarımızdır kezbanus'lar.

oral seks?

ama şey.. o pis.

anal seks?

erkek adam dübüafslkafak.

pozisyon desen?

memur sevişmesi lan ne bekliyorsun.

sonra gelip kezbanus, türk kızı sayıkla dur.
Erkek canlıların, ulaşamadıkları dişi varlıklara taktıkları isimdir.
yazar iyi koydu gençler.hehehehe.
dönün de kendinize bir bakın.
Oldukça tehlikeli bir virüstür. Türkiye'de sıkça rastlanır. Gördüğünüz yerde başını ezin.