1. 1.
    On birinci nesil yeni bir yazar. Eski bir yazarı hatırlatıyor kendisi bize (bkz: keyfkahyasi) eğer o ise dönüşü sevindirmiştir. Hoşgelmiş.
    5 -3 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
  2. 1.
    insana durduk yere sataşan kımıl zararlısı. Hoşt !
    2 -1 ... eren jeager
  3. 2.
    O şimdi çaylak. zekasıyla yenemediği kişilerin fotosunu paylaşan bir aciz. bana o kadar ağır ithamlar gelse foto paylaşmak yerine cevap vermeye çalışırım ama nerde bunda o zeka.
    -4 ... lanet olsun sana platonik
  4. 3.
    Samimi yazarlardan.
    iyi yazmalar olsun.
    4 -4 ... sezenist a feminist
  5. 4.
    türkleri yakından ilgilendirecek tek toplumun yine diğer türkçe konuşan toplumlar olduğunu bilen yazar.
    3 ... atanamayan tarihci
  6. 5.
    bu aralar imana geldiğim için din üzerinde yalan ve uydurma konulara değiniyorum, ama tabi kuranda da dediği gibi:

"Allah’ın indirdiğine inanın ve tabi olun denildiği zaman onlar; biz atalarımızı neyin üzerinde bulduksa ona uyarız dediler. Ya ataları bir şey anlayamaz ve doğruyu seçemez idiyseler de mi?"

onlar halen ama benim atalarım da böyle yapıyordu diyor, öyle düşünüyor. cevabı ise ayette "peki ya ataların da yanlış yoldaysa"

açıkçası dine inansam da inanmasam da iki şekilde de düşüncelerimi savunacak bilgi düzeyindeyim. o yüzden önemli olan neyi savunduğunuz değil nasıl savunduğunuz.

neyi savunuyorsan onu iyice öğren.
    4 -1 ... keyf kahyasi
  7. 6.
    Bir ordan bir burdan yapan mezhepçilerin saldırısına uğrayan yazar.
    4 ... seymour glass ii
  8. 7.
    kitap yazsa okunacak yazar. biraz fazla uzatmasını eleştirebilirim.
    2 -1 ... chrollo lucilfer
  9. 8.
    popi olma heveslisi sözlük erkeği.

her başlıkta duyar kasıyor.
    2 -1 ... erkek kesen feminist kiz
  10. 9.
    biraz daha översem artık kendisine yürüyorum zannedecek. kaliteli kişi.
    2 ... chrollo lucilfer