bugün

Bazı konularda karşılıklı fikir alışverişi yaptığımız güzel bir arkadaş.

Yalayıcı timden ergenin biri nickaltına pislemiş, takmasın.
18 lik çıtır liselidir.

üst modeli için
(bkz: keyf kakası)
bayan bir hanım arkadaşımız mı acaba ??
Meriçlik yapan bir yazar. Mecburi istikametle kafa kafaya çarpışır bu konuda. Evet.
çok iyi yazarrr..
bu mecraya adım attığımdan beri desteğini, bilgisini,görüşlerini hiç eksik etmemiş yazar.
var olsun.
kendi doğrusundan başka doğruyu tanımaz. hata payı yoktur.

ateizm genelde insanları basma kalıp düşüncelerden uzak tutar. yada tutmalıdır. dünyada en azından böyle.

bu kişide ise olay tam tersi yönde.
bak şu tavrın bile kendini rezil ediyor ve farkında değilsin.

kendimi kanıtlama çabam yok benim. sana karşı kanıtlama çabam hele hiç yok.

peki sor bi bakalım kendine neden kendini kanıtlamaya bu kadar çok çalışıyorsun? neyi baskılıyorsun bu kanıtlama derdinde. bunu bir sor önce kendine.

insan neyi en çok dert ederse en büyük eksiği oradadır bunu unutma. bir abi tavsiyesi olsun benden sana.
ağlayacaksan oynamayalım. kimin bilgisi daha büyük kimin ki daha küçük.

bu tavırlar lise çıkışında kavgaya çağıran ergen tavırları. neyi, neden tartışayım ben seninle?

knight oynarken 9 10 yıl önce biz sıkıysa gel vs falan derdik. böyle münakaşaya cağrılmaz insan. bir gün bir başlıkta elbet restleşicez, o zaman istediğin versusu alırsın.

böyle he desem konu seçip hurra konuya mı atılacağız?

komik, çok komik.
bir insanı en havalı gösteren şey bana kalırsa inceliğidir, ki kendisi oldukça ince.
bu yüzden de çok havalı, çok kaliteli. fikri ne olursa olsun hem de.
Düzgün bir yazardır.
ortalıkta silinmesi gereken bir sürü orospu çocuğu, gereksiz, boş yazar varken çaylak olan yazar kardeşimiz. tez vakitte aramıza dönmesi temennisi ile. buralar bize emanet.
bunca geri zekalı yazar varken neden bu yazar çaylak oluyor merak konusu.
(bkz: mesajla tehdit edilince yapılması gerekenler)
evet gençler arkamdan konuşmaya devam etsin bu mahalle karısı ile daha fazla dalaşmaya gerek yok. hesabı siliyorum. akşama kadar numarasına ulaşırım ve numarasından kim olduğuna ve nerede oturduğuna dair bilgi toplar sonrasında da gerekeni yaparım. burada şovunu oynamaya devam et ufaklık.

edit: koçum numaranı bulup gerçekte seni de bulup, yaptıklarımı milletle paylaşınca kim mevlana olacak o zaman göreceğiz. hadi kes sesini.
bizim her mesajımızı ' cevap niteliğindeki entryler silinir ' deyip silen dingolar uyuyorlar heralde.
Coğu insandan alamadıgim tavsiyeyi kendisinden aldigim yazardir.

Hep var olsun burda.
at penisine konan kelebek kadar aklı yoktur .

varsa da o kadar vardır zaten .
https://m.uludagsozluk.com/e/39464491/

Bikinili mayolu fotoğraf atanlara sapık diyen bir gerici.

Gerici ve eski kafalı bir yazar.
https://m.uludagsozluk.com/e/39526025/

Allah ı inkar eden yazar. Bir de gelmiş ahlaktan sapıklıktan bahsedip beni eleştirmiş.

Neye seviniyorum biliyor musun ? Senin ebedi cehennemde kalacağına.

ilk defa bi imansıza, kafir olarak ölmesi için dua ettim.

Allah ın laneti senin üzerine olsun.
Ateistliğe meyilli bir ergende hemen destek çıkmış. Topunuzun canı cehenneme .
adamın dibidir. bugüne kadar çizgisini hiç bozmamış bir yazardır, ilk geldiğim günden beri bana yol arkadaşlığı yapmış ve yardımcı olmuştur.
görsel
sorunu bilmiyorum. tartıştığı kişi de donuz listemde olduğu için kim olduğunu bilmiyorum. ancak bu kadar çok argo kullanmasından rahatsız olduğum yazar. lütfen böyle devam etmesin.
görsel

Edüt; kavga bitmiş arkadaşlar, çekirdeğim elimde kaldı.